Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 3,5 mil. € (2. 6. 2019)
Poslední aktualizace:
Oussama Haddadi – současný klub: Dibba. Pozice: Obránce, Národnost: Tunisko, Věk: 34, Výška: 184 cm, Tržní hodnota: 150 tis. €. Oussama Haddadi v sezoně 2025-2026: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Oussama Haddadi, byl Renaissance de Berkane - Al-Hilal Omdurman; na hřišti strávil 37 minut. Datum zápasu: 14. března 2026.
Renaissance de Berkane: zápasy: 4, góly: 0, asistence: 0
Dibba Al-Hisn: zápasy: 28, góly: 2, asistence: 3
Greuther Fürth: zápasy: 62, góly: 0, asistence: 1
Yeni Malatyaspor: zápasy: 28, góly: 0, asistence: 1
Kasımpaşa: zápasy: 53, góly: 0, asistence: 6
Al Ettifaq: zápasy: 14, góly: 0, asistence: 1
Související stránky: Dibba, Výsledky živě
Oussama Haddadi – věk: 34 let. Datum narození: 28. ledna 1992.
Post: Obránce.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Renaissance de Berkane | 34 let | 150 tis. € | |
| Renaissance de Berkane | 33 let | 175 tis. € | |
| Dibba | 33 let | 200 tis. € | |
| Dibba | 32 let | 400 tis. € | |
| Greuther Fürth | 32 let | 500 tis. € | |
| Greuther Fürth | 31 let | 600 tis. € | |
| Greuther Fürth | 31 let | 700 tis. € | |
| Greuther Fürth | 30 let | 800 tis. € | |
| Free Player | 30 let | 800 tis. € | |
| Yeni Malatyaspor | 30 let | 1 mil. € | |
| Yeni Malatyaspor | 29 let | 1,3 mil. € | |
| Yeni Malatyaspor | 29 let | 1,8 mil. € | |
| Kasımpaşa | 29 let | 2,5 mil. € | |
| Kasımpaşa | 29 let | 2,6 mil. € | |
| Kasımpaşa | 28 let | 2,8 mil. € | |
| Kasımpaşa | 28 let | 2,7 mil. € | |
| Kasımpaşa | 28 let | 2,4 mil. € | |
| Al Ettifaq | 27 let | 3 mil. € | |
| Dijon | 27 let | 3,5 mil. € | |
| Dijon | 26 let | 3 mil. € | |
| Dijon | 26 let | 3 mil. € | |
| Dijon | 25 let | 2 mil. € | |
| Dijon | 25 let | 700 tis. € | |
| Club Africain | 24 let | 400 tis. € | |
| Club Africain | 24 let | 400 tis. € | |
| Club Africain | 23 let | 450 tis. € | |
| Club Africain | 22 let | 350 tis. € | |
| Club Africain | 21 let | 400 tis. € | |
| Club Africain | 21 let | 450 tis. € | |
| Club Africain | 19 let | 350 tis. € |
Oussama Haddadi hraje za klub Dibba.
Oussama Haddadi měří 184 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Tunisko.
Tržní hodnota: 150 tis. €.
Oussama Haddadi v sezoně 2025-2026: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Oussama Haddadi v sezoně 2025-2026: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 429.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Liga mistrů CAF | Renaissance de Berkane | 4 | 249 | 0 | 0 | 6,7 |
| Arab Cup | TuniskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2025 | Arab Cup | TuniskoReprezentace | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Pro League (SAE) | Dibba Al-Hisn | 26 | 2 307 | 1 | 3 | 6,7 |
| United Arab Emirates ADIB Cup | Dibba Al-Hisn | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,4 | |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga | Greuther Fürth | 28 | 1 450 | 0 | 1 |
| 6,3 |
| DFB Pokal | Greuther Fürth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| Series | TuniskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Mezinárodní přátelská utkání | TuniskoReprezentace | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Greuther Fürth | 30 | 2 556 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Greuther Fürth | 1 | 26 | 0 | 0 | 5,7 | |
| DFB Pokal | Greuther Fürth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Greuther Fürth | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Süper Lig | Yeni Malatyaspor | 26 | 2 252 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Turkish Cup | Yeni Malatyaspor | 2 | 135 | 0 | 0 | – | |
| Africký pohár národů CAF | TuniskoReprezentace | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Africký pohár národů CAF | TuniskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Süper Lig | Kasımpaşa | 35 | 3 010 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turkish Cup | Kasımpaşa | 2 | 155 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání | TuniskoReprezentace | 2 | 136 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | Süper Lig | Kasımpaşa | 16 | 1 440 | 0 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saudi Pro League | Al Ettifaq | 13 | 1 170 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Saudi Arabia Kings Cup | Al Ettifaq | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,1 |
| 2019 | Africký pohár národů CAF | TuniskoReprezentace | 6 | 570 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Ligue 1 | Dijon | 32 | 2 677 | 2 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 2 | Dijon | 2 | 110 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Coupe de France | Dijon | 1 | 5 | 0 | 0 | – | |
| Africký pohár národů CAF | TuniskoReprezentace | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | TuniskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018 | Mistrovství světa | TuniskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 |
|---|
| 2017-2018 | Ligue 1 | Dijon | 33 | 2 500 | 1 | 1 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | Ligue 1 | Dijon | 13 | 1 078 | 0 | 2 | 6,5 |
|---|