Reklama
Pozice: Obránce, Národnost: Brazílie, Věk: 41, Výška: 190 cm. 2024-2025: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Grêmio - RS - São Paulo - SP (1. prosince 2024).
Poslední aktualizace:
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 8 mil. € (16. 1. 2010)
Grêmio - RS: zápasy: 293, góly: 8, asistence: 2
Osasuna: zápasy: 4, góly: 0, asistence: 0
Köln: zápasy: 25, góly: 1, asistence: 1
Související stránky: Výsledky živě
Pedro Geromel – věk: 41 let. Datum narození: 21. září 1985.
Post: Obránce.
Pedro Geromel měří 190 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Brazílie.
Pedro Geromel v sezoně 2024-2025: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Grêmio | 39 let | 150 tis. € | |
| Grêmio | 38 let | 200 tis. € | |
| Grêmio | 38 let | 200 tis. € | |
| Grêmio | 38 let | 200 tis. € | |
| Grêmio | 37 let | 250 tis. € | |
| Grêmio | 37 let | 300 tis. € | |
| Grêmio | 37 let | 400 tis. € | |
| Grêmio | 36 let | 600 tis. € | |
| Grêmio | 36 let | 1 mil. € | |
| Grêmio | 35 let | 1,5 mil. € | |
| Grêmio | 35 let | 1,8 mil. € | |
| Grêmio | 34 let | 2,5 mil. € | |
| Grêmio | 34 let | 2,8 mil. € | |
| Grêmio | 34 let | 3,5 mil. € | |
| Grêmio | 33 let | 5 mil. € | |
| Grêmio | 32 let | 5 mil. € | |
| Grêmio | 32 let | 4 mil. € | |
| Grêmio | 31 let | 4 mil. € | |
| Grêmio | 30 let | 4,5 mil. € | |
| Grêmio | 30 let | 4,5 mil. € | |
| Grêmio | 29 let | 4 mil. € | |
| Grêmio | 29 let | 4 mil. € | |
| Grêmio | 28 let | 2 mil. € | |
| Mallorca | 28 let | 2 mil. € | |
| Mallorca | 27 let | 3 mil. € | |
| Mallorca | 27 let | 4 mil. € | |
| Köln | 26 let | 4 mil. € | |
| Köln | 26 let | 7 mil. € | |
| Köln | 25 let | 8 mil. € | |
| Köln | 25 let | 8 mil. € | |
| Köln | 24 let | 8 mil. € | |
| Köln | 24 let | 8 mil. € | |
| Köln | 23 let | 7 mil. € | |
| Köln | 23 let | 6 mil. € | |
| Köln | 23 let | 4 mil. € | |
| Köln | 23 let | 3 mil. € | |
| Köln | 22 let | 2,5 mil. € | |
| Vitoria Guimaraes | 22 let | 1,5 mil. € | |
| Vitoria Guimaraes | 22 let | 900 tis. € | |
| Vitoria Guimaraes | 20 let | 250 tis. € |
Pedro Geromel v sezoně 2024-2025: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 132. Průměrné hodnocení: 6,5.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,9 |
| Brazilský pohár | Grêmio - RS | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 9 | 554 | 0 | 0 | 6,6 |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Grêmio - RS | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Brazilský pohár | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2023-2024 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 4 | 248 | 0 | 0 | 6,4 |
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) |
| Grêmio - RS |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2023 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 5 | 369 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022 | Brazilská Serie B | Grêmio - RS | 32 | 2 781 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Grêmio - RS | 9 | 810 | 0 | 0 | – | |
| Brazilský pohár | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Brazilská Serie B | Grêmio - RS | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Grêmio - RS | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Brazilský pohár | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 24 | 2 160 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Grêmio - RS | 4 | 315 | 0 | 0 | – | |
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Grêmio - RS | 4 | 360 | 0 | 0 | – | |
| Brazilský pohár | Grêmio - RS | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Brazilský pohár | Grêmio - RS | 1 | 35 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 13 | 1 059 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Grêmio - RS | 7 | 573 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Grêmio - RS | 7 | 630 | 0 | 0 | – | |
| Brazilský pohár | Grêmio - RS | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2019-2020 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 3 | 232 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 16 | 1 440 | 3 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Grêmio - RS | 10 | 861 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Brazilský pohár | Grêmio - RS | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Campeonato Gaúcho (Brazílie) | Grêmio - RS | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 6 | 540 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Grêmio - RS | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2018 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 15 | 1 350 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Grêmio - RS | 10 | 900 | 0 | 1 | 7,3 | |
| Brazilský pohár | Grêmio - RS | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Recopa Sudamericana | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2017 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 10 | 900 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 18 | 1 620 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2016 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 8 | 720 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2015-2016 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 20 | 1 770 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2015 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 13 | 1 120 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 10 | 839 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2014 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Segunda División | Osasuna | 1 | 27 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | LaLiga | Osasuna | 3 | 227 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Bundesliga | Köln | 2 | 110 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Bundesliga | Köln | 2 | 170 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2009-2010 | Bundesliga | Köln | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2008-2009 | Bundesliga | Köln | 17 | 1 523 | 1 | 1 | – |
|---|