Reklama
Pozice: Záložník, Národnost: Anglie, Věk: 38, Výška: 185 cm. 2022-2023: zápasy: 41, góly: 3, asistence: 4. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Bristol Rovers - Bolton Wanderers (7. května 2023).
Poslední aktualizace:
Nejvyšší: 750 tis. € (31. 8. 2016)
Bolton Wanderers: zápasy: 91, góly: 11, asistence: 10
Sheffield Wednesday: zápasy: 152, góly: 15, asistence: 7
Nottingham Forest: zápasy: 1, góly: 1, asistence: 0
Související stránky: Výsledky živě
Kieran Lee – věk: 38 let. Datum narození: 22. června 1988.
Post: Záložník.
Kieran Lee měří 185 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Anglie.
Kieran Lee v sezoně 2022-2023: 41 zápasů, 3 góly a 4 asistence ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Bolton Wanderers | 34 let | 75 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 34 let | 150 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 34 let | 150 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 31 let | 400 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 31 let | 500 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 31 let | 500 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 31 let | 250 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 30 let | 500 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 29 let | 750 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 28 let | 750 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 28 let | 750 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 27 let | 650 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 27 let | 400 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 26 let | 350 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 25 let | 300 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 25 let | 300 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 24 let | 250 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 19 let | 150 tis. € | |
| Manchester United U21 | 18 let | 50 tis. € |
Kieran Lee v sezoně 2022-2023: 41 zápasů, 3 góly a 4 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 2 355. Průměrné hodnocení: 6,6.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | League One | Bolton Wanderers | 33 | 1 881 | 3 | 1 | 6,6 |
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 5 | 231 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Anglický ligový pohár | Bolton Wanderers | 2 | 180 | 0 | 3 | 7,4 | |
| FA Cup | Bolton Wanderers | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2021-2022 | League One | Bolton Wanderers | 25 | 1 528 | 5 | 5 | 6,6 |
| FA Cup | Bolton Wanderers | 2 | 210 | 0 | 1 | 5,9 | |
| Anglický ligový pohár | Bolton Wanderers |
| 2 |
| 169 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 1 | 70 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2020-2021 | League Two | Bolton Wanderers | 20 | 1 669 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Championship | Sheffield Wednesday | 28 | 1 677 | 0 | 3 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 2 | 153 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Arménská Premier League | Sheffield Wednesday | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | Championship | Sheffield Wednesday | 2 | 70 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | Championship | Sheffield Wednesday | 15 | 824 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Sheffield Wednesday | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2016-2017 | Championship | Sheffield Wednesday | 26 | 2 094 | 5 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Nottingham Forest | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2015-2016 | Championship | Sheffield Wednesday | 43 | 3 401 | 5 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Sheffield Wednesday | 20 | 1 286 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2013-2014 | Championship | Sheffield Wednesday | 3 | 202 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2012-2013 | Championship | Sheffield Wednesday | 11 | 411 | 0 | 0 | – |
|---|