Reklama
Pol Valentín – současný klub: Preston North End. Pozice: Obránce, Národnost: Španělsko, Věk: 29, Výška: 180 cm, Tržní hodnota: 600 tis. €. 2026-2027: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Preston North End - Millwall (10. října 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 600 tis. € (27. 5. 2026)
Preston North End: zápasy: 3, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Preston North End za sezonu 2026/27 odehrál hráč Pol Valentín 110 minut a v základní sestavě nastoupil do 1 zápasu.
Preston North End: zápasy: 41, góly: 0, asistence: 2
Sheffield Wednesday: zápasy: 78, góly: 2, asistence: 1
Sporting Gijon: zápasy: 24, góly: 0, asistence: 2
Fuenlabrada: zápasy: 59, góly: 0, asistence: 1
Gimnastic de Tarragona: zápasy: 15, góly: 0, asistence: 2
Související stránky: Preston North End, Výsledky živě
Pol Valentín – věk: 29 let. Datum narození: 21. února 1997.
Post: Obránce.
Pol Valentín hraje za klub Preston North End.
Pol Valentín měří 180 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Preston North End | 29 let | 600 tis. € | |
| Preston North End | 28 let | 450 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 28 let | 500 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 27 let | 500 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 27 let | 500 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 26 let | 300 tis. € | |
| Sporting Gijon | 26 let | 300 tis. € | |
| Sporting Gijon | 25 let | 300 tis. € | |
| Fuenlabrada | 25 let | 300 tis. € | |
| Fuenlabrada | 24 let | 300 tis. € | |
| Fuenlabrada | 24 let | 300 tis. € | |
| Fuenlabrada | 23 let | 200 tis. € | |
| Fuenlabrada | 23 let | 200 tis. € | |
| Valencia Mestalla | 22 let | 200 tis. € | |
| Gimnastic de Tarragona | 22 let | 200 tis. € | |
| Gimnastic de Tarragona | 22 let | 200 tis. € | |
| Gimnastic de Tarragona | 21 let | 100 tis. € | |
| Gimnastic de Tarragona | 21 let | 100 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Španělsko.
Tržní hodnota: 600 tis. €.
Pol Valentín v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Pol Valentín v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 283. Průměrné hodnocení: 6,0.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Preston North End | 3 | 110 | 0 | 0 | 5,8 |
| Anglický ligový pohár | Preston North End | 2 | 173 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Championship | Preston North End | 33 | 2 008 | 0 | 2 | 6,3 |
| Anglický ligový pohár | Preston North End | 2 | 151 | 0 | 0 | 6,4 | |
| FA Cup | Preston North End | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2024-2025 | Championship | Sheffield Wednesday | 34 | 1 516 | 1 | 0 | 6,4 |
| Anglický ligový pohár |
| Sheffield Wednesday |
| 3 |
| 225 |
| 1 |
| 1 |
| 6,6 |
| 2023-2024 | Championship | Sheffield Wednesday | 36 | 2 206 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 2 | 172 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Anglický ligový pohár | Sheffield Wednesday | 2 | 140 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Sheffield Wednesday | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2022-2023 | Segunda División | Sporting Gijon | 22 | 907 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Sporting Gijon | 2 | 93 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Segunda División | Fuenlabrada | 32 | 2 475 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Fuenlabrada | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Segunda División | Fuenlabrada | 23 | 1 173 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Fuenlabrada | 3 | 294 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Segunda División RFEF | Gimnastic de Tarragona | 2 | 61 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Gimnastic de Tarragona | 1 | 37 | 0 | 2 | – |
| 2018-2019 | Segunda División | Gimnastic de Tarragona | 10 | 411 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Gimnastic de Tarragona | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2017-2018 | Segunda División | Gimnastic de Tarragona | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|