Reklama
Manuel De Luca – současný klub: Cremonese. Pozice: Útočník, Národnost: Itálie, Věk: 28, Výška: 192 cm, Tržní hodnota: 1,3 mil. €. 2026-2027: zápasy: 9, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Mantova - Cremonese (27. října 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 3 mil. € (14. 3. 2022)
Cremonese: zápasy: 7, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Cremonese za sezonu 2026/27 odehrál hráč Manuel De Luca 254 minut a v základní sestavě nastoupil do 2 zápasů.
Cremonese: zápasy: 51, góly: 12, asistence: 2
Modena: zápasy: 21, góly: 3, asistence: 3
Sampdoria: zápasy: 39, góly: 10, asistence: 5
Perugia: zápasy: 34, góly: 10, asistence: 3
Chievo: zápasy: 33, góly: 6, asistence: 1
ACD Virtus Entella: zápasy: 19, góly: 3, asistence: 1
Související stránky: Cremonese, Výsledky živě
Manuel De Luca – věk: 28 let. Datum narození: 17. července 1998.
Post: Útočník.
Manuel De Luca hraje za klub Cremonese.
Manuel De Luca měří 192 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Modena | 27 let | 1,3 mil. € | |
| Cremonese | 27 let | 1,5 mil. € | |
| Cremonese | 26 let | 2 mil. € | |
| Cremonese | 26 let | 1,4 mil. € | |
| Sampdoria | 25 let | 1,5 mil. € | |
| Sampdoria | 25 let | 1 mil. € | |
| Sampdoria | 25 let | 1,4 mil. € | |
| Sampdoria | 24 let | 2 mil. € | |
| Sampdoria | 24 let | 2,5 mil. € | |
| Perugia | 23 let | 2,8 mil. € | |
| Perugia | 23 let | 3 mil. € | |
| Perugia | 23 let | 1,2 mil. € | |
| Chievo | 22 let | 800 tis. € | |
| Chievo | 22 let | 800 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 22 let | 300 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 21 let | 300 tis. € | |
| Alessandria | 20 let | 250 tis. € | |
| Alessandria | 20 let | 225 tis. € | |
| Renate | 19 let | 225 tis. € | |
| Torino | 19 let | 250 tis. € | |
| Torino Youth | 18 let | 175 tis. € | |
| Torino Youth | 18 let | 75 tis. € |
Preferovaná noha: Obě.
Národnost: Itálie.
Tržní hodnota: 1,3 mil. €.
Manuel De Luca v sezoně 2026-2027: 9 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Manuel De Luca v sezoně 2026-2027: 9 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 310. Průměrné hodnocení: 6,4.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie B | Cremonese | 7 | 254 | 0 | 0 | 6,4 |
| Coppa Italia | Cremonese | 2 | 56 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Serie B | Modena | 21 | 1 398 | 3 | 3 | 6,7 |
| Serie A | Cremonese | 2 | 14 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Coppa Italia | Cremonese | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 | Serie B | Cremonese | 37 | 1 837 | 10 | 2 | 6,7 |
| Coppa Italia | Cremonese | 2 |
| 101 |
| 1 |
| 0 |
| 7,3 |
| 2023-2024 | Serie B | Sampdoria | 33 | 2 049 | 10 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Sampdoria | 2 | 139 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Serie A | Sampdoria | 2 | 43 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Sampdoria | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Mezinárodní přátelská utkání klubů | Sampdoria | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie B | Perugia | 34 | 2 583 | 10 | 3 | 6,6 |
| 2020-2021 | Serie B | Chievo | 32 | 1 535 | 5 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Chievo | 1 | 120 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Serie B | ACD Virtus Entella | 19 | 938 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2018-2019 | Serie C | Alessandria | 16 | 1 016 | 0 | 0 | – |
|---|