Reklama
Meinhard Olsen – současný klub: NSI Runavik. Pozice: Útočník, Národnost: Faerské ostrovy, Věk: 29, Výška: 184 cm, Tržní hodnota: 400 tis. €. 2026-2027: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Koper - NSI Runavik (30. července 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 400 tis. € (17. 12. 2025)
NSI Runavik: zápasy: 9, góly: 1, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu NSI Runavik za sezonu 2026 odehrál hráč Meinhard Olsen 394 minut a v základní sestavě nastoupil do 5 zápasů.
NSI Runavik: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0
Kolding: zápasy: 29, góly: 4, asistence: 2
Mjondalen: zápasy: 16, góly: 0, asistence: 0
Bryne: zápasy: 15, góly: 0, asistence: 0
GAIS: zápasy: 11, góly: 0, asistence: 0
B36 Torshavn: zápasy: 4, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: NSI Runavik, Výsledky živě
Meinhard Olsen – věk: 29 let. Datum narození: 10. dubna 1997.
Post: Útočník.
Meinhard Olsen hraje za klub NSI Runavik.
Meinhard Olsen měří 184 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Kolding | 29 let | 400 tis. € | |
| Kolding | 28 let | 400 tis. € | |
| Kolding | 28 let | 300 tis. € | |
| Mjondalen | 27 let | 300 tis. € | |
| Mjondalen | 27 let | 275 tis. € | |
| Mjondalen | 26 let | 225 tis. € | |
| Mjondalen | 26 let | 250 tis. € | |
| Mjondalen | 25 let | 300 tis. € | |
| Mjondalen | 24 let | 150 tis. € | |
| GAIS | 23 let | 150 tis. € | |
| Kristiansund | 22 let | 100 tis. € | |
| Vendsyssel | 20 let | 100 tis. € | |
| Vendsyssel | 19 let | 25 tis. € | |
| Vendsyssel | 19 let | 25 tis. € | |
| Vendsyssel | 18 let | 25 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Faerské ostrovy.
Tržní hodnota: 400 tis. €.
Meinhard Olsen v sezoně 2026-2027: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Meinhard Olsen v sezoně 2026-2027: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 94. Průměrné hodnocení: 6,3.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Konferenční liga | NSI Runavik | 2 | 94 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2026 | Kvalifikace MS (Evropa) | Faerské ostrovyReprezentace | 7 | 357 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Dánská 1. divize | Kolding | 20 | 1 583 | 3 | 1 | 6,7 |
| 2024-2025 | Dánská 1. divize | Kolding | 9 | 755 | 1 | 1 | 6,9 |
| Liga národů | Faerské ostrovyReprezentace | 6 | 421 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024 | Baltský pohár | Faerské ostrovyReprezentace |
| 1 |
| 33 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2023-2024 | Baltský pohár | Faerské ostrovyReprezentace | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2022-2023 | 1. divisjon (Norsko) | Mjondalen | 8 | 508 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga národů | Faerské ostrovyReprezentace | 5 | 398 | 0 | 2 | 6,6 | |
| Kvalifikace ME | Faerské ostrovyReprezentace | 1 | 79 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2022 | Kvalifikace MS (Evropa) | Faerské ostrovyReprezentace | 3 | 135 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | Faerské ostrovyReprezentace | 1 | 77 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | 1. divisjon (Norsko) | Mjondalen | 8 | 590 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. divisjon (Norsko) | Bryne | 7 | 359 | 0 | 0 | – | |
| Norský pohár – kvalifikace | Bryne | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace MS (Evropa) | Faerské ostrovyReprezentace | 2 | 179 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2020-2021 | 1. divisjon (Norsko) | Bryne | 7 | 417 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superettan (Švédsko) | GAIS | 11 | 826 | 0 | 0 | – | |
| Evropská liga | B36 Torshavn | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Liga národů | Faerské ostrovyReprezentace | 5 | 309 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | Faerské ostrovyReprezentace | 2 | 145 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Kvalifikace MS (Evropa) | Faerské ostrovyReprezentace | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Faerská Premier League | B36 Torshavn | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Kristiansund | 6 | 129 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mistrovství Evropy | Faerské ostrovyReprezentace | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | Eliteserien | Kristiansund | 5 | 123 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga | B36 Torshavn | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Mistrovství Evropy | Faerské ostrovyReprezentace | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Evropská liga | B36 Torshavn | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|