Reklama
Ramadan Sobhi – současný klub: Pyramids. Pozice: Záložník, Národnost: Egypt, Věk: 29, Výška: 183 cm, Tržní hodnota: 900 tis. €. 2025: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Pyramids - Mamelodi Sundowns (1. června 2025).
Poslední aktualizace:
Žádná data k dispozici
Pyramids: zápasy: 134, góly: 32, asistence: 29
Al Ahly: zápasy: 12, góly: 2, asistence: 1
Huddersfield Town: zápasy: 4, góly: 0, asistence: 0
Stoke City: zápasy: 41, góly: 2, asistence: 1
Související stránky: Pyramids, Výsledky živě
Ramadan Sobhi – věk: 29 let. Datum narození: 23. ledna 1997.
Post: Záložník.
Ramadan Sobhi hraje za klub Pyramids.
Ramadan Sobhi měří 183 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Egypt.
Tržní hodnota: 900 tis. €.
Ramadan Sobhi v sezoně 2025: 1 zápas, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Ramadan Sobhi v sezoně 2025: 1 zápas, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 25. Průměrné hodnocení: 5,9.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Egyptský superpohár | Pyramids | 1 | 25 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2024-2025 | Egyptská Premier League | Pyramids | 12 | 862 | 0 | 1 | 6,5 |
| Liga mistrů CAF | Pyramids | 10 | 544 | 2 | 5 | 6,8 | |
| Egyptský Scores Cup | Pyramids | 2 | 150 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Egyptský superpohár | Pyramids | 1 | 78 | 0 | 1 | 7,0 | |
| 2023-2024 | Egyptská Premier League | Pyramids | 18 | 1 248 | 5 | 3 | 6,7 |
| Liga mistrů CAF |
| Pyramids |
| 5 |
| 334 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Egyptský superpohár | Pyramids | 2 | 135 | 0 | 0 | 5,9 |
| Egyptský Scores Cup | Pyramids | 1 | 44 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2022-2023 | Egyptská Premier League | Pyramids | 19 | 1 583 | 6 | 7 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konfederační pohár CAF | Pyramids | 5 | 405 | 1 | 1 | 6,8 | |
| Egyptský superpohár | Pyramids | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Egyptský Scores Cup | Pyramids | 1 | 120 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2021-2022 | Egyptská Premier League | Pyramids | 20 | 1 624 | 7 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konfederační pohár CAF | Pyramids | 4 | 201 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Egyptský Scores Cup | Pyramids | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021 | Africký pohár národů CAF | EgyptReprezentace | 3 | 98 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | EgyptReprezentace | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| Olympijský fotbalový turnaj mužů | EgyptReprezentace | 4 | 358 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2020-2021 | Egyptská Premier League | Pyramids | 21 | 1 700 | 7 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konfederační pohár CAF | Pyramids | 9 | 762 | 2 | 3 | – | |
| Egyptský Scores Cup | Pyramids | 1 | 90 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2019-2020 | Egyptská Premier League | Al Ahly | 2 | 174 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů CAF | Al Ahly | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | Liga mistrů CAF | Al Ahly | 7 | 615 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Egyptská Premier League | Al Ahly | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Premier League | Huddersfield Town | 4 | 75 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2017-2018 | Premier League | Stoke City | 24 | 1 234 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrovství světa | EgyptReprezentace | 3 | 59 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2016-2017 | Premier League | Stoke City | 17 | 848 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|