Reklama
Luis Palma – současný klub: Lech Poznan. Pozice: Útočník, Národnost: Honduras, Věk: 26, Výška: 179 cm, Tržní hodnota: 4 mil. €. 2026-2027: zápasy: 24, góly: 3, asistence: 5. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Lech Poznan - Wisla Krakow (31. října 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 4,5 mil. € (4. 12. 2023)
Lech Poznań: zápasy: 11, góly: 2, asistence: 2
Podle dostupných záznamů týmu Lech Poznań za sezonu 2026/27 odehrál hráč Luis Palma 490 minut a v základní sestavě nastoupil do 5 zápasů.
Lech Poznań: zápasy: 67, góly: 14, asistence: 12
Olympiacos Piraeus: zápasy: 12, góly: 1, asistence: 0
Celtic: zápasy: 50, góly: 12, asistence: 11
Aris Thessaloniki: zápasy: 52, góly: 16, asistence: 5
Související stránky: Lech Poznan, Výsledky živě
Luis Palma – věk: 26 let. Datum narození: 17. ledna 2000.
Post: Útočník.
Luis Palma hraje za klub Lech Poznan.
Luis Palma měří 179 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Honduras.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Lech Poznan | 26 let | 4 mil. € | |
| Lech Poznan | 25 let | 3,5 mil. € | |
| Olympiacos Piraeus | 25 let | 3 mil. € | |
| Celtic | 24 let | 3,5 mil. € | |
| Celtic | 24 let | 4 mil. € | |
| Celtic | 24 let | 4,5 mil. € | |
| Celtic | 23 let | 4,5 mil. € | |
| Celtic | 23 let | 3,5 mil. € | |
| Aris Thessaloniki | 23 let | 2,5 mil. € | |
| Aris Thessaloniki | 23 let | 1,5 mil. € | |
| Aris Thessaloniki | 22 let | 900 tis. € | |
| Aris Thessaloniki | 22 let | 450 tis. € | |
| Vida | 21 let | 225 tis. € | |
| Vida | 21 let | 200 tis. € | |
| Real Monarchs | 19 let | 125 tis. € | |
| Real Monarchs | 19 let | 75 tis. € |
Tržní hodnota: 4 mil. €.
Luis Palma v sezoně 2026-2027: 24 zápasů, 3 góly a 5 asistencí ve všech soutěžích.
Luis Palma v sezoně 2026-2027: 24 zápasů, 3 góly a 5 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 415.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ekstraklasa | Lech Poznań | 11 | 490 | 2 | 2 | 6,9 |
| Evropská liga | Lech Poznań | 7 | 483 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Liga mistrů | Lech Poznań | 2 | 134 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Liga národů CONCACAF | HondurasReprezentace | 4 | 308 | 1 | 1 | 7,2 | |
| 2026 | Polský superpohár | Lech Poznań | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| Kvalifikace MS (CONCACAF) | HondurasReprezentace | 9 | 674 | 0 | 6 | 7,3 | |
| Mezinárodní přátelská utkání |
| 2 |
| 162 |
| 1 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2025-2026 | Ekstraklasa | Lech Poznań | 30 | 1 632 | 10 | 6 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga | Lech Poznań | 10 | 734 | 2 | 2 | 6,8 | |
| Evropská liga | Lech Poznań | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga mistrů | Lech Poznań | 2 | 169 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | Zlatý pohár CONCACAF | HondurasReprezentace | 7 | 278 | 3 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2024-2025 | Liga mistrů | Lech Poznań | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekstraklasa | Lech Poznań | 1 | 23 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Řecká Super League | Olympiacos Piraeus | 8 | 278 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Řecký pohár | Olympiacos Piraeus | 2 | 154 | 1 | 0 | 8,2 | |
| Evropská liga | Olympiacos Piraeus | 2 | 85 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Scottish Premiership | Celtic | 8 | 167 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Liga mistrů | Celtic | 2 | 33 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Skotský ligový pohár | Celtic | 2 | 69 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga národů CONCACAF | HondurasReprezentace | 4 | 230 | 2 | 1 | 7,1 | |
| Kvalifikace MS (CONCACAF) | HondurasReprezentace | 1 | 82 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2023-2024 | Scottish Premiership | Celtic | 28 | 1 486 | 7 | 9 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Celtic | 5 | 268 | 2 | 0 | 6,6 | |
| Skotský pohár | Celtic | 3 | 186 | 1 | 1 | 7,2 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Celtic | 2 | 80 | 2 | 1 | 7,8 | |
| Konferenční liga | Aris Thessaloniki | 4 | 332 | 2 | 0 | – | |
| Řecká Super League | Aris Thessaloniki | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,5 | |
| Liga národů CONCACAF | HondurasReprezentace | 6 | 511 | 1 | 3 | 6,9 |
| 2022-2023 | Řecká Super League | Aris Thessaloniki | 29 | 1 701 | 11 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Řecký pohár | Aris Thessaloniki | 3 | 121 | 0 | 0 | – | |
| Konferenční liga | Aris Thessaloniki | 3 | 204 | 0 | 0 | – | |
| Liga národů CONCACAF | HondurasReprezentace | 2 | 86 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | HondurasReprezentace | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2022 | Kvalifikace MS (CONCACAF) | HondurasReprezentace | 2 | 51 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | HondurasReprezentace | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Řecká Super League | Aris Thessaloniki | 11 | 387 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga | Aris Thessaloniki | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2020-2021 | Kvalifikace na olympijské hry (CONCACAF) | HondurasReprezentace | 4 | 342 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympijský fotbalový turnaj mužů | HondurasReprezentace | 3 | 166 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Liga Nacional (Honduras) | HondurasReprezentace | 1 | 63 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Mistrovství světa U20 | HondurasReprezentace | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
|---|