Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Poslední aktualizace:
Pará – současný klub: Sao Bernardo. Pozice: Obránce, Národnost: Brazílie, Věk: 31, Výška: 167 cm, Tržní hodnota: 300 tis. €. Pará v sezoně 2026: 23 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Pará, byl Juventude - Sao Bernardo; na hřišti strávil 86 minut. Datum zápasu: 11. října 2026.
Sao Bernardo: zápasy: 28, góly: 2, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu Sao Bernardo za sezonu 2026 odehrál hráč Pará 2219 minut a v základní sestavě nastoupil do 26 zápasů.
Sao Bernardo: zápasy: 49, góly: 2, asistence: 6
Operario Ferroviario PR: zápasy: 40, góly: 1, asistence: 2
Mirassol - SP: zápasy: 23, góly: 0, asistence: 4
Botafogo SP: zápasy: 56, góly: 0, asistence: 3
Vegalta Sendai: zápasy: 14, góly: 0, asistence: 1
Guarani SP: zápasy: 26, góly: 1, asistence: 4
Související stránky: Sao Bernardo, Výsledky živě
Pará – věk: 31 let. Datum narození: 23. srpna 1995.
Post: Obránce.
Pará hraje za klub Sao Bernardo.
Pará měří 167 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Brazílie.
Tržní hodnota: 300 tis. €.
Pará v sezoně 2026: 23 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích.
Pará v sezoně 2026: 23 zápasů, 1 gól a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 769. Průměrné hodnocení: 6,7.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazilská Serie B | Sao Bernardo | 23 | 1 769 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2025-2026 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Sao Bernardo | 8 | 685 | 0 | 1 | 6,7 |
| Brazilská Serie B | Sao Bernardo | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Brazilian Cup | Sao Bernardo | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2025 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Sao Bernardo | 9 | 741 | 0 | 3 | 6,5 |
| 2024-2025 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Sao Bernardo | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,4 |
| Brazilská Serie B | Operario Ferroviario PR | 2 | 144 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | Brazilská Serie B | Operario Ferroviario PR | 21 | 1 577 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Operario Ferroviario PR | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Brazilská Serie C | Operario Ferroviario PR | 5 | 228 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie B | Operario Ferroviario PR | 3 | 157 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Campeonato Paranaense (Brazílie) | Operario Ferroviario PR | 3 | 138 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Brazilská Serie C | Operario Ferroviario PR | 4 | 66 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie C | Mirassol - SP | 3 | 240 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Copa do Nordeste | Mirassol - SP | 1 | 66 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Campeonato Alagoano | Mirassol - SP | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 10 | 841 | 0 | 4 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Mirassol - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Brazilská Serie C | Mirassol - SP | 4 | 120 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 2 | 130 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Mirassol - SP | 1 | 73 | 0 | 0 | – | |
| Brazilská Serie C | Botafogo SP | 2 | 116 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Botafogo SP | 9 | 671 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2020-2021 | Brazilská Serie C | Botafogo SP | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Botafogo SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| J1 League | Vegalta Sendai | 5 | 363 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020 | J1 League | Vegalta Sendai | 8 | 584 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Vegalta Sendai | 1 | 37 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie B | Botafogo SP | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2019 | Brazilská Serie B | Botafogo SP | 24 | 2 130 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Botafogo SP | 7 | 630 | 0 | 2 | 6,9 |
| 2018-2019 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Botafogo SP | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie B | Botafogo SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazilská Serie B | Guarani SP | 11 | 889 | 0 | 3 | 6,8 |
| 2018 | Brazilská Serie B | Guarani SP | 4 | 356 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2017-2018 | Brazilská Serie B | Guarani SP | 11 | 971 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2016-2017 | Brazilská Serie A | Figueirense | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016 | Brazilská Serie A | Figueirense | 3 | 181 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2015-2016 | Brazilská Serie A | Figueirense | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie A | Cruzeiro - MG | 4 | 344 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2014-2015 | Brazilská Serie A | Cruzeiro - MG | 7 | 597 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie A | Bahia - BA | 4 | 321 | 0 | 1 | – |
| 2014 | Brazilská Serie A | Bahia - BA | 4 | 255 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2013-2014 | Brazilská Serie A | Bahia - BA | 5 | 432 | 0 | 0 | – |
|---|