Reklama
Pozice: Obránce, Národnost: Kolumbie, Věk: 38, Výška: 184 cm, Tržní hodnota: 1 mil. €. 2023: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Pachuca - Santos Laguna (7. května 2023).
Poslední aktualizace:
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 2,5 mil. € (30. 7. 2017)
Pachuca: zápasy: 214, góly: 8, asistence: 4
Atletico Nacional Medellin: zápasy: 13, góly: 2, asistence: 0
Junior Barranquilla: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Výsledky živě
Oscar Murillo – věk: 38 let. Datum narození: 18. dubna 1988.
Post: Obránce.
Oscar Murillo měří 184 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Kolumbie.
Tržní hodnota: 1 mil. €.
Oscar Murillo v sezoně 2023: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Free Player | 35 let | 600 tis. € | |
| Pachuca | 35 let | 1 mil. € | |
| Pachuca | 34 let | 1,2 mil. € | |
| Pachuca | 34 let | 1,2 mil. € | |
| Pachuca | 34 let | 1,2 mil. € | |
| Pachuca | 33 let | 1,4 mil. € | |
| Pachuca | 33 let | 1,5 mil. € | |
| Pachuca | 33 let | 1,5 mil. € | |
| Pachuca | 33 let | 1,5 mil. € | |
| Pachuca | 32 let | 1,8 mil. € | |
| Pachuca | 32 let | 1,8 mil. € | |
| Pachuca | 31 let | 1,8 mil. € | |
| Pachuca | 31 let | 2,3 mil. € | |
| Pachuca | 31 let | 2,5 mil. € | |
| Pachuca | 30 let | 2,5 mil. € | |
| Pachuca | 30 let | 2,5 mil. € | |
| Pachuca | 29 let | 2,5 mil. € | |
| Pachuca | 29 let | 2,5 mil. € | |
| Pachuca | 28 let | 2 mil. € | |
| Pachuca | 28 let | 2 mil. € | |
| Pachuca | 27 let | 1 mil. € | |
| Atletico Nacional Medellin | 26 let | 1 mil. € | |
| Atletico Nacional Medellin | 23 let | 500 tis. € | |
| Colorado Rapids | 21 let | 200 tis. € |
Oscar Murillo v sezoně 2023: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 180. Průměrné hodnocení: 6,5.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | Pohár mistrů CONCACAF | Pachuca | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Liga MX | Pachuca | 23 | 1 761 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2022 | Kvalifikace MS (CONMEBOL) | KolumbieReprezentace | 2 | 168 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | Liga MX | Pachuca | 19 | 1 346 | 0 | 0 | 6,3 |
| Kvalifikace MS (CONMEBOL) | KolumbieReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2021 | Copa América CONMEBOL | KolumbieReprezentace | 1 | 82 | 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| 2020-2021 | Liga MX | Pachuca | 39 | 3 259 | 4 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa América CONMEBOL | KolumbieReprezentace | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | Liga MX | Pachuca | 25 | 2 250 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | KolumbieReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Liga MX | Pachuca | 31 | 2 465 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2018 | Mistrovství světa | KolumbieReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Liga MX | Pachuca | 27 | 2 160 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Liga MX | Pachuca | 30 | 2 295 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2016 | Liga MX | Pachuca | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Liga MX | Pachuca | 16 | 1 141 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Categoría Primera A | Atletico Nacional Medellin | 4 | 270 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Categoría Primera A | Junior Barranquilla | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2015 | Categoría Primera A | Atletico Nacional Medellin | 9 | 810 | 1 | 0 | 7,3 |
|---|