Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Nejvyšší: 650 tis. € (14. 11. 2022)
Poslední aktualizace:
Luis Riveros – současný klub: Coquimbo Unido. Pozice: Útočník, Národnost: Paraguay, Věk: 28, Výška: 177 cm, Tržní hodnota: 450 tis. €. Luis Riveros v sezoně 2026: 33 zápasů, 8 gólů a 2 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Luis Riveros, byl Coquimbo Unido - Colo Colo; na hřišti strávil 45 minut. Datum zápasu: 11. října 2026.
Coquimbo Unido: zápasy: 20, góly: 2, asistence: 3
Podle dostupných záznamů týmu Coquimbo Unido za sezonu 2026 odehrál hráč Luis Riveros 1074 minut a v základní sestavě nastoupil do 12 zápasů.
Coquimbo Unido: zápasy: 39, góly: 8, asistence: 4
Audax Italiano: zápasy: 81, góly: 11, asistence: 10
Tacuary: zápasy: 17, góly: 1, asistence: 1
Cerro Porteno: zápasy: 16, góly: 1, asistence: 1
Universidad de Concepcion: zápasy: 23, góly: 5, asistence: 2
Související stránky: Coquimbo Unido, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Coquimbo Unido | 28 let | 450 tis. € | |
| Audax Italiano | 27 let | 350 tis. € | |
| Audax Italiano | 27 let | 350 tis. € | |
| Audax Italiano | 27 let | 350 tis. € | |
| Tacuary | 26 let | 275 tis. € | |
| Cerro Porteno | 26 let | 300 tis. € | |
| Cerro Porteno | 26 let | 300 tis. € | |
| Cerro Porteno | 25 let | 400 tis. € | |
| Cerro Porteno | 25 let | 650 tis. € | |
| Audax Italiano | 25 let | 650 tis. € | |
| Audax Italiano | 24 let | 650 tis. € | |
| Audax Italiano | 24 let | 350 tis. € | |
| Audax Italiano | 24 let | 400 tis. € | |
| Universidad de Concepcion | 23 let | 400 tis. € | |
| Universidad de Concepcion | 22 let | 150 tis. € | |
| Universidad de Concepcion | 21 let | 150 tis. € | |
| Universidad de Concepcion | 21 let | 150 tis. € | |
| Universidad de Concepcion | 20 let | 175 tis. € |
Luis Riveros – věk: 28 let. Datum narození: 24. března 1998.
Post: Útočník.
Luis Riveros hraje za klub Coquimbo Unido.
Luis Riveros měří 177 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Paraguay.
Tržní hodnota: 450 tis. €.
Luis Riveros v sezoně 2026: 33 zápasů, 8 gólů a 2 asistence ve všech soutěžích.
Luis Riveros v sezoně 2026: 33 zápasů, 8 gólů a 2 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 846. Průměrné hodnocení: 6,5.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga de Primera Chile | Coquimbo Unido | 17 | 968 | 2 | 1 | 6,3 |
| Chilean Cup | Coquimbo Unido | 5 | 278 | 3 | 1 | 7,3 | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Coquimbo Unido | 5 | 207 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Copa de la Liga | Coquimbo Unido | 5 | 324 | 3 | 0 | 7,2 | |
| Chilean Super Cup | Coquimbo Unido | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Liga de Primera Chile | Coquimbo Unido | 3 | 106 | 0 | 2 | 6,5 |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL |
| Coquimbo Unido |
| 1 |
| 45 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| Copa de la Liga | Coquimbo Unido | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,2 |
| Chilean Super Cup | Coquimbo Unido | 1 | 31 | 0 | 0 | 6,6 |
| Liga de Primera Chile | Audax Italiano | 7 | 437 | 1 | 2 | 6,6 |
| Chilean Cup | Audax Italiano | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025 | Liga de Primera Chile | Audax Italiano | 4 | 217 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Audax Italiano | 3 | 95 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Liga de Primera Chile | Audax Italiano | 9 | 640 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Audax Italiano | 4 | 198 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Paraguayská Primera División | Tacuary | 11 | 755 | 1 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Paraguayská Primera División | Tacuary | 4 | 333 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paraguayská Primera División | Cerro Porteno | 1 | 33 | 1 | 0 | 7,4 |
| 2023-2024 | Paraguayská Primera División | Tacuary | 2 | 121 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paraguayská Primera División | Cerro Porteno | 12 | 366 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Cerro Porteno | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Paraguayská Primera División | Cerro Porteno | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Audax Italiano | 12 | 832 | 2 | 0 | 6,7 | |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Audax Italiano | 5 | 285 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Paraguayská Primera División | Cerro Porteno | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Audax Italiano | 11 | 730 | 4 | 1 | 6,8 | |
| Chilean Cup | Audax Italiano | 3 | 175 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Audax Italiano | 2 | 40 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Liga de Primera Chile | Audax Italiano | 10 | 695 | 1 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Audax Italiano | 1 | 55 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | Liga de Primera Chile | Audax Italiano | 6 | 418 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Audax Italiano | 2 | 68 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Liga de Primera Chile | Universidad de Concepcion | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018-2019 | Liga de Primera Chile | Universidad de Concepcion | 2 | 123 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018 | Liga de Primera Chile | Universidad de Concepcion | 15 | 527 | 3 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Universidad de Concepcion | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Liga de Primera Chile | Universidad de Concepcion | 1 | 25 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | Liga de Primera Chile | Universidad de Concepcion | 3 | 54 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|