Reklama
Ming Tian – současný klub: Wuhan Three Towns. Pozice: Obránce, Národnost: Čína, Věk: 31, Výška: 180 cm, Tržní hodnota: 100 tis. €. 2026: zápasy: 23, góly: 0, asistence: 1. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Wuhan Three Towns - Shandong Taishan (24. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 450 tis. € (26. 12. 2019)
Wuhan Three Towns: zápasy: 25, góly: 0, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu Wuhan Three Towns za sezonu 2026 odehrál hráč Ming Tian 2024 minut a v základní sestavě nastoupil do 23 zápasů.
Wuhan Three Towns: zápasy: 27, góly: 0, asistence: 1
Shanghai Port: zápasy: 20, góly: 0, asistence: 1
Tianjin Jinmen Tiger: zápasy: 41, góly: 0, asistence: 9
Wuhan Yangtze River FC(2009-2023): zápasy: 71, góly: 3, asistence: 2
Související stránky: Wuhan Three Towns, Výsledky živě
Ming Tian – věk: 31 let. Datum narození: 8. dubna 1995.
Post: Obránce.
Ming Tian hraje za klub Wuhan Three Towns.
Ming Tian měří 180 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Wuhan Three Towns | 31 let | 100 tis. € | |
| Shanghai Port | 30 let | 150 tis. € | |
| Shanghai Port | 30 let | 250 tis. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 29 let | 250 tis. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 29 let | 250 tis. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 28 let | 200 tis. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 28 let | 225 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 27 let | 125 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 27 let | 200 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 26 let | 250 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 26 let | 300 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 25 let | 300 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 25 let | 350 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 24 let | 450 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 24 let | 225 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 23 let | 200 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 23 let | 175 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 22 let | 150 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 22 let | 150 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 21 let | 150 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 21 let | 150 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 21 let | 75 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 20 let | 50 tis. € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 20 let | 50 tis. € | |
| Wuhan guanggu (R) | 19 let | 50 tis. € |
Tržní hodnota: 100 tis. €.
Ming Tian v sezoně 2026: 23 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
Ming Tian v sezoně 2026: 23 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 862. Průměrné hodnocení: 6,4.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Čínská Super League | Wuhan Three Towns | 21 | 1 709 | 0 | 1 | 6,4 |
| Čínský pohár | Wuhan Three Towns | 2 | 153 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Čínská Super League | Wuhan Three Towns | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,4 |
| Elitní Liga mistrů AFC | Shanghai Port | 2 | 75 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025 | Čínská Super League | Shanghai Port | 10 | 704 | 0 | 1 | 6,8 |
| Čínský superpohár | Shanghai Port | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 |
| Shanghai Port |
| 4 |
| 221 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Elitní Liga mistrů AFC | Shanghai Port | 3 | 184 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Čínská Super League | Tianjin Jinmen Tiger | 17 | 1 382 | 0 | 5 | 6,6 |
|---|
| 2023-2024 | Čínská Super League | Tianjin Jinmen Tiger | 6 | 484 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2023 | Čínská Super League | Tianjin Jinmen Tiger | 18 | 1 489 | 0 | 3 | 6,4 |
|---|
| 2022 | Čínská Super League | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 19 | 1 551 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikace MS (AFC) | ČínaReprezentace | 3 | 35 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021 | Čínská Super League | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Čínská Super League | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020 | Čínská Super League | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 17 | 1 536 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Mistrovství východní Asie | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Čínská Super League | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2019 | Čínská Super League | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 25 | 2 234 | 2 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | Čínská Super League | Wuhan Yangtze River FC(2009-2023) | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|