Nejvyšší: 2 mil. € (15. 7. 2018)
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| KACM Marrakech | 39 let | 100 tis. € | |
| KACM Marrakech | 38 let | 125 tis. € | |
| Pau | 38 let | 150 tis. € | |
| Pau | 37 let | 175 tis. € | |
| Pau | 37 let | 200 tis. € | |
| Pau | 36 let | 200 tis. € | |
| Paris | 36 let | 200 tis. € | |
| Paris | 35 let | 250 tis. € | |
Poslední aktualizace:
Pozice: Útočník, Národnost: Maroko, Věk: 39, Výška: 189 cm. Khalid Boutaïb v sezoně 2024-2025: 30 zápasů, 7 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Khalid Boutaïb, byl Pau - Guingamp; na hřišti strávil 69 minut. Datum zápasu: 10. května 2025.
Pau: zápasy: 63, góly: 16, asistence: 4
Paris: zápasy: 31, góly: 7, asistence: 6
Havre Athletic Club: zápasy: 35, góly: 5, asistence: 0
Zamalek: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0
Yeni Malatyaspor: zápasy: 48, góly: 16, asistence: 6
Strasbourg Alsace: zápasy: 26, góly: 1, asistence: 0
Související stránky: Výsledky živě
Khalid Boutaïb – věk: 39 let. Datum narození: 24. dubna 1987.
Post: Útočník.
Khalid Boutaïb měří 189 cm.
| Paris |
| 35 let |
| 300 tis. € |
| Havre | 34 let | 400 tis. € |
| Havre | 34 let | 450 tis. € |
| Havre | 33 let | 450 tis. € |
| Havre | 33 let | 600 tis. € |
| Free Player | 32 let | 800 tis. € |
| Free Player | 32 let | 1 mil. € |
| Zamalek | 32 let | 1,5 mil. € |
| Yeni Malatyaspor | 31 let | 1,8 mil. € |
| Yeni Malatyaspor | 31 let | 2 mil. € |
| Yeni Malatyaspor | 31 let | 1,8 mil. € |
| Yeni Malatyaspor | 30 let | 1,8 mil. € |
| Strasbourg | 30 let | 1,5 mil. € |
| Strasbourg | 29 let | 1 mil. € |
| Strasbourg | 29 let | 1 mil. € |
| GFC Ajaccio | 28 let | 1 mil. € |
| GFC Ajaccio | 28 let | 400 tis. € |
| GFC Ajaccio | 27 let | 200 tis. € |
| Istres | 25 let | 150 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Maroko.
Khalid Boutaïb v sezoně 2024-2025: 30 zápasů, 7 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
Khalid Boutaïb v sezoně 2024-2025: 30 zápasů, 7 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 2 170. Průměrné hodnocení: 6,8.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Ligue 2 | Pau | 30 | 2 170 | 7 | 1 | 6,8 |
| 2023-2024 | Ligue 2 | Pau | 31 | 1 960 | 9 | 3 | 6,8 |
| Coupe de France | Pau | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2022-2023 | Ligue 2 | Paris | 15 | 1 019 | 2 | 4 | 6,9 |
| Coupe de France | Paris | 1 | 13 | 1 | 0 | 8,2 | |
| 2021-2022 | Ligue 2 | Paris | 15 | 1 094 | 4 | 2 | 6,7 |
| Ligue 2 | Havre Athletic Club |
| 19 |
| 1 446 |
| 4 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2020-2021 | Ligue 2 | Havre Athletic Club | 15 | 873 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Havre Athletic Club | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Egyptská Premier League | Zamalek | 2 | 126 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019 | Africký pohár národů CAF | MarokoReprezentace | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | Süper Lig | Yeni Malatyaspor | 16 | 1 056 | 4 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2018 | Mistrovství světa | MarokoReprezentace | 2 | 141 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2017-2018 | Süper Lig | Yeni Malatyaspor | 32 | 2 625 | 12 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | Ligue 2 | Strasbourg Alsace | 25 | 861 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 2 | Strasbourg Alsace | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | GFC Ajaccio | 31 | 1 928 | 6 | 1 | 6,9 |
| 2014-2015 | Ligue 2 | GFC Ajaccio | 4 | 351 | 0 | 0 | – |
|---|