
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 3 mil. € (20. 3. 2022)
Poslední aktualizace:
Pere Milla – současný klub: Espanyol. Pozice: Útočník, Národnost: Španělsko, Věk: 34, Výška: 184 cm, Tržní hodnota: 1 mil. €. Pere Milla v sezoně 2026-2027: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Pere Milla, byl Malaga - Espanyol de Barcelona; na hřišti strávil 8 minut. Datum zápasu: 9. října 2026.
Espanyol de Barcelona: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Espanyol de Barcelona za sezonu 2026/27 odehrál hráč Pere Milla 77 minut a v základní sestavě nastoupil do 0 zápasů.
Espanyol de Barcelona: zápasy: 105, góly: 14, asistence: 5
Elche: zápasy: 149, góly: 29, asistence: 8
Eibar: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Numancia: zápasy: 43, góly: 5, asistence: 3
UCAM Murcia: zápasy: 16, góly: 1, asistence: 3
Související stránky: Espanyol, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Espanyol | 33 let | 1 mil. € | |
| Espanyol | 33 let | 1,2 mil. € | |
| Espanyol | 32 let | 1,2 mil. € | |
| Espanyol | 32 let | 1,5 mil. € | |
| Espanyol | 32 let | 2 mil. € | |
| Espanyol | 31 let | 2,4 mil. € | |
| Espanyol | 31 let | 2,6 mil. € | |
| Elche | 30 let | 3 mil. € | |
| Elche | 30 let | 3 mil. € | |
| Elche | 29 let | 3 mil. € | |
| Elche | 29 let | 3 mil. € | |
| Elche | 29 let | 1,8 mil. € | |
| Elche | 28 let | 1,8 mil. € | |
| Elche | 28 let | 1 mil. € | |
| Elche | 28 let | 600 tis. € | |
| Elche | 27 let | 475 tis. € | |
| Elche | 27 let | 600 tis. € | |
| Eibar | 26 let | 700 tis. € | |
| Eibar | 26 let | 800 tis. € | |
| Numancia | 25 let | 800 tis. € | |
| Numancia | 25 let | 800 tis. € | |
| UCAM Murcia | 24 let | 300 tis. € | |
| UCAM Murcia | 24 let | 300 tis. € | |
| UCAM Murcia | 24 let | 300 tis. € | |
| Eibar | 23 let | 400 tis. € |
Pere Milla – věk: 34 let. Datum narození: 23. září 1992.
Post: Útočník.
Pere Milla hraje za klub Espanyol.
Pere Milla měří 184 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Španělsko.
Tržní hodnota: 1 mil. €.
Pere Milla v sezoně 2026-2027: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Pere Milla v sezoně 2026-2027: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 77. Průměrné hodnocení: 6,2.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | LaLiga | Espanyol de Barcelona | 6 | 77 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | LaLiga | Espanyol de Barcelona | 33 | 1 986 | 7 | 1 | 6,7 |
| 2024-2025 | LaLiga | Espanyol de Barcelona | 20 | 443 | 3 | 0 | 6,4 |
| Copa del Rey | Espanyol de Barcelona | 2 | 103 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2023-2024 | Segunda División | Espanyol de Barcelona | 42 | 2 733 | 4 | 4 | 6,6 |
| Copa del Rey | Espanyol de Barcelona | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Segunda División |
| Elche |
| 1 |
| 9 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2022-2023 | LaLiga | Elche | 31 | 1 873 | 6 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Elche | 2 | 84 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | LaLiga | Elche | 32 | 1 638 | 8 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Elche | 4 | 310 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | LaLiga | Elche | 32 | 1 983 | 4 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Segunda División | Elche | 2 | 125 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Elche | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Segunda División | Elche | 39 | 1 913 | 7 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Elche | 3 | 277 | 2 | 0 | 6,8 | |
| Spanish Tercera División RFEF | Elche | 2 | 99 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2018-2019 | LaLiga | Eibar | 3 | 194 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Eibar | 2 | 135 | 0 | 0 | 5,9 | |
| LaLiga | Espanyol de Barcelona | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,8 | |
| LaLiga | Numancia | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | Segunda División | Numancia | 40 | 2 927 | 5 | 3 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Numancia | 2 | 114 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2016-2017 | Segunda División | UCAM Murcia | 16 | 1 022 | 1 | 3 | 6,6 |
|---|