Reklama
Matthew Wolfe – současný klub: Galway United. Pozice: Záložník, Národnost: Anglie, Věk: 26, Výška: 185 cm, Tržní hodnota: 125 tis. €. 2026: zápasy: 8, góly: 1, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Waterford United - Galway United (19. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 300 tis. € (28. 7. 2022)
Galway United: zápasy: 25, góly: 3, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu Galway United za sezonu 2026 odehrál hráč Matthew Wolfe 1003 minut a v základní sestavě nastoupil do 8 zápasů.
Galway United: zápasy: 21, góly: 1, asistence: 1
Sligo Rovers: zápasy: 22, góly: 0, asistence: 2
Barnsley: zápasy: 33, góly: 0, asistence: 2
Esbjerg: zápasy: 12, góly: 1, asistence: 0
Související stránky: Galway United, Výsledky živě
Matthew Wolfe – věk: 26 let. Datum narození: 12. června 2000.
Post: Záložník.
Matthew Wolfe hraje za klub Galway United.
Matthew Wolfe měří 185 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Anglie.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Galway United | 25 let | 125 tis. € | |
| Sligo Rovers | 25 let | 125 tis. € | |
| Sligo Rovers | 25 let | 125 tis. € | |
| Barnsley | 24 let | 125 tis. € | |
| Barnsley | 23 let | 200 tis. € | |
| Barnsley | 22 let | 250 tis. € | |
| Barnsley | 22 let | 300 tis. € | |
| Barnsley | 22 let | 300 tis. € | |
| Esbjerg | 21 let | 200 tis. € | |
| Esbjerg | 21 let | 200 tis. € | |
| Barnsley | 21 let | 150 tis. € | |
| Notts County | 20 let | 150 tis. € | |
| Notts County | 20 let | 150 tis. € | |
| Barnsley | 20 let | 100 tis. € |
Tržní hodnota: 125 tis. €.
Matthew Wolfe v sezoně 2026: 8 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Matthew Wolfe v sezoně 2026: 8 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 403. Průměrné hodnocení: 6,4.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier Division (Irsko) | Galway United | 8 | 403 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Premier Division (Irsko) | Galway United | 13 | 408 | 0 | 1 | 6,4 |
| Premier Division (Irsko) | Sligo Rovers | 6 | 104 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Premier Division (Irsko) | Sligo Rovers | 16 | 810 | 0 | 2 | 6,3 |
| 2022-2023 | League One | Barnsley | 12 | 477 | 0 | 1 | 6,5 |
| FA Cup | Barnsley | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Barnsley |
| 1 |
| 62 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Anglický ligový pohár | Barnsley | 1 | 27 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Championship | Barnsley | 16 | 1 079 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Barnsley | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Dánská 1. divize | Esbjerg | 11 | 500 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Dánská 1. divize | Esbjerg | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2019-2020 | Championship | Barnsley | 1 | 23 | 0 | 0 | – |
|---|