
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 500 tis. € (11. 5. 2026)
Poslední aktualizace:
Odin Bailey – současný klub: Portsmouth. Pozice: Záložník, Národnost: Anglie, Věk: 26, Tržní hodnota: 500 tis. €. Odin Bailey v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Odin Bailey, byl Southampton - Portsmouth; na hřišti strávil 25 minut. Datum zápasu: 11. října 2026.
Portsmouth: zápasy: 4, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Portsmouth za sezonu 2026/27 odehrál hráč Odin Bailey 64 minut a v základní sestavě nastoupil do 0 zápasů.
Portsmouth: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Stockport County: zápasy: 140, góly: 12, asistence: 16
Salford City: zápasy: 23, góly: 0, asistence: 1
Livingston: zápasy: 35, góly: 3, asistence: 2
Forest Green Rovers: zápasy: 43, góly: 6, asistence: 5
Birmingham City: zápasy: 9, góly: 1, asistence: 0
Související stránky: Portsmouth, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Stockport County | 26 let | 500 tis. € | |
| Stockport County | 25 let | 400 tis. € | |
| Stockport County | 25 let | 325 tis. € | |
| Stockport County | 25 let | 325 tis. € | |
| Stockport County | 24 let | 350 tis. € | |
| Stockport County | 24 let | 250 tis. € | |
| Salford City | 23 let | 250 tis. € | |
| Salford City | 23 let | 250 tis. € | |
| Birmingham City | 22 let | 250 tis. € | |
| Livingston | 22 let | 275 tis. € | |
| Birmingham City | 21 let | 150 tis. € | |
| Birmingham City | 20 let | 150 tis. € | |
| Birmingham City | 19 let | 150 tis. € |
Odin Bailey – věk: 26 let. Datum narození: 8. prosince 1999.
Post: Záložník.
Odin Bailey hraje za klub Portsmouth.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Anglie.
Tržní hodnota: 500 tis. €.
Odin Bailey v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Odin Bailey v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 94. Průměrné hodnocení: 6,0.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Portsmouth | 4 | 64 | 0 | 0 | 6,0 |
| English Football League Cup | Portsmouth | 1 | 30 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2025-2026 | League One | Stockport County | 46 | 3 073 | 4 | 4 | 6,7 |
| English Football League Trophy | Stockport County | 7 | 356 | 2 | 1 | 7,0 | |
| FA Cup | Stockport County | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Cup | Stockport County | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024-2025 |
| League One |
| Stockport County |
| 32 |
| 1 010 |
| 2 |
| 2 |
| 6,6 |
| English Football League Trophy | Stockport County | 4 | 360 | 1 | 1 | 7,0 |
| FA Cup | Stockport County | 3 | 272 | 0 | 0 | 6,2 |
| English Football League Cup | Stockport County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | League Two | Stockport County | 38 | 2 324 | 2 | 8 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Stockport County | 3 | 190 | 1 | 0 | 6,7 | |
| English Football League Trophy | Stockport County | 2 | 72 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Salford City | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022-2023 | League Two | Salford City | 16 | 1 028 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Salford City | 5 | 360 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Salford City | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | Scottish Premiership | Livingston | 31 | 1 934 | 3 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Livingston | 2 | 110 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Scottish League Cup | Livingston | 2 | 152 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | League Two | Forest Green Rovers | 36 | 2 262 | 4 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Forest Green Rovers | 1 | 90 | 1 | 0 | – | |
| FA Cup | Forest Green Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Birmingham City | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Birmingham City | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | League Two | Forest Green Rovers | 5 | 383 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Birmingham City | 6 | 93 | 1 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Birmingham City | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,7 |