Reklama
Marwan Attia – současný klub: Al Ahly. Pozice: Záložník, Národnost: Egypt, Věk: 28, Výška: 176 cm, Tržní hodnota: 4,5 mil. €. 2026-2027: zápasy: 8, góly: 1, asistence: 1. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Modern Sport - Al Ahly (29. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 4,5 mil. € (29. 9. 2026)
Al Ahly: zápasy: 8, góly: 1, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu Al Ahly za sezonu 2026/27 odehrál hráč Marwan Attia 720 minut a v základní sestavě nastoupil do 8 zápasů.
Al Ahly: zápasy: 154, góly: 4, asistence: 5
Al-Ittihad Alexandria: zápasy: 93, góly: 1, asistence: 7
Související stránky: Al Ahly, Výsledky živě
Marwan Attia – věk: 28 let. Datum narození: 12. srpna 1998.
Post: Záložník.
Marwan Attia hraje za klub Al Ahly.
Marwan Attia měří 176 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Egypt.
Tržní hodnota: 4,5 mil. €.
Marwan Attia v sezoně 2026-2027: 8 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Al Ahly | 28 let | 4,5 mil. € | |
| Al Ahly | 27 let | 4 mil. € | |
| Al Ahly | 27 let | 4 mil. € | |
| Al Ahly | 27 let | 3 mil. € | |
| Al Ahly | 26 let | 2,5 mil. € | |
| Al Ahly | 26 let | 2,5 mil. € | |
| Al Ahly | 26 let | 2,2 mil. € | |
| Al Ahly | 25 let | 2 mil. € | |
| Al Ahly | 25 let | 1,2 mil. € | |
| Al Ahly | 24 let | 1,2 mil. € | |
| Al Ahly | 24 let | 400 tis. € | |
| Ittihad Alexandria | 24 let | 250 tis. € | |
| Ittihad Alexandria | 23 let | 250 tis. € | |
| Ittihad Alexandria | 22 let | 250 tis. € | |
| Ittihad Alexandria | 22 let | 200 tis. € | |
| Ittihad Alexandria | 21 let | 50 tis. € |
Marwan Attia v sezoně 2026-2027: 8 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 720. Průměrné hodnocení: 6,9.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Africký pohár národů CAF | EgyptReprezentace | 1 | 81 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2026-2027 | Egyptská Premier League | Al Ahly | 8 | 720 | 1 | 1 | 6,9 |
| 2026 | Trofeo Joan Gamper | Al Ahly | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,4 |
| Kvalifikace MS (CAF) | EgyptReprezentace | 7 | 558 | 0 | 2 | 6,1 | |
| Mistrovství světa | EgyptReprezentace | 5 | 434 | 0 | 1 | 7,1 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | EgyptReprezentace | 3 | 244 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025-2026 | Egyptská Premier League | Al Ahly | 21 | 1 728 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| Liga mistrů CAF | Al Ahly | 8 | 591 | 0 | 0 | 6,8 |
| Egyptský superpohár | Al Ahly | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,1 |
| Mezinárodní přátelská utkání | EgyptReprezentace | 2 | 166 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2025 | Mistrovství světa klubů | Al Ahly | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Egyptský superpohár | Al Ahly | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Africký pohár národů CAF | EgyptReprezentace | 9 | 816 | 1 | 2 | 7,0 |
| 2024-2025 | Egyptská Premier League | Al Ahly | 24 | 2 065 | 2 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů CAF | Al Ahly | 9 | 793 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Interkontinentální pohár | Al Ahly | 2 | 209 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Egyptský superpohár | Al Ahly | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Superpohár CAF | Al Ahly | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Africký pohár národů CAF | EgyptReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2023-2024 | Egyptská Premier League | Al Ahly | 21 | 1 508 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů CAF | Al Ahly | 10 | 818 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Africká fotbalová liga | Al Ahly | 4 | 286 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Egyptský Scores Cup | Al Ahly | 1 | 17 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Egyptský superpohár | Al Ahly | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Series | EgyptReprezentace | 2 | 175 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | EgyptReprezentace | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace MS (CAF) | EgyptReprezentace | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Mistrovství světa klubů (starý formát) | Al Ahly | 3 | 262 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superpohár CAF | Al Ahly | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Africký pohár národů CAF | EgyptReprezentace | 6 | 334 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | EgyptReprezentace | 1 | 25 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Egyptská Premier League | Al Ahly | 16 | 1 043 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů CAF | Al Ahly | 10 | 790 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Egyptský Scores Cup | Al Ahly | 3 | 226 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Egyptský superpohár | Al Ahly | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Egyptská Premier League | Al-Ittihad Alexandria | 15 | 1 241 | 1 | 2 | 7,0 |
| 2022 | Mistrovství světa klubů (starý formát) | Al Ahly | 2 | 100 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Egyptský Scores Cup | Al Ahly | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Egyptská Premier League | Al-Ittihad Alexandria | 34 | 2 721 | 0 | 2 | 6,6 |
| 2020-2021 | Egyptská Premier League | Al-Ittihad Alexandria | 33 | 2 116 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Egyptský Scores Cup | Al-Ittihad Alexandria | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2019-2020 | Egyptská Premier League | Al-Ittihad Alexandria | 9 | 327 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|