Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 1,3 mil. € (19. 11. 2019)
Poslední aktualizace:
Marcus Danielson – současný klub: Siena. Pozice: Obránce, Národnost: Švédsko, Věk: 37, Výška: 192 cm, Tržní hodnota: 175 tis. €. Marcus Danielson v sezoně 2025-2026: 4 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Marcus Danielson, byl Djurgardens - Varnamo; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 25. října 2025.
Djurgardens: zápasy: 167, góly: 16, asistence: 4
Dalian Professional(2009-2024): zápasy: 28, góly: 3, asistence: 0
Sundsvall: zápasy: 60, góly: 5, asistence: 0
Související stránky: Siena, Výsledky živě
Marcus Danielson – věk: 37 let. Datum narození: 8. dubna 1989.
Post: Obránce.
Marcus Danielson hraje za klub Siena.
Marcus Danielson měří 192 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Free Player | 37 let | 175 tis. € | |
| Djurgardens | 36 let | 225 tis. € | |
| Djurgardens | 36 let | 250 tis. € | |
| Djurgardens | 35 let | 300 tis. € | |
| Djurgardens | 35 let | 350 tis. € | |
| Djurgardens | 34 let | 400 tis. € | |
| Djurgardens | 34 let | 500 tis. € | |
| Djurgardens | 33 let | 500 tis. € | |
| Dalian Professional(2009-2024) | 33 let | 500 tis. € | |
| Dalian Professional(2009-2024) | 32 let | 625 tis. € | |
| Dalian Professional(2009-2024) | 32 let | 800 tis. € | |
| Dalian Professional(2009-2024) | 32 let | 800 tis. € | |
| Dalian Professional(2009-2024) | 31 let | 850 tis. € | |
| Dalian Professional(2009-2024) | 31 let | 1 mil. € | |
| Djurgardens | 30 let | 1,3 mil. € | |
| Djurgardens | 30 let | 800 tis. € | |
| Djurgardens | 29 let | 750 tis. € | |
| Djurgardens | 29 let | 700 tis. € | |
| Sundsvall | 28 let | 600 tis. € | |
| Sundsvall | 28 let | 600 tis. € | |
| Sundsvall | 27 let | 400 tis. € | |
| Sundsvall | 27 let | 400 tis. € | |
| Sundsvall | 26 let | 250 tis. € | |
| Sundsvall | 26 let | 225 tis. € | |
| Sundsvall | 26 let | 225 tis. € | |
| Sundsvall | 25 let | 200 tis. € | |
| Sundsvall | 25 let | 200 tis. € | |
| Sundsvall | 24 let | 175 tis. € | |
| Sundsvall | 24 let | 175 tis. € | |
| Vasteras | 22 let | 75 tis. € |
Národnost: Švédsko.
Tržní hodnota: 175 tis. €.
Marcus Danielson v sezoně 2025-2026: 4 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Marcus Danielson v sezoně 2025-2026: 4 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 360. Průměrné hodnocení: 6,9.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Allsvenskan | Djurgardens | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025 | Allsvenskan | Djurgardens | 24 | 1 955 | 1 | 1 | 7,0 |
| 2024-2025 | Konferenční liga UEFA | Djurgardens | 16 | 1 306 | 1 | 0 | 6,7 |
| Allsvenskan | Djurgardens | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2024 | Allsvenskan | Djurgardens | 21 | 1 813 | 2 | 1 | 7,1 |
| 2023-2024 | Allsvenskan | Djurgardens | 3 | 186 | 0 | 0 | 6,6 |
| Sweden Cup |
| Djurgardens |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| Konferenční liga UEFA | Djurgardens | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2023 | Allsvenskan | Djurgardens | 27 | 2 430 | 5 | 2 | 7,3 |
|---|
| 2022-2023 | Konferenční liga UEFA | Djurgardens | 12 | 711 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sweden Cup | Djurgardens | 4 | 302 | 0 | 0 | – | |
| Allsvenskan | Djurgardens | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022 | Allsvenskan | Djurgardens | 13 | 1 103 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikace MS (UEFA) | ŠvédskoReprezentace | 3 | 289 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Chinese Super League | Dalian Professional(2009-2024) | 7 | 587 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikace MS (UEFA) | ŠvédskoReprezentace | 2 | 92 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | ŠvédskoReprezentace | 1 | 81 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2020-2021 | Chinese Super League | Dalian Professional(2009-2024) | 6 | 540 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | ŠvédskoReprezentace | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Liga národů UEFA | ŠvédskoReprezentace | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Mistrovství Evropy UEFA | ŠvédskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2020 | Chinese Super League | Dalian Professional(2009-2024) | 14 | 1 195 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrovství Evropy UEFA | ŠvédskoReprezentace | 3 | 279 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Chinese Super League | Dalian Professional(2009-2024) | 1 | 84 | 0 | 0 | 5,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Allsvenskan | Djurgardens | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,2 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | ŠvédskoReprezentace | 2 | 115 | 0 | 0 | – | |
| Mistrovství Evropy UEFA | ŠvédskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,8 |
| 2019 | Allsvenskan | Djurgardens | 26 | 2 268 | 4 | 0 | 7,5 |
|---|
| 2018-2019 | Evropská liga UEFA | Djurgardens | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018 | Allsvenskan | Djurgardens | 10 | 900 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Allsvenskan | Sundsvall | 8 | 688 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2017 | Allsvenskan | Sundsvall | 10 | 852 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Allsvenskan | Sundsvall | 18 | 1 620 | 2 | 0 | 7,2 |
|---|
| 2016 | Allsvenskan | Sundsvall | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Allsvenskan | Sundsvall | 13 | 997 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2012-2013 | Allsvenskan | Sundsvall | 1 | 61 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Allsvenskan | Sundsvall | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
|---|