Reklama
Martin Dúbravka – současný klub: Spurs. Pozice: Brankář, Národnost: Slovensko, Věk: 37, Výška: 190 cm, Tržní hodnota: 500 tis. €. 2026-2027: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Slovakia - Kazakhstan (29. září 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 7,5 mil. € (29. 7. 2020)
Tottenham Hotspur: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Burnley: zápasy: 35, góly: 0, asistence: 0
Newcastle United: zápasy: 181, góly: 0, asistence: 0
Manchester United: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Spurs, Výsledky živě
Martin Dúbravka – věk: 37 let. Datum narození: 15. ledna 1989.
Post: Brankář.
Martin Dúbravka hraje za klub Spurs.
Martin Dúbravka měří 190 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Slovensko.
Tržní hodnota: 500 tis. €.
Martin Dúbravka v sezoně 2026-2027: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Burnley | 37 let | 500 tis. € | |
| Burnley | 36 let | 750 tis. € | |
| Newcastle | 36 let | 1 mil. € | |
| Newcastle | 35 let | 1 mil. € | |
| Newcastle | 35 let | 1 mil. € | |
| Newcastle | 34 let | 1 mil. € | |
| Newcastle | 34 let | 1,5 mil. € | |
| Newcastle | 34 let | 2,5 mil. € | |
| Man Utd | 33 let | 4 mil. € | |
| Newcastle | 33 let | 4 mil. € | |
| Newcastle | 32 let | 5 mil. € | |
| Newcastle | 32 let | 5 mil. € | |
| Newcastle | 32 let | 6 mil. € | |
| Newcastle | 31 let | 7,5 mil. € | |
| Newcastle | 31 let | 7,5 mil. € | |
| Newcastle | 31 let | 5,5 mil. € | |
| Newcastle | 30 let | 7 mil. € | |
| Newcastle | 30 let | 7 mil. € | |
| Newcastle | 29 let | 5 mil. € | |
| Newcastle | 29 let | 4 mil. € | |
| Newcastle | 29 let | 3 mil. € | |
| Sparta | 28 let | 900 tis. € | |
| Sparta | 28 let | 800 tis. € | |
| Liberec | 28 let | 600 tis. € | |
| Liberec | 27 let | 450 tis. € | |
| Liberec | 27 let | 450 tis. € | |
| Liberec | 27 let | 300 tis. € | |
| Esbjerg | 27 let | 300 tis. € | |
| Esbjerg | 26 let | 350 tis. € | |
| Esbjerg | 26 let | 400 tis. € | |
| Esbjerg | 25 let | 400 tis. € | |
| MSK Zilina | 24 let | 300 tis. € | |
| MSK Zilina | 24 let | 400 tis. € | |
| MSK Zilina | 23 let | 400 tis. € | |
| MSK Zilina | 23 let | 325 tis. € | |
| MSK Zilina | 23 let | 425 tis. € | |
| MSK Zilina | 22 let | 500 tis. € | |
| MSK Zilina | 22 let | 400 tis. € | |
| MSK Zilina | 21 let | 200 tis. € |
Martin Dúbravka v sezoně 2026-2027: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 180.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Anglický ligový pohár | Tottenham Hotspur | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| Liga národů | SlovenskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | Mezinárodní přátelská utkání klubů | Tottenham Hotspur | 2 | 135 | 0 | 0 | 7,4 |
| Kvalifikace MS (Evropa) | SlovenskoReprezentace | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Premier League | Burnley | 35 | 3 150 | 0 | 0 | 6,6 |
| Kvalifikace MS (Evropa) | SlovenskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2024-2025 | Premier League | Newcastle United | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| Anglický ligový pohár | Newcastle United | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,8 |
| FA Cup | Newcastle United | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,6 |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Newcastle United | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,7 |
| Liga národů | SlovenskoReprezentace | 5 | 480 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2024 | Mistrovství Evropy | SlovenskoReprezentace | 11 | 1 020 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | Premier League | Newcastle United | 23 | 1 984 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Newcastle United | 4 | 390 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Anglický ligový pohár | Newcastle United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga mistrů | Newcastle United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | SlovenskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Mistrovství Evropy | SlovenskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Premier League | Newcastle United | 2 | 156 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Newcastle United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| FA Cup | Newcastle United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Anglický ligový pohár | Manchester United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Kvalifikace ME | SlovenskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Mezinárodní přátelská utkání | SlovenskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikace MS (Evropa) | SlovenskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Premier League | Newcastle United | 26 | 2 340 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Newcastle United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Premier League | Newcastle United | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Newcastle United | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Mistrovství Evropy | SlovenskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | SlovenskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 8,1 |
| 2020 | Mistrovství Evropy | SlovenskoReprezentace | 8 | 720 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | Premier League | Newcastle United | 38 | 3 420 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrovství Evropy | SlovenskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2019 | Premier League Asia Trophy | Newcastle United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | Premier League | Newcastle United | 38 | 3 420 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga národů | SlovenskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Mistrovství Evropy | SlovenskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | Premier League | Newcastle United | 12 | 1 080 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|