Reklama
Niklas Hedl – současný klub: Rapid Wien. Pozice: Brankář, Národnost: Rakousko, Věk: 25, Výška: 188 cm, Tržní hodnota: 1,2 mil. €. 2026-2027: zápasy: 17, góly: 0, asistence: 1. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Austria Vienna - Rapid Wien (1. listopadu 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 2,5 mil. € (9. 10. 2024)
Rapid Wien: zápasy: 11, góly: 0, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu Rapid Wien za sezonu 2026/27 odehrál hráč Niklas Hedl 990 minut a v základní sestavě nastoupil do 11 zápasů.
Související stránky: Rapid Wien, Výsledky živě
Niklas Hedl – věk: 25 let. Datum narození: 17. března 2001.
Post: Brankář.
Niklas Hedl hraje za klub Rapid Wien.
Niklas Hedl měří 188 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Rakousko.
Tržní hodnota: 1,2 mil. €.
Niklas Hedl v sezoně 2026-2027: 17 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Rapid Wien | 25 let | 1,2 mil. € | |
| Rapid Wien | 24 let | 1,2 mil. € | |
| Rapid Wien | 24 let | 1,5 mil. € | |
| Rapid Wien | 24 let | 2,5 mil. € | |
| Rapid Wien | 23 let | 2,5 mil. € | |
| Rapid Wien | 23 let | 2,5 mil. € | |
| Rapid Wien | 23 let | 2 mil. € | |
| Rapid Wien | 22 let | 1,8 mil. € | |
| Rapid Wien | 22 let | 1,8 mil. € | |
| Rapid Wien | 21 let | 1,5 mil. € | |
| Rapid Wien | 21 let | 1,5 mil. € | |
| Rapid Wien | 21 let | 1 mil. € | |
| Rapid Wien | 20 let | 600 tis. € | |
| Rapid Wien | 20 let | 300 tis. € | |
| Rapid Wien | 20 let | 250 tis. € | |
| Rapid II | 19 let | 250 tis. € | |
| Rapid II | 19 let | 250 tis. € |
Niklas Hedl v sezoně 2026-2027: 17 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 560. Průměrné hodnocení: 7,0.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Rakouská Bundesliga | Rapid Wien | 11 | 990 | 0 | 1 | 7,1 |
| Konferenční liga | Rapid Wien | 5 | 480 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Rakouský pohár | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | Rakouská Bundesliga | Rapid Wien | 28 | 2 520 | 0 | 0 | 6,6 |
| Konferenční liga | Rapid Wien | 10 | 930 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Rakouský pohár | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| 2024-2025 | Rakouská Bundesliga |
| Rapid Wien |
| 32 |
| 2 817 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| Konferenční liga | Rapid Wien | 10 | 960 | 0 | 0 | 7,2 |
| Evropská liga | Rapid Wien | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,9 |
| Rakouský pohár | Rapid Wien | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | Rakouská Bundesliga | Rapid Wien | 32 | 2 880 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rakouský pohár | Rapid Wien | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Konferenční liga | Rapid Wien | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Rakouská Bundesliga | Rapid Wien | 31 | 2 790 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rakouský pohár | Rapid Wien | 5 | 480 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Konferenční liga | Rapid Wien | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022 | Mezinárodní přátelská utkání | RakouskoReprezentace | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2021-2022 | Rakouská Bundesliga | Rapid Wien | 10 | 890 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga | Rapid Wien | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Rakouský pohár | Rapid Wien | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Rakouská 2. liga | Rapid II | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | RakouskoReprezentace | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Rakouská 2. liga | Rapid II | 22 | 1 980 | 0 | 0 | – |
|---|