Reklama
Nico López – současný klub: Platense. Pozice: Útočník, Národnost: Uruguay, Věk: 33, Výška: 175 cm, Tržní hodnota: 800 tis. €. 2026: zápasy: 13, góly: 1, asistence: 1. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Platense - Club Atlético Lanús (17. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 8 mil. € (14. 10. 2021)
Club Atlético Platense: zápasy: 7, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Club Atlético Platense za sezonu 2026 odehrál hráč Nico López 158 minut a v základní sestavě nastoupil do 1 zápasu.
Club Atlético Platense: zápasy: 10, góly: 0, asistence: 0
Nacional Montevideo: zápasy: 10, góly: 2, asistence: 1
Club León: zápasy: 30, góly: 6, asistence: 1
Tigres UANL: zápasy: 100, góly: 26, asistence: 10
Internacional - RS: zápasy: 94, góly: 18, asistence: 14
Granada: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Platense, Výsledky živě
Nico López – věk: 33 let. Datum narození: 1. října 1993.
Post: Útočník.
Nico López hraje za klub Platense.
Nico López měří 175 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Nacional Montevideo | 32 let | 800 tis. € | |
| Nacional Montevideo | 32 let | 1,4 mil. € | |
| Nacional Montevideo | 32 let | 1,8 mil. € | |
| Nacional Montevideo | 31 let | 2 mil. € | |
| Nacional Montevideo | 31 let | 2 mil. € | |
| Club Leon | 30 let | 2 mil. € | |
| Club Leon | 30 let | 3 mil. € | |
| Tigres UANL | 29 let | 3 mil. € | |
| Tigres UANL | 29 let | 4 mil. € | |
| Tigres UANL | 29 let | 7 mil. € | |
| Tigres UANL | 28 let | 7 mil. € | |
| Tigres UANL | 28 let | 7,5 mil. € | |
| Tigres UANL | 28 let | 8 mil. € | |
| Tigres UANL | 27 let | 6 mil. € | |
| Tigres UANL | 27 let | 5 mil. € | |
| Tigres UANL | 26 let | 4 mil. € | |
| Tigres UANL | 26 let | 4 mil. € | |
| Tigres UANL | 26 let | 5 mil. € | |
| Internacional | 26 let | 3 mil. € | |
| Internacional | 25 let | 3 mil. € | |
| Internacional | 24 let | 1,5 mil. € | |
| Internacional | 24 let | 2 mil. € | |
| Internacional | 24 let | 2 mil. € | |
| Internacional | 23 let | 2,3 mil. € | |
| Udinese | 22 let | 3 mil. € | |
| Nacional Montevideo | 22 let | 3,5 mil. € | |
| Granada | 22 let | 3,5 mil. € | |
| Udinese | 21 let | 4 mil. € | |
| Verona | 21 let | 4,5 mil. € | |
| Udinese | 20 let | 3,5 mil. € | |
| Udinese | 20 let | 2,5 mil. € | |
| Udinese | 19 let | 2,5 mil. € | |
| Roma | 19 let | 1,7 mil. € | |
| Roma | 19 let | 2 mil. € | |
| Roma | 19 let | 1 mil. € | |
| Roma | 18 let | 600 tis. € | |
| Roma | 18 let | 500 tis. € | |
| Nacional Montevideo | 17 let | 175 tis. € |
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Uruguay.
Tržní hodnota: 800 tis. €.
Nico López v sezoně 2026: 13 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích.
Nico López v sezoně 2026: 13 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 389.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Argentinská Primera División | Club Atlético Platense | 7 | 158 | 0 | 0 | 6,6 |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Club Atlético Platense | 2 | 26 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa Argentina | Club Atlético Platense | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Nacional Montevideo | 3 | 135 | 1 | 1 | 7,4 | |
| 2025 | Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Nacional Montevideo | 5 | 387 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 | Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Nacional Montevideo | 2 | 39 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 |
|---|
| Liga MX |
| Club León |
| 29 |
| 1 421 |
| 6 |
| 1 |
| 6,9 |
| Mistrovství světa klubů (starý formát) | Club León | 1 | 7 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Pohár mistrů CONCACAF | Tigres UANL | 2 | 127 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Liga MX | Tigres UANL | 28 | 847 | 3 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Tigres UANL | 1 | 62 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Campeón de Campeones | Tigres UANL | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Liga MX | Tigres UANL | 35 | 1 938 | 11 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Tigres UANL | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga MX | Tigres UANL | 24 | 1 139 | 12 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár mistrů CONCACAF | Tigres UANL | 1 | 32 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Pohár mistrů CONCACAF | Tigres UANL | 3 | 85 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2019-2020 | Liga MX | Tigres UANL | 4 | 265 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie A | Internacional - RS | 6 | 451 | 1 | 2 | 7,3 | |
| Brazilský pohár | Internacional - RS | 2 | 146 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2019 | Brazilská Serie A | Internacional - RS | 17 | 978 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Internacional - RS | 9 | 629 | 3 | 3 | 7,3 | |
| Brazilský pohár | Internacional - RS | 4 | 292 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Internacional - RS | 3 | 266 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | Brazilská Serie A | Internacional - RS | 17 | 1 340 | 2 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilský pohár | Internacional - RS | 2 | 146 | 0 | 1 | 7,2 | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Internacional - RS | 1 | 85 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Internacional - RS | 1 | 45 | 1 | 0 | – |
| 2018 | Brazilská Serie A | Internacional - RS | 8 | 526 | 5 | 1 | 7,6 |
|---|
| 2017-2018 | Brazilská Serie A | Internacional - RS | 12 | 634 | 4 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | Brazilská Serie A | Internacional - RS | 4 | 279 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016 | Brazilská Serie A | Internacional - RS | 8 | 493 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Granada | 8 | 153 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Serie A | Hellas Verona | 24 | 975 | 5 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2013-2014 | Serie A | Udinese | 15 | 525 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Serie A | Roma | 5 | 51 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Udinese | 1 | 6 | 0 | 0 | – |