Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Nejvyšší: 900 tis. € (10. 3. 2021)
Poslední aktualizace:
Pablo Aránguiz – současný klub: Union Espanola. Pozice: Útočník, Národnost: Chile, Věk: 29, Výška: 172 cm, Tržní hodnota: 450 tis. €. Pablo Aránguiz v sezoně 2026: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Pablo Aránguiz, byl Union Espanola - O.Higgins; na hřišti strávil 45 minut. Datum zápasu: 5. července 2026.
Union Espanola: zápasy: 13, góly: 1, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Union Espanola za sezonu 2026 odehrál hráč Pablo Aránguiz 350 minut a v základní sestavě nastoupil do 9 zápasů.
Union Espanola: zápasy: 123, góly: 35, asistence: 19
Nublense: zápasy: 23, góly: 1, asistence: 1
Universidad de Chile: zápasy: 75, góly: 7, asistence: 13
Dallas: zápasy: 20, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Union Espanola, Výsledky živě
Pablo Aránguiz – věk: 29 let. Datum narození: 17. března 1997.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Union Espanola | 29 let | 450 tis. € | |
| Union Espanola | 28 let | 600 tis. € | |
| Union Espanola | 28 let | 500 tis. € | |
| Union Espanola | 27 let | 400 tis. € | |
| Union Espanola | 27 let | 400 tis. € | |
| Nublense | 26 let | 200 tis. € | |
| Nublense | 26 let | 300 tis. € | |
| Nublense | 26 let | 375 tis. € | |
| Universidad de Chile | 25 let | 375 tis. € | |
| Universidad de Chile | 25 let | 400 tis. € | |
| Universidad de Chile | 25 let | 500 tis. € | |
| Universidad de Chile | 24 let | 700 tis. € | |
| Universidad de Chile | 24 let | 900 tis. € | |
| Universidad de Chile | 23 let | 900 tis. € | |
| Universidad de Chile | 23 let | 750 tis. € | |
| Universidad de Chile | 23 let | 525 tis. € | |
| Union Espanola | 22 let | 650 tis. € | |
| Dallas | 22 let | 750 tis. € | |
| Dallas | 21 let | 750 tis. € | |
| Union Espanola | 21 let | 750 tis. € | |
| Union Espanola | 20 let | 500 tis. € | |
| Union Espanola | 18 let | 50 tis. € |
Tržní hodnota: 450 tis. €.
Pablo Aránguiz v sezoně 2026: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Post: Útočník.
Pablo Aránguiz hraje za klub Union Espanola.
Pablo Aránguiz měří 172 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Chile.
Pablo Aránguiz v sezoně 2026: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 79.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chilean Cup | Union Espanola | 2 | 79 | 0 | 0 | – |
| 2025-2026 | Liga de Primera Chile | Union Espanola | 4 | 249 | 3 | 0 | 7,0 |
| 2025 | Liga de Primera Chile | Union Espanola | 13 | 1 147 | 4 | 1 | 6,8 |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Union Espanola | 4 | 339 | 3 | 1 | 7,8 | |
| Chilean Cup | Union Espanola | 1 | 74 | 1 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Liga de Primera Chile | Union Espanola | 15 | 1 224 | 4 | 4 | 6,9 |
| Copa Sudamericana CONMEBOL |
| Union Espanola |
| 3 |
| 270 |
| 1 |
| 0 |
| 6,2 |
| Chilean Cup | Union Espanola | 2 | 135 | 0 | 0 | – |
| 2024 | Liga de Primera Chile | Union Espanola | 13 | 899 | 4 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Union Espanola | 2 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | Liga de Primera Chile | Union Espanola | 7 | 600 | 2 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Union Espanola | 1 | 45 | 1 | 0 | – | |
| Liga de Primera Chile | Nublense | 2 | 40 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Liga de Primera Chile | Nublense | 8 | 224 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Nublense | 4 | 194 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Nublense | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Liga de Primera Chile | Nublense | 6 | 254 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Nublense | 2 | 93 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Chilean Cup | Universidad de Chile | 3 | 104 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2022 | Liga de Primera Chile | Universidad de Chile | 18 | 497 | 2 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentina Torneo Pentagonal de Verano | Universidad de Chile | 1 | 63 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Liga de Primera Chile | Universidad de Chile | 3 | 192 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Universidad de Chile | 2 | 131 | 0 | 1 | – | |
| Argentina Torneo Pentagonal de Verano | Universidad de Chile | 1 | 45 | 0 | 2 | – |
| 2021 | Liga de Primera Chile | Universidad de Chile | 21 | 1 030 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Universidad de Chile | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Liga de Primera Chile | Universidad de Chile | 20 | 1 518 | 3 | 6 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa América CONMEBOL | Universidad de Chile | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Universidad de Chile | 2 | 166 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Liga de Primera Chile | Universidad de Chile | 2 | 180 | 2 | 1 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Chile | Union Espanola | 4 | 314 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Chilean Cup | Union Espanola | 1 | 78 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2019 | Liga de Primera Chile | Union Espanola | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chilean Cup | Union Espanola | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Major League Soccer | Dallas | 8 | 400 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | Dallas | 4 | 164 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2018 | Major League Soccer | Dallas | 8 | 280 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Union Espanola | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2017-2018 | Liga de Primera Chile | Union Espanola | 28 | 2 137 | 8 | 4 | 7,0 |
|---|
| 2017 | Liga de Primera Chile | Union Espanola | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | Liga de Primera Chile | Union Espanola | 14 | 1 012 | 3 | 3 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | Liga de Primera Chile | Union Espanola | 3 | 52 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|