Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 2 mil. € (5. 1. 2020)
Poslední aktualizace:
Marius Müller – současný klub: Aberdeen. Pozice: Brankář, Národnost: Německo, Věk: 33, Výška: 192 cm, Tržní hodnota: 500 tis. €. Marius Müller v sezoně 2026-2027: 13 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Marius Müller, byl Aberdeen - St Johnstone; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 11. října 2026.
Aberdeen: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu Aberdeen za sezonu 2026/27 odehrál hráč Marius Müller 720 minut a v základní sestavě nastoupil do 8 zápasů.
Aberdeen: zápasy: 13, góly: 0, asistence: 1
Wolfsburg: zápasy: 9, góly: 0, asistence: 0
Schalke 04: zápasy: 22, góly: 0, asistence: 0
Luzern: zápasy: 130, góly: 0, asistence: 1
RB Leipzig: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Kaiserslautern: zápasy: 69, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Aberdeen, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Aberdeen | 33 let | 500 tis. € | |
| Wolfsburg | 32 let | 700 tis. € | |
| Wolfsburg | 32 let | 1 mil. € | |
| Wolfsburg | 31 let | 1,5 mil. € | |
| Wolfsburg | 31 let | 1,5 mil. € | |
| Wolfsburg | 31 let | 1,5 mil. € | |
| Schalke 04 | 30 let | 1 mil. € | |
| Schalke 04 | 30 let | 800 tis. € | |
| Schalke 04 | 30 let | 1 mil. € | |
| Luzern | 29 let | 1 mil. € | |
| Luzern | 29 let | 1 mil. € | |
| Luzern | 28 let | 1 mil. € | |
| Luzern | 28 let | 1,5 mil. € | |
| Luzern | 27 let | 2 mil. € | |
| Luzern | 27 let | 1,8 mil. € | |
| Luzern | 27 let | 2 mil. € | |
| Luzern | 27 let | 2 mil. € | |
| Luzern | 26 let | 1,6 mil. € | |
| Luzern | 26 let | 2 mil. € | |
| Luzern | 26 let | 1,5 mil. € | |
| RB Leipzig | 25 let | 500 tis. € | |
| RB Leipzig | 25 let | 500 tis. € | |
| RB Leipzig | 25 let | 500 tis. € | |
| Kaiserslautern | 24 let | 750 tis. € | |
| Kaiserslautern | 24 let | 750 tis. € | |
| RB Leipzig | 23 let | 750 tis. € | |
| RB Leipzig | 23 let | 1 mil. € | |
| RB Leipzig | 23 let | 1,5 mil. € | |
| Kaiserslautern | 22 let | 1 mil. € | |
| Kaiserslautern | 22 let | 900 tis. € | |
| Kaiserslautern | 21 let | 400 tis. € | |
| Kaiserslautern | 21 let | 400 tis. € | |
| Kaiserslautern | 20 let | 400 tis. € | |
| Kaiserslautern | 20 let | 300 tis. € | |
| Kaiserslautern | 19 let | 200 tis. € | |
| Kaiserslautern | 19 let | 100 tis. € | |
| Kaiserslautern | 18 let | 100 tis. € | |
| Kaiserslautern U19 | 18 let | 50 tis. € |
Marius Müller – věk: 33 let. Datum narození: 12. července 1993.
Post: Brankář.
Marius Müller hraje za klub Aberdeen.
Marius Müller měří 192 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Německo.
Tržní hodnota: 500 tis. €.
Marius Müller v sezoně 2026-2027: 13 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
Marius Müller v sezoně 2026-2027: 13 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 200. Průměrné hodnocení: 6,9.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Premiership | Aberdeen | 8 | 720 | 0 | 1 | 6,8 |
| Scottish League Cup | Aberdeen | 5 | 480 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Bundesliga | Wolfsburg | 1 | 99 | 0 | 0 | 5,5 |
| DFB Pokal | Wolfsburg | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2024-2025 | Bundesliga | Wolfsburg | 6 | 474 | 0 | 0 | 7,2 |
| DFB Pokal | Wolfsburg | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga |
| Schalke 04 |
| 20 |
| 1 755 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| DFB Pokal | Schalke 04 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Schalke 04 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švýcarská Super League | Luzern | 24 | 2 160 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Switzerland Cup | Luzern | 2 | 177 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Švýcarská Super League | Luzern | 27 | 2 430 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švýcarská Challenge League | Luzern | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Switzerland Cup | Luzern | 1 | 120 | 0 | 0 | 8,0 |
| 2020-2021 | Švýcarská Super League | Luzern | 34 | 3 060 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Switzerland Cup | Luzern | 2 | 210 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Švýcarská Super League | Luzern | 34 | 3 031 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga UEFA | Luzern | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Switzerland Cup | Luzern | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Švýcarská Super League | Luzern | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga UEFA | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2017-2018 | 2. Bundesliga | Kaiserslautern | 32 | 2 784 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | Kaiserslautern | 30 | 2 700 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | 2. Bundesliga | Kaiserslautern | 7 | 608 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|