
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 3 mil. € (21. 9. 2026)
Poslední aktualizace:
Lars Lukas Mai – současný klub: Lugano. Pozice: Obránce, Národnost: Německo, Věk: 26, Výška: 190 cm, Tržní hodnota: 3 mil. €. Lars Lukas Mai v sezoně 2026-2027: 14 zápasů, 1 gól a 3 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Lars Lukas Mai, byl Lugano - Luzern; na hřišti strávil 45 minut. Datum zápasu: 10. října 2026.
Lugano: zápasy: 9, góly: 1, asistence: 3
Podle dostupných záznamů týmu Lugano za sezonu 2026/27 odehrál hráč Lars Lukas Mai 730 minut a v základní sestavě nastoupil do 9 zápasů.
Lugano: zápasy: 161, góly: 1, asistence: 6
Karlsruher U17: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Werder Bremen: zápasy: 19, góly: 0, asistence: 0
Hannover 96: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0
Darmstadt 98: zápasy: 32, góly: 0, asistence: 2
Bayern Munchen II: zápasy: 26, góly: 1, asistence: 1
Související stránky: Lugano, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Lugano | 26 let | 3 mil. € | |
| Lugano | 26 let | 2,5 mil. € | |
| Lugano | 25 let | 2,5 mil. € | |
| Lugano | 25 let | 2 mil. € | |
| Lugano | 24 let | 2,3 mil. € | |
| Lugano | 24 let | 2,3 mil. € | |
| Lugano | 24 let | 2,5 mil. € | |
| Lugano | 23 let | 2,5 mil. € | |
| Lugano | 23 let | 2,2 mil. € | |
| Lugano | 23 let | 2,2 mil. € | |
| Lugano | 23 let | 2 mil. € | |
| Lugano | 22 let | 2 mil. € | |
| Lugano | 22 let | 1,7 mil. € | |
| Werder Bremen | 22 let | 1 mil. € | |
| Werder Bremen | 21 let | 1,5 mil. € | |
| Darmstadt 98 | 21 let | 2 mil. € | |
| Darmstadt 98 | 20 let | 1,8 mil. € | |
| Bayern Munich | 20 let | 1,8 mil. € | |
| Bayern Munich | 20 let | 2,3 mil. € | |
| Bayern Munich | 19 let | 2,5 mil. € | |
| Bayern Munich | 19 let | 2,5 mil. € | |
| Bayern Munchen II | 18 let | 600 tis. € | |
| Bayern Munchen U19 | 18 let | 600 tis. € |
Lars Lukas Mai – věk: 26 let. Datum narození: 31. března 2000.
Post: Obránce.
Lars Lukas Mai hraje za klub Lugano.
Lars Lukas Mai měří 190 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Německo.
Tržní hodnota: 3 mil. €.
Lars Lukas Mai v sezoně 2026-2027: 14 zápasů, 1 gól a 3 asistence ve všech soutěžích.
Lars Lukas Mai v sezoně 2026-2027: 14 zápasů, 1 gól a 3 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 152. Průměrné hodnocení: 7,1.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Švýcarská Super League | Lugano | 9 | 730 | 1 | 3 | 7,2 |
| Konferenční liga UEFA | Lugano | 5 | 422 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Švýcarská Super League | Lugano | 34 | 2 694 | 0 | 1 | 7,0 |
| Switzerland Cup | Lugano | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Konferenční liga UEFA | Lugano | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| 2024-2025 | Švýcarská Super League | Lugano | 30 | 2 080 | 0 | 0 | 6,7 |
| Konferenční liga UEFA |
| Lugano |
| 5 |
| 214 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| Evropská liga UEFA | Lugano | 4 | 271 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Švýcarská Super League | Lugano | 32 | 2 535 | 0 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga UEFA | Lugano | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Switzerland Cup | Lugano | 5 | 421 | 0 | 0 | 7,8 | |
| Liga mistrů UEFA | Lugano | 1 | 29 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Lugano | 1 | 63 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Evropská liga UEFA | Lugano | 1 | 38 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Švýcarská Super League | Lugano | 18 | 1 295 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Switzerland Cup | Lugano | 3 | 239 | 0 | 0 | 7,2 | |
| German U17 Youth League | Lugano | 2 | 36 | 0 | 0 | – | |
| Konferenční liga UEFA | Lugano | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| German U17 Youth League | Karlsruher U17 | 1 | 57 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Švýcarská Super League | Lugano | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Lugano | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2. Bundesliga | Werder Bremen | 15 | 766 | 0 | 0 | 6,7 | |
| DFB Pokal | Werder Bremen | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| European U21 Championship qualification | Hannover 96 | 2 | 136 | 0 | 0 | 7,4 | |
| European U21 Championship qualification | NěmeckoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021 | European U21 Football Championship | NěmeckoReprezentace | 1 | 33 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2020-2021 | Mezinárodní přátelská utkání klubů | Werder Bremen | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Werder Bremen | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2. Bundesliga | Darmstadt 98 | 29 | 2 471 | 0 | 1 | 6,4 | |
| DFB Pokal | Darmstadt 98 | 3 | 330 | 0 | 1 | 6,5 | |
| European U21 Championship qualification | Hannover 96 | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | 3. Liga | Bayern Munchen II | 26 | 2 253 | 1 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Hannover 96 | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 | |
| European U21 Championship qualification | NěmeckoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Bundesliga | Hannover 96 | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|