Reklama
Mauro Coppolaro – současný klub: Arezzo. Pozice: Obránce, Národnost: Itálie, Věk: 29, Výška: 181 cm, Tržní hodnota: 300 tis. €. 2026-2027: zápasy: 9, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Arezzo - Ascoli (1. listopadu 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 1 mil. € (17. 6. 2018)
Arezzo: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Arezzo za sezonu 2026/27 odehrál hráč Mauro Coppolaro 655 minut a v základní sestavě nastoupil do 6 zápasů.
Arezzo: zápasy: 9, góly: 0, asistence: 0
Carrarese: zápasy: 31, góly: 0, asistence: 0
Modena: zápasy: 18, góly: 0, asistence: 0
ACD Virtus Entella: zápasy: 48, góly: 0, asistence: 1
Venezia: zápasy: 18, góly: 0, asistence: 1
Brescia(1911-2026): zápasy: 26, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Arezzo, Výsledky živě
Mauro Coppolaro – věk: 29 let. Datum narození: 10. března 1997.
Post: Obránce.
Mauro Coppolaro hraje za klub Arezzo.
Mauro Coppolaro měří 181 cm.
Mauro Coppolaro v sezoně 2026-2027: 9 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 693. Průměrné hodnocení: 6,7.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Serie B | Arezzo | 8 | 655 | 0 | 0 | 6,6 |
| Coppa Italia | Arezzo | 1 | 38 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2024-2025 | Serie B | Carrarese | 17 | 1 170 | 0 | 0 | 6,7 |
| Coppa Italia | Carrarese | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,5 | |
| 2023-2024 | Serie C | Carrarese | 12 | 736 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Serie B | Modena | 17 | 1 134 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Serie C | Modena | 1 | 92 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Serie B | ACD Virtus Entella | 21 | 1 601 | 0 | 0 | 6,3 |
| Coppa Italia | ACD Virtus Entella | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2019-2020 | Serie B | ACD Virtus Entella | 25 | 2 062 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2018-2019 | Serie B | Venezia | 18 | 1 493 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2017-2018 | Serie B | Brescia(1911-2026) | 25 | 2 163 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2016-2017 | Serie B | Latina 1932 | 17 | 1 415 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2013-2014 | Serie B | ACN Siena Youth | 2 | 162 | 0 | 0 | – |
| Serie B | Brescia(1911-2026) | 1 | 7 | 0 | 0 | – |
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Arezzo | 29 let | 300 tis. € | |
| Salernitana | 28 let | 275 tis. € | |
| Carrarese | 28 let | 300 tis. € | |
| Carrarese | 27 let | 400 tis. € | |
| Carrarese | 27 let | 300 tis. € | |
| Carrarese | 26 let | 400 tis. € | |
| Modena | 26 let | 450 tis. € | |
| Modena | 25 let | 500 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 25 let | 500 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 24 let | 500 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 24 let | 400 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 23 let | 550 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 23 let | 550 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 23 let | 550 tis. € | |
| ACD Virtus Entella | 22 let | 700 tis. € | |
| Venezia | 22 let | 700 tis. € | |
| Venezia | 21 let | 800 tis. € | |
| Brescia(1911-2026) | 21 let | 1 mil. € | |
| Brescia(1911-2026) | 20 let | 600 tis. € | |
| Latina U20 | 20 let | 600 tis. € | |
| Latina U20 | 19 let | 400 tis. € | |
| Udinese U19 | 19 let | 250 tis. € | |
| Udinese U19 | 18 let | 250 tis. € | |
| Reggina Primavera | 17 let | 200 tis. € | |
| Reggina Primavera | 16 let | 100 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Itálie.
Tržní hodnota: 300 tis. €.
Mauro Coppolaro v sezoně 2026-2027: 9 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.