Reklama
Pedro Sá – současný klub: Penafiel. Pozice: Obránce, Národnost: Portugalsko, Věk: 32, Výška: 185 cm, Tržní hodnota: 100 tis. €. 2026-2027: zápasy: 2, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Penafiel - Sporting B (23. srpna 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 2 mil. € (6. 6. 2019)
Penafiel: zápasy: 8, góly: 1, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Penafiel za sezonu 2026/27 odehrál hráč Pedro Sá 270 minut a v základní sestavě nastoupil do 8 zápasů.
Penafiel: zápasy: 27, góly: 0, asistence: 0
Estrela Amadora SAD: zápasy: 20, góly: 0, asistence: 0
Sfaxien: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Portimonense: zápasy: 141, góly: 1, asistence: 1
Související stránky: Penafiel, Výsledky živě
Pedro Sá – věk: 32 let. Datum narození: 1. prosince 1993.
Post: Obránce.
Pedro Sá hraje za klub Penafiel.
Pedro Sá měří 185 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Portugalsko.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Penafiel | 32 let | 100 tis. € | |
| Penafiel | 32 let | 125 tis. € | |
| Vyskov | 31 let | 175 tis. € | |
| Vyskov | 31 let | 200 tis. € | |
| Sfaxien | 31 let | 300 tis. € | |
| CFEA | 30 let | 400 tis. € | |
| CFEA | 30 let | 400 tis. € | |
| Portimonense | 29 let | 500 tis. € | |
| Portimonense | 28 let | 700 tis. € | |
| Portimonense | 28 let | 700 tis. € | |
| Portimonense | 28 let | 800 tis. € | |
| Portimonense | 27 let | 500 tis. € | |
| Portimonense | 27 let | 700 tis. € | |
| Portimonense | 26 let | 800 tis. € | |
| Portimonense | 26 let | 1,2 mil. € | |
| Portimonense | 26 let | 1,5 mil. € | |
| Portimonense | 25 let | 2 mil. € | |
| Portimonense | 25 let | 1,5 mil. € | |
| Portimonense | 24 let | 1,5 mil. € | |
| Portimonense | 24 let | 1,3 mil. € | |
| Portimonense | 23 let | 800 tis. € | |
| Portimonense | 23 let | 500 tis. € | |
| Portimonense | 22 let | 200 tis. € | |
| Varzim | 22 let | 250 tis. € | |
| Varzim | 21 let | 150 tis. € |
Tržní hodnota: 100 tis. €.
Pedro Sá v sezoně 2026-2027: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Pedro Sá v sezoně 2026-2027: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 180. Průměrné hodnocení: 6,5.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Liga Portugal 2 | Penafiel | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Liga Portugal 2 | Penafiel | 25 | 1 567 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | 1. česká liga | Estrela Amadora SAD | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 |
| Konfederační pohár CAF | Estrela Amadora SAD | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Konfederační pohár CAF | Sfaxien | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2023-2024 | Primeira Liga | Estrela Amadora SAD | 18 | 643 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 |
|---|
| Primeira Liga |
| Portimonense |
| 13 |
| 743 |
| 0 |
| 1 |
| 6,4 |
| 2021-2022 | Primeira Liga | Portimonense | 20 | 1 082 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský pohár | Portimonense | 4 | 312 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Portimonense | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Portugalský ligový pohár | Portimonense | 1 | 19 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Primeira Liga | Portimonense | 16 | 868 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Primeira Liga | Portimonense | 25 | 1 984 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portugalský ligový pohár | Portimonense | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Primeira Liga | Portimonense | 32 | 1 881 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Primeira Liga | Portimonense | 28 | 1 318 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|