Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Poslední aktualizace:
Mathilde Harviken – současný klub: Aston Villa(w). Pozice: Obránce, Národnost: Norsko, Věk: 24, Výška: 174 cm. Mathilde Harviken v sezoně 2026-2027: 7 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Mathilde Harviken, byl Norway (W) - Romania (W); na hřišti strávil 45 minut. Datum zápasu: 13. října 2026.
Aston Villa (W): zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Aston Villa (W) za sezonu 2026/27 odehrál hráč Mathilde Harviken 450 minut a v základní sestavě nastoupil do 5 zápasů.
Aston Villa (W): zápasy: 7, góly: 0, asistence: 0
Juventus (W): zápasy: 49, góly: 2, asistence: 1
Rosenborg (W): zápasy: 15, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Aston Villa(w), Výsledky živě
Mathilde Harviken – věk: 24 let. Datum narození: 29. prosince 2001.
Post: Obránce.
Mathilde Harviken hraje za klub Aston Villa(w).
Mathilde Harviken měří 174 cm.
Národnost: Norsko.
Mathilde Harviken v sezoně 2026-2027: 7 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Mathilde Harviken v sezoně 2026-2027: 7 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 555. Průměrné hodnocení: 6,2.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | English FA Women's Super League | Aston Villa (W) | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,2 |
| FA Women's League Cup | Aston Villa (W) | 2 | 105 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | Women's World Championship qualification(Europe) | NorskoReprezentace | 8 | 608 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2025-2026 | Italian Women's Serie A | Juventus (W) | 18 | 1 323 | 0 | 1 | 6,7 |
| Women's Champions League | Juventus (W) | 8 | 620 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Italian Women's Cup | Juventus (W) | 5 | 440 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| ITA SC W | Juventus (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| WNL | NorskoReprezentace | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | Serie A Cup Women | Juventus (W) | 3 | 115 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European Women's Championship | NorskoReprezentace | 2 | 70 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Italian Women's Serie A | Juventus (W) | 11 | 912 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Italian Women's Cup | Juventus (W) | 3 | 246 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Women's Champions League | Rosenborg (W) | 2 | 210 | 0 | 0 | – | |
| EuropeCW Q | NorskoReprezentace | 6 | 540 | 1 | 0 | 7,1 | |
| European Women's Championship | NorskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| WNL | NorskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2023-2024 | Norwegian Toppserien | Rosenborg (W) | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WNL | NorskoReprezentace | 6 | 491 | 0 | 0 | 6,4 | |
| EuropeCW Q | NorskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023 | Women's World Championship | NorskoReprezentace | 4 | 351 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Women's Champions League | Rosenborg (W) | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norwegian Toppserien | Rosenborg (W) | 3 | 204 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání | NorskoReprezentace | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Women's Four Nations Tournament | NorskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2022 | Mezinárodní přátelská utkání | NorskoReprezentace | 4 | 342 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Norwegian Toppserien | Rosenborg (W) | 5 | 280 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's World Championship qualification(Europe) | NorskoReprezentace | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |