Reklama
Nicola Sutter – současný klub: Stade Ouchy. Pozice: Obránce, Národnost: Švýcarsko, Věk: 31, Výška: 183 cm, Tržní hodnota: 200 tis. €. 2026-2027: zápasy: 10, góly: 1, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Stade Ouchy - Yverdon (30. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 850 tis. € (18. 10. 2018)
Stade Ouchy: zápasy: 10, góly: 1, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Stade Ouchy za sezonu 2026/27 odehrál hráč Nicola Sutter 834 minut a v základní sestavě nastoupil do 10 zápasů.
Stade Ouchy: zápasy: 44, góly: 6, asistence: 3
Bellinzona: zápasy: 17, góly: 2, asistence: 0
Thun: zápasy: 134, góly: 3, asistence: 3
Související stránky: Stade Ouchy, Výsledky živě
Nicola Sutter – věk: 31 let. Datum narození: 8. května 1995.
Post: Obránce.
Nicola Sutter hraje za klub Stade Ouchy.
Nicola Sutter měří 183 cm.
Preferovaná noha: Obě.
Národnost: Švýcarsko.
Tržní hodnota: 200 tis. €.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Stade Ouchy | 31 let | 200 tis. € | |
| Stade Ouchy | 30 let | 200 tis. € | |
| Stade Ouchy | 30 let | 200 tis. € | |
| Bellinzona | 30 let | 100 tis. € | |
| Thun | 29 let | 150 tis. € | |
| Thun | 29 let | 250 tis. € | |
| Thun | 28 let | 250 tis. € | |
| Thun | 28 let | 250 tis. € | |
| Thun | 27 let | 250 tis. € | |
| Thun | 27 let | 250 tis. € | |
| Thun | 26 let | 300 tis. € | |
| Thun | 26 let | 300 tis. € | |
| Thun | 25 let | 400 tis. € | |
| Thun | 25 let | 675 tis. € | |
| Thun | 24 let | 675 tis. € | |
| Thun | 24 let | 850 tis. € | |
| Thun | 24 let | 850 tis. € | |
| Thun | 23 let | 850 tis. € | |
| Thun | 23 let | 850 tis. € | |
| Thun | 23 let | 850 tis. € | |
| Thun | 23 let | 650 tis. € | |
| Thun | 22 let | 400 tis. € | |
| Thun | 22 let | 400 tis. € | |
| Thun | 22 let | 400 tis. € | |
| Thun | 22 let | 100 tis. € | |
| Winterthur | 21 let | 100 tis. € | |
| Winterthur | 21 let | 50 tis. € | |
| Thun | 20 let | 500 tis. € | |
| Thun | 20 let | 750 tis. € | |
| Thun | 20 let | 750 tis. € | |
| Thun | 20 let | 500 tis. € | |
| Thun | 19 let | 500 tis. € | |
| Thun | 19 let | 200 tis. € | |
| Thun | 19 let | 50 tis. € | |
| Thun | 19 let | 50 tis. € |
Nicola Sutter v sezoně 2026-2027: 10 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nicola Sutter v sezoně 2026-2027: 10 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 834. Průměrné hodnocení: 7,2.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Švýcarská Challenge League | Stade Ouchy | 10 | 834 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2025-2026 | Švýcarská Challenge League | Stade Ouchy | 32 | 2 778 | 5 | 3 | 7,1 |
| Švýcarský pohár | Stade Ouchy | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Švýcarská Challenge League | Bellinzona | 17 | 1 485 | 2 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Švýcarská Challenge League | Thun | 29 | 2 106 | 3 | 2 | 7,0 |
| Švýcarská Super League | Thun | 2 | 160 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Švýcarský pohár |
| Thun |
| 1 |
| 106 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022-2023 | Švýcarská Challenge League | Thun | 6 | 444 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Švýcarská Challenge League | Thun | 5 | 272 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švýcarský pohár | Thun | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Švýcarská Challenge League | Thun | 8 | 529 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švýcarská Super League | Thun | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Švýcarská Super League | Thun | 20 | 1 563 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga | Thun | 1 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Švýcarská Super League | Thun | 20 | 1 521 | 0 | 0 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švýcarský pohár | Thun | 1 | 26 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Švýcarská Super League | Thun | 10 | 666 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Švýcarská Super League | Thun | 1 | 75 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2015-2016 | Švýcarská Super League | Thun | 7 | 255 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Švýcarská Super League | Thun | 17 | 975 | 0 | 1 | 5,8 |
|---|
| 2013-2014 | Švýcarská Super League | Thun | 4 | 26 | 0 | 0 | – |
|---|