Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 600 tis. € (21. 12. 2020)
Poslední aktualizace:
Osman Kakay – současný klub: Kosice. Pozice: Obránce, Národnost: Sierra Leone, Věk: 29, Výška: 180 cm, Tržní hodnota: 275 tis. €. Osman Kakay v sezoně 2026-2027: 9 zápasů, 2 góly a 2 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Osman Kakay, byl Kosice - Komarno; na hřišti strávil 69 minut. Datum zápasu: 10. října 2026.
Kosice: zápasy: 9, góly: 2, asistence: 2
Podle dostupných záznamů týmu Kosice za sezonu 2026/27 odehrál hráč Osman Kakay 777 minut a v základní sestavě nastoupil do 9 zápasů.
Kosice: zápasy: 40, góly: 2, asistence: 4
Boavista: zápasy: 9, góly: 0, asistence: 0
Queens Park Rangers: zápasy: 110, góly: 2, asistence: 2
Walsall: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 1
Související stránky: Kosice, Výsledky živě
Osman Kakay – věk: 29 let. Datum narození: 25. srpna 1997.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Kosice | 29 let | 275 tis. € | |
| Kosice | 28 let | 225 tis. € | |
| Kosice | 28 let | 225 tis. € | |
| Kosice | 28 let | 300 tis. € | |
| Boavista | 27 let | 400 tis. € | |
| Boavista | 27 let | 450 tis. € | |
| Free Player | 27 let | 450 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 26 let | 500 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 26 let | 500 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 25 let | 400 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 25 let | 400 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 24 let | 500 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 24 let | 500 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 23 let | 600 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 23 let | 600 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 23 let | 600 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 23 let | 400 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 22 let | 250 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 21 let | 150 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 21 let | 150 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 20 let | 100 tis. € | |
| Queens Park Rangers | 19 let | 100 tis. € |
Osman Kakay hraje za klub Kosice.
Osman Kakay měří 180 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Sierra Leone.
Tržní hodnota: 275 tis. €.
Osman Kakay v sezoně 2026-2027: 9 zápasů, 2 góly a 2 asistence ve všech soutěžích.
Osman Kakay v sezoně 2026-2027: 9 zápasů, 2 góly a 2 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 777. Průměrné hodnocení: 6,8.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Africký pohár národů CAF | Sierra LeoneReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2026-2027 | Super liga (Slovensko) | Kosice | 9 | 777 | 2 | 2 | 6,8 |
| 2026 | World Championship qualification (CAF) | Sierra LeoneReprezentace | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Super liga (Slovensko) | Kosice | 28 | 1 583 | 0 | 2 | 6,3 |
| Konferenční liga UEFA | Kosice | 2 | 58 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | Super liga (Slovensko) | Kosice |
| 1 |
| 72 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| Primeira Liga | Boavista | 9 | 580 | 0 | 0 | 6,2 |
| Africký pohár národů CAF | Sierra LeoneReprezentace | 2 | 176 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Championship | Queens Park Rangers | 23 | 1 575 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Queens Park Rangers | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Queens Park Rangers | 1 | 77 | 0 | 0 | 7,1 | |
| World Championship qualification (CAF) | Sierra LeoneReprezentace | 2 | 180 | 0 | 1 | 5,9 | |
| Africký pohár národů CAF | Sierra LeoneReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2023 | Africký pohár národů CAF | Sierra LeoneReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2022-2023 | Championship | Queens Park Rangers | 20 | 1 145 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Queens Park Rangers | 1 | 81 | 0 | 0 | 5,7 | |
| English Football League Cup | Queens Park Rangers | 1 | 75 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | Sierra LeoneReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Championship | Queens Park Rangers | 14 | 599 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Queens Park Rangers | 4 | 276 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Africký pohár národů CAF | Sierra LeoneReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021 | Africký pohár národů CAF | Sierra LeoneReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2020-2021 | Championship | Queens Park Rangers | 28 | 2 102 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Queens Park Rangers | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,2 | |
| English Football League Cup | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Championship | Queens Park Rangers | 7 | 621 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Championship | Walsall | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2018-2019 | Championship | Queens Park Rangers | 3 | 268 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| English Football League Cup | Queens Park Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2017-2018 | Championship | Queens Park Rangers | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | League One | Walsall | 2 | 135 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Queens Park Rangers | 1 | 9 | 0 | 0 | 5,9 |