Reklama
Philipp Strompf – současný klub: Bochum. Pozice: Obránce, Národnost: Německo, Věk: 28, Výška: 193 cm, Tržní hodnota: 800 tis. €. 2026: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Ajax - Bochum 1848 (15. července 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 1 mil. € (15. 12. 2025)
Bochum 1848: zápasy: 30, góly: 0, asistence: 0
SSV Ulm 1846: zápasy: 46, góly: 2, asistence: 1
Hoffenheim II: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Eintracht Braunschweig: zápasy: 24, góly: 2, asistence: 0
Související stránky: Bochum, Výsledky živě
Philipp Strompf – věk: 28 let. Datum narození: 23. dubna 1998.
Post: Obránce.
Philipp Strompf hraje za klub Bochum.
Philipp Strompf měří 193 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Německo.
Tržní hodnota: 800 tis. €.
Philipp Strompf v sezoně 2026: 1 zápas, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Bochum | 28 let | 800 tis. € | |
| Bochum | 28 let | 1 mil. € | |
| Bochum | 27 let | 1 mil. € | |
| SSV Ulm 1846 | 27 let | 800 tis. € | |
| SSV Ulm 1846 | 26 let | 500 tis. € | |
| SSV Ulm 1846 | 26 let | 350 tis. € | |
| SSV Ulm 1846 | 25 let | 250 tis. € | |
| Vasteras | 25 let | 175 tis. € | |
| Eintracht Braunschweig | 25 let | 200 tis. € | |
| Eintracht Braunschweig | 24 let | 200 tis. € | |
| Eintracht Braunschweig | 24 let | 175 tis. € | |
| Eintracht Braunschweig | 23 let | 175 tis. € | |
| Eintracht Braunschweig | 23 let | 125 tis. € | |
| Hoffenheim II | 23 let | 100 tis. € | |
| Hoffenheim II | 22 let | 75 tis. € | |
| Hoffenheim II | 22 let | 50 tis. € | |
| Hoffenheim II | 21 let | 50 tis. € | |
| Hoffenheim II | 21 let | 75 tis. € | |
| Hoffenheim II | 20 let | 100 tis. € | |
| Hoffenheim II | 20 let | 100 tis. € | |
| Astoria Walldorf | 19 let | 75 tis. € | |
| Astoria Walldorf | 19 let | 25 tis. € |
Philipp Strompf v sezoně 2026: 1 zápas, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 18. Průměrné hodnocení: 6,4.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Mezinárodní přátelská utkání klubů | Bochum 1848 | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | 2. Bundesliga | Bochum 1848 | 27 | 2 311 | 0 | 0 | 6,7 |
| Německý pohár | Bochum 1848 | 2 | 115 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2024-2025 | 2. Bundesliga | SSV Ulm 1846 | 28 | 2 507 | 2 | 1 | 6,9 |
| Německý pohár | SSV Ulm 1846 | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,2 | |
| 2023-2024 | 3. Liga | SSV Ulm 1846 | 17 | 1 407 | 0 | 0 | 6,8 |
| Superettan (Švédsko) |
| Hoffenheim II |
| 4 |
| 87 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Eintracht Braunschweig | 5 | 336 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2021-2022 | 3. Liga | Eintracht Braunschweig | 19 | 686 | 2 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Regionalliga | Hoffenheim II | 1 | 36 | 0 | 0 | – |
|---|