Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 700 tis. € (22. 5. 2018)
Poslední aktualizace:
Rafael Thyere – současný klub: Chapecoense. Pozice: Obránce, Národnost: Brazílie, Věk: 33, Výška: 190 cm, Tržní hodnota: 250 tis. €. Rafael Thyere v sezoně 2026: 8 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Rafael Thyere, byl Chapecoense - Athletico Paranaense - PR; na hřišti strávil 6 minut. Datum zápasu: 13. října 2026.
Chapecoense: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Chapecoense za sezonu 2026 odehrál hráč Rafael Thyere 292 minut a v základní sestavě nastoupil do 4 zápasů.
Chapecoense: zápasy: 38, góly: 1, asistence: 0
Sport Recife: zápasy: 189, góly: 6, asistence: 1
Grêmio - RS: zápasy: 29, góly: 2, asistence: 1
Související stránky: Chapecoense, Výsledky živě
Rafael Thyere – věk: 33 let. Datum narození: 17. května 1993.
Post: Obránce.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Chapecoense | 33 let | 250 tis. € | |
| Recife PE | 32 let | 300 tis. € | |
| Recife PE | 32 let | 400 tis. € | |
| Recife PE | 31 let | 600 tis. € | |
| Recife PE | 30 let | 600 tis. € | |
| Recife PE | 30 let | 600 tis. € | |
| Recife PE | 30 let | 700 tis. € | |
| Recife PE | 29 let | 500 tis. € | |
| Recife PE | 28 let | 500 tis. € | |
| Recife PE | 28 let | 450 tis. € | |
| Recife PE | 27 let | 450 tis. € | |
| Recife PE | 27 let | 500 tis. € | |
| Recife PE | 26 let | 550 tis. € | |
| Chapecoense | 25 let | 700 tis. € | |
| Grêmio | 24 let | 500 tis. € | |
| Grêmio | 23 let | 500 tis. € | |
| Grêmio | 23 let | 250 tis. € | |
| Grêmio | 22 let | 250 tis. € | |
| Grêmio | 22 let | 100 tis. € | |
| Grêmio | 21 let | 100 tis. € | |
| Grêmio | 20 let | 100 tis. € | |
| Grêmio | 20 let | 100 tis. € |
Rafael Thyere hraje za klub Chapecoense.
Rafael Thyere měří 190 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Brazílie.
Tržní hodnota: 250 tis. €.
Rafael Thyere v sezoně 2026: 8 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Rafael Thyere v sezoně 2026: 8 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 536. Průměrné hodnocení: 6,3.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazilská Serie A | Chapecoense | 5 | 292 | 0 | 0 | 6,1 |
| Brazilian Cup | Chapecoense | 3 | 244 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | Brazilská Serie A | Sport Recife | 6 | 532 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2025 | Brazilská Serie A | Sport Recife | 15 | 1 305 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024-2025 | Brazilská Serie A | Sport Recife | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024 | Brazilská Serie B | Sport Recife | 22 | 1 957 | 2 | 0 | 7,0 |
| Brazilian Cup |
| Sport Recife |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2023-2024 | Brazilská Serie B | Sport Recife | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2023 | Brazilská Serie B | Sport Recife | 28 | 2 483 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Sport Recife | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Brazilská Serie B | Sport Recife | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Copa do Nordeste | Sport Recife | 2 | 164 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Brazilská Serie B | Sport Recife | 17 | 1 364 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | Brazilská Serie B | Sport Recife | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021 | Brazilská Serie A | Sport Recife | 32 | 2 796 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Campeonato Pernambucano (Brazílie) | Sport Recife | 1 | 13 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie A | Sport Recife | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020 | Brazilská Serie A | Sport Recife | 9 | 584 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019 | Brazilská Serie B | Sport Recife | 34 | 3 018 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Brazilská Serie B | Sport Recife | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie A | Chapecoense | 11 | 990 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2018 | Brazilská Serie A | Chapecoense | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Chapecoense | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Brazilská Serie A | Chapecoense | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 7 | 630 | 2 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 12 | 756 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 3 | 253 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 4 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 2 | 140 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Brazilská Serie A | Grêmio - RS | 1 | 2 | 0 | 0 | – |
|---|