Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 250 tis. € (15. 11. 2015)
Poslední aktualizace:
Mark Thomas Oxley – současný klub: Harrogate Town. Pozice: Brankář, Národnost: Anglie, Věk: 36, Výška: 180 cm, Tržní hodnota: 25 tis. €. Mark Thomas Oxley v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Mark Thomas Oxley, byl Scunthorpe United - Harrogate Town; na hřišti strávil 45 minut. Datum zápasu: 5. září 2026.
Harrogate Town: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Harrogate Town za sezonu 2026/27 odehrál hráč Mark Thomas Oxley 405 minut a v základní sestavě nastoupil do 4 zápasů.
Harrogate Town: zápasy: 110, góly: 0, asistence: 2
Southend United: zápasy: 92, góly: 0, asistence: 0
Hibernian: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Harrogate Town, Výsledky živě
Mark Thomas Oxley – věk: 36 let. Datum narození: 2. června 1990.
Post: Brankář.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Harrogate Town | 35 let | 25 tis. € | |
| Harrogate Town | 35 let | 50 tis. € | |
| Harrogate Town | 34 let | 50 tis. € | |
| Harrogate Town | 34 let | 50 tis. € | |
| Harrogate Town | 33 let | 100 tis. € | |
| Harrogate Town | 33 let | 100 tis. € | |
| Harrogate Town | 32 let | 150 tis. € | |
| Harrogate Town | 32 let | 175 tis. € | |
| Southend United | 26 let | 250 tis. € | |
| Hibernian | 25 let | 250 tis. € | |
| Hibernian | 24 let | 150 tis. € | |
| Hull City | 22 let | 150 tis. € | |
| Hull City | 17 let | 50 tis. € |
Mark Thomas Oxley hraje za klub Harrogate Town.
Mark Thomas Oxley měří 180 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Anglie.
Tržní hodnota: 25 tis. €.
Mark Thomas Oxley v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Mark Thomas Oxley v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 405. Průměrné hodnocení: 6,1.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | National League (Anglie) | Harrogate Town | 5 | 405 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | League Two | Harrogate Town | 8 | 616 | 0 | 1 | 6,4 |
| English Football League Trophy | Harrogate Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,1 | |
| FA Cup | Harrogate Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| English Football League Cup | Harrogate Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| 2024-2025 | English Football League Trophy | Harrogate Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 |
| League Two |
| Harrogate Town |
| 2 |
| 139 |
| 0 |
| 0 |
| 5,9 |
| 2023-2024 | League Two | Harrogate Town | 16 | 1 400 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Harrogate Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| English Football League Trophy | Harrogate Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | League Two | Harrogate Town | 19 | 1 710 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Harrogate Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | League Two | Harrogate Town | 41 | 3 673 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Harrogate Town | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,6 | |
| FA Cup | Harrogate Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | League Two | Southend United | 40 | 3 600 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Southend United | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,0 | |
| English Football League Trophy | Southend United | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | League One | Southend United | 19 | 1 706 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Southend United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2018-2019 | League One | Southend United | 14 | 1 260 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Southend United | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | League One | Southend United | 15 | 1 350 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Scottish Championship | Hibernian | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|