Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 3 mil. € (22. 10. 2017)
Poslední aktualizace:
Pozice: Útočník, Národnost: Švýcarsko, Věk: 36, Výška: 175 cm, Tržní hodnota: 750 tis. €. Mario Gavranović v sezoně 2022-2023: 27 zápasů, 4 góly a 1 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Mario Gavranović, byl Kayserispor - Adana Demirspor; na hřišti strávil 89 minut. Datum zápasu: 30. října 2022.
Kayserispor: zápasy: 55, góly: 16, asistence: 5
Dinamo Zagreb: zápasy: 100, góly: 20, asistence: 10
Rijeka: zápasy: 1, góly: 1, asistence: 0
Zurich: zápasy: 61, góly: 1, asistence: 0
Neuchatel Xamax: zápasy: 18, góly: 0, asistence: 0
Schalke 04: zápasy: 10, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Výsledky živě
Mario Gavranović – věk: 36 let. Datum narození: 24. listopadu 1989.
Post: Útočník.
Mario Gavranović měří 175 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Kayserispor | 33 let | 750 tis. € | |
| Kayserispor | 33 let | 1 mil. € | |
| Kayserispor | 32 let | 1,2 mil. € | |
| Kayserispor | 32 let | 1,5 mil. € | |
| Kayserispor | 32 let | 1,6 mil. € | |
| Kayserispor | 32 let | 1,6 mil. € | |
| Kayserispor | 31 let | 1,4 mil. € | |
| Dinamo Zagreb | 31 let | 2,5 mil. € | |
| Dinamo Zagreb | 31 let | 2 mil. € | |
| Dinamo Zagreb | 30 let | 1 mil. € | |
| Dinamo Zagreb | 30 let | 1,6 mil. € | |
| Dinamo Zagreb | 30 let | 2 mil. € | |
| Dinamo Zagreb | 29 let | 2,5 mil. € | |
| Dinamo Zagreb | 29 let | 3 mil. € | |
| Dinamo Zagreb | 28 let | 3 mil. € | |
| Dinamo Zagreb | 28 let | 3 mil. € | |
| Rijeka | 27 let | 3 mil. € | |
| Rijeka | 27 let | 2 mil. € | |
| Rijeka | 26 let | 1,5 mil. € | |
| Rijeka | 26 let | 1,4 mil. € | |
| Zurich | 26 let | 1 mil. € | |
| Zurich | 25 let | 1,3 mil. € | |
| Zurich | 25 let | 1,8 mil. € | |
| Zurich | 24 let | 1,8 mil. € | |
| Zurich | 24 let | 1,8 mil. € | |
| Zurich | 23 let | 1,5 mil. € | |
| Zurich | 22 let | 1,3 mil. € | |
| Zurich | 22 let | 1 mil. € | |
| Mainz | 22 let | 800 tis. € | |
| Mainz | 22 let | 1,3 mil. € | |
| Schalke 04 | 21 let | 1,8 mil. € | |
| Schalke 04 | 21 let | 1,5 mil. € | |
| Schalke 04 | 21 let | 1 mil. € | |
| Schalke 04 | 20 let | 1,5 mil. € | |
| Schalke 04 | 20 let | 1,8 mil. € | |
| Yverdon | 19 let | 150 tis. € | |
| Yverdon | 18 let | 100 tis. € | |
| Lugano | 18 let | 75 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Švýcarsko.
Tržní hodnota: 750 tis. €.
Mario Gavranović v sezoně 2022-2023: 27 zápasů, 4 góly a 1 asistence ve všech soutěžích.
Mario Gavranović v sezoně 2022-2023: 27 zápasů, 4 góly a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 371.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Süper Lig | Kayserispor | 22 | 1 217 | 4 | 1 | 6,6 |
| Turkish Cup | Kayserispor | 3 | 144 | 0 | 0 | – | |
| Liga národů UEFA | ŠvýcarskoReprezentace | 2 | 10 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2022 | Kvalifikace MS (UEFA) | ŠvýcarskoReprezentace | 2 | 38 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2021-2022 | Süper Lig | Kayserispor | 26 | 1 722 | 10 | 4 | 6,9 |
| Turkish Cup | Kayserispor | 4 | 181 | 2 | 0 | 7,8 | |
| Chorvatská fotbalová liga |
| Dinamo Zagreb |
| 3 |
| 226 |
| 1 |
| 0 |
| 6,8 |
| Liga mistrů UEFA | Dinamo Zagreb | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
| Mezinárodní přátelská utkání | ŠvýcarskoReprezentace | 2 | 72 | 0 | 0 | 5,9 |
| Kvalifikace MS (UEFA) | ŠvýcarskoReprezentace | 1 | 68 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2020-2021 | Chorvatská fotbalová liga | Dinamo Zagreb | 26 | 1 746 | 16 | 6 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga UEFA | Dinamo Zagreb | 8 | 365 | 1 | 1 | 6,6 | |
| Liga mistrů UEFA | Dinamo Zagreb | 3 | 92 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 1 | 78 | 0 | 0 | – | |
| Mistrovství Evropy UEFA | ŠvýcarskoReprezentace | 3 | 66 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | ŠvýcarskoReprezentace | 2 | 157 | 4 | 0 | 8,9 | |
| Liga národů UEFA | ŠvýcarskoReprezentace | 2 | 79 | 2 | 0 | 7,9 | |
| Kvalifikace MS (UEFA) | ŠvýcarskoReprezentace | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020 | Mistrovství Evropy UEFA | ŠvýcarskoReprezentace | 3 | 146 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | ŠvýcarskoReprezentace | 2 | 153 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2019-2020 | Chorvatská fotbalová liga | Dinamo Zagreb | 17 | 722 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů UEFA | Dinamo Zagreb | 6 | 101 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 1 | 46 | 0 | 0 | – | |
| Mistrovství Evropy UEFA | ŠvýcarskoReprezentace | 1 | 35 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2018-2019 | Chorvatská fotbalová liga | Dinamo Zagreb | 16 | 851 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga UEFA | Dinamo Zagreb | 8 | 413 | 1 | 3 | 6,7 | |
| Liga mistrů UEFA | Dinamo Zagreb | 7 | 408 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Croatian Cup | Dinamo Zagreb | 2 | 116 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Dinamo Zagreb | 1 | 65 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání | ŠvýcarskoReprezentace | 2 | 111 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga národů UEFA | ŠvýcarskoReprezentace | 2 | 90 | 1 | 0 | 8,0 |
| 2018 | Mistrovství světa | ŠvýcarskoReprezentace | 1 | 45 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Evropská liga UEFA | Rijeka | 1 | 81 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrovství světa | ŠvýcarskoReprezentace | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2015-2016 | Švýcarská Super League | Zurich | 12 | 691 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Švýcarská Super League | Zurich | 12 | 447 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2013-2014 | Švýcarská Super League | Zurich | 17 | 1 195 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Švýcarská Super League | Zurich | 19 | 1 107 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Švýcarská Super League | Zurich | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Neuchatel Xamax | 5 | 130 | 0 | 0 | – |
| 2010-2011 | Bundesliga | Schalke 04 | 8 | 301 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Bundesliga | Schalke 04 | 2 | 75 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švýcarská Super League | Neuchatel Xamax | 10 | 762 | 0 | 0 | – |
| 2008-2009 | Švýcarská Super League | Neuchatel Xamax | 3 | 223 | 0 | 0 | – |
|---|