Reklama
Mijat Gaćinović – současný klub: AEK Athens. Pozice: Záložník, Národnost: Srbsko, Věk: 31, Výška: 175 cm, Tržní hodnota: 1,5 mil. €. 2026-2027: zápasy: 12, góly: 1, asistence: 1. Poslední zaznamenaná účast v zápase: AEK Athens - Real Madrid (4. listopadu 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 11 mil. € (4. 6. 2019)
AEK Athens: zápasy: 5, góly: 1, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu AEK Athens za sezonu 2026/27 odehrál hráč Mijat Gaćinović 291 minut a v základní sestavě nastoupil do 4 zápasů.
AEK Athens: zápasy: 139, góly: 19, asistence: 5
Panathinaikos: zápasy: 15, góly: 0, asistence: 4
Hoffenheim: zápasy: 38, góly: 1, asistence: 4
Eintracht Frankfurt: zápasy: 149, góly: 8, asistence: 10
Související stránky: AEK Athens, Výsledky živě
Mijat Gaćinović – věk: 31 let. Datum narození: 8. února 1995.
Post: Záložník.
Mijat Gaćinović hraje za klub AEK Athens.
Mijat Gaćinović měří 175 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Srbsko.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| AEK Athens | 31 let | 1,5 mil. € | |
| AEK Athens | 30 let | 1,8 mil. € | |
| AEK Athens | 30 let | 2 mil. € | |
| AEK Athens | 29 let | 2,5 mil. € | |
| AEK Athens | 29 let | 3 mil. € | |
| AEK Athens | 28 let | 3,5 mil. € | |
| AEK Athens | 28 let | 3,5 mil. € | |
| AEK Athens | 27 let | 3 mil. € | |
| Panathinaikos | 27 let | 2,5 mil. € | |
| Hoffenheim | 26 let | 2,8 mil. € | |
| Hoffenheim | 26 let | 3,5 mil. € | |
| Hoffenheim | 26 let | 5 mil. € | |
| Hoffenheim | 25 let | 6 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 25 let | 7 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 24 let | 9 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 24 let | 11 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 23 let | 9 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 23 let | 8 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 23 let | 8 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 22 let | 5 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 22 let | 3,5 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 21 let | 2 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 21 let | 1,5 mil. € | |
| Eintracht Frankfurt | 21 let | 1,5 mil. € | |
| Vojvodina Novi Sad | 20 let | 1,8 mil. € | |
| Vojvodina Novi Sad | 19 let | 1 mil. € | |
| Vojvodina Novi Sad | 18 let | 400 tis. € | |
| Vojvodina Novi Sad | 18 let | 250 tis. € |
Tržní hodnota: 1,5 mil. €.
Mijat Gaćinović v sezoně 2026-2027: 12 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích.
Mijat Gaćinović v sezoně 2026-2027: 12 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 475. Průměrné hodnocení: 6,6.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga mistrů | AEK Athens | 6 | 100 | 0 | 0 | 6,2 |
| Řecká Super League | AEK Athens | 5 | 291 | 1 | 1 | 7,1 | |
| Řecký pohár | AEK Athens | 1 | 84 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2025-2026 | Řecká Super League | AEK Athens | 16 | 676 | 0 | 0 | 6,6 |
| Konferenční liga | AEK Athens | 11 | 473 | 2 | 1 | 6,7 | |
| Řecký pohár | AEK Athens | 1 | 27 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání | Srbsko |
| 2 |
| 87 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2024-2025 | Řecká Super League | AEK Athens | 20 | 898 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga | AEK Athens | 5 | 295 | 0 | 0 | – | |
| Řecký pohár | AEK Athens | 3 | 86 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Mistrovství Evropy | SrbskoReprezentace | 2 | 112 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2023-2024 | Řecká Super League | AEK Athens | 26 | 1 518 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga | AEK Athens | 4 | 286 | 1 | 0 | 6,2 | |
| Liga mistrů | AEK Athens | 3 | 170 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Řecký pohár | AEK Athens | 2 | 150 | 0 | 0 | – | |
| Konferenční liga | AEK Athens | 1 | 64 | 1 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání | SrbskoReprezentace | 3 | 136 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Řecká Super League | AEK Athens | 30 | 2 018 | 9 | 2 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Řecký pohár | AEK Athens | 4 | 188 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | AEK Athens | 1 | 34 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | Řecká Super League | Panathinaikos | 13 | 804 | 0 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Řecký pohár | Panathinaikos | 2 | 135 | 0 | 0 | – | |
| Bundesliga | Hoffenheim | 4 | 107 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Německý pohár | Hoffenheim | 2 | 27 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Hoffenheim | 23 | 811 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga | Hoffenheim | 7 | 436 | 1 | 1 | 6,9 | |
| Německý pohár | Hoffenheim | 2 | 148 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga národů | SrbskoReprezentace | 4 | 207 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020 | Mistrovství Evropy | SrbskoReprezentace | 4 | 171 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 23 | 1 047 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga | Eintracht Frankfurt | 10 | 444 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Německý pohár | Eintracht Frankfurt | 3 | 162 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | SrbskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Mistrovství Evropy | SrbskoReprezentace | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2018-2019 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 29 | 1 621 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga | Eintracht Frankfurt | 14 | 1 123 | 2 | 5 | 6,8 | |
| Německý pohár | Eintracht Frankfurt | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Německý superpohár | Eintracht Frankfurt | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Liga národů | SrbskoReprezentace | 4 | 258 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mistrovství Evropy | SrbskoReprezentace | 1 | 21 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | SrbskoReprezentace | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 29 | 1 815 | 1 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Německý pohár | Eintracht Frankfurt | 2 | 77 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2016-2017 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 28 | 2 231 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 7 | 327 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Bundesliga | Eintracht Frankfurt | 2 | 174 | 1 | 0 | 7,6 |