Reklama
Leon McCann – současný klub: Falkirk. Pozice: Obránce, Národnost: Skotsko, Věk: 26, Výška: 171 cm, Tržní hodnota: 200 tis. €. 2026-2027: zápasy: 12, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Aberdeen - Falkirk (28. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 200 tis. € (19. 5. 2026)
Falkirk: zápasy: 11, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Falkirk za sezonu 2026/27 odehrál hráč Leon McCann 793 minut a v základní sestavě nastoupil do 9 zápasů.
Falkirk: zápasy: 180, góly: 2, asistence: 14
Airdrie United: zápasy: 31, góly: 0, asistence: 2
Související stránky: Falkirk, Výsledky živě
Leon McCann – věk: 26 let. Datum narození: 16. března 2000.
Post: Obránce.
Leon McCann hraje za klub Falkirk.
Leon McCann měří 171 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Skotsko.
Tržní hodnota: 200 tis. €.
Leon McCann v sezoně 2026-2027: 12 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
| 25 let |
| 100 tis. € |
| Falkirk | 25 let | 100 tis. € |
| Falkirk | 25 let | 75 tis. € |
| Falkirk | 24 let | 50 tis. € |
| Falkirk | 24 let | 50 tis. € |
Leon McCann v sezoně 2026-2027: 12 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 883. Průměrné hodnocení: 6,4.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Premiership | Falkirk | 11 | 793 | 0 | 0 | 6,3 |
| Skotský ligový pohár | Falkirk | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| 2025-2026 | Scottish Premiership | Falkirk | 26 | 2 146 | 0 | 3 | 6,6 |
| Skotský pohár | Falkirk | 4 | 450 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Skotský ligový pohár | Falkirk | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | Scottish Championship | Falkirk | 15 | 1 125 | 1 | 0 | 6,6 |
| Skotský pohár |
| Falkirk |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Skotský Challenge Cup | Falkirk | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | Scottish League One | Falkirk | 33 | 2 888 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skotský Challenge Cup | Falkirk | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Skotský pohár | Falkirk | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Skotský ligový pohár | Falkirk | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Scottish League One | Falkirk | 33 | 2 842 | 1 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skotský ligový pohár | Falkirk | 5 | 398 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Skotský pohár | Falkirk | 5 | 427 | 0 | 2 | 6,6 | |
| Skotský Challenge Cup | Falkirk | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Scottish Championship | Falkirk | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2021-2022 | Scottish League One | Falkirk | 27 | 1 981 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skotský pohár | Falkirk | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Skotský Challenge Cup | Falkirk | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Skotský ligový pohár | Falkirk | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Skotský ligový pohár | Falkirk | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League One | Airdrie United | 20 | 1 732 | 0 | 2 | – | |
| Scottish Championship | Airdrie United | 4 | 390 | 0 | 0 | – | |
| Skotský ligový pohár | Airdrie United | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Scottish League One | Airdrie United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skotský pohár | Airdrie United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,5 |