Reklama
Răzvan Sava – současný klub: Universitatea Craiova. Pozice: Brankář, Národnost: Rumunsko, Věk: 24, Výška: 197 cm, Tržní hodnota: 2,5 mil. €. 2026-2027: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Universitatea Craiova - Voluntari (23. srpna 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 2,5 mil. € (24. 3. 2025)
Universitatea Craiova: zápasy: 6, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Universitatea Craiova za sezonu 2026/27 odehrál hráč Răzvan Sava 540 minut a v základní sestavě nastoupil do 6 zápasů.
Universitatea Craiova: zápasy: 7, góly: 0, asistence: 0
Udinese: zápasy: 23, góly: 0, asistence: 0
CFR 1907 Cluj: zápasy: 54, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Universitatea Craiova, Výsledky živě
Răzvan Sava – věk: 24 let. Datum narození: 21. června 2002.
Post: Brankář.
Răzvan Sava hraje za klub Universitatea Craiova.
Răzvan Sava měří 197 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Rumunsko.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Udinese | 23 let | 2,5 mil. € | |
| Udinese | 23 let | 2,5 mil. € | |
| Udinese | 22 let | 2,5 mil. € | |
| Udinese | 22 let | 2,5 mil. € | |
| Udinese | 22 let | 2 mil. € | |
| CFR Cluj | 21 let | 2 mil. € | |
| CFR Cluj | 21 let | 1,4 mil. € | |
| CFR Cluj | 21 let | 1 mil. € | |
| CFR Cluj | 21 let | 450 tis. € | |
| CFR Cluj | 20 let | 200 tis. € | |
| CFR Cluj | 20 let | 200 tis. € | |
| CFR Cluj | 20 let | 100 tis. € | |
| CFR Cluj | 20 let | 100 tis. € | |
| CFR Cluj | 19 let | 50 tis. € | |
| Torino | 19 let | 100 tis. € | |
| Torino Youth | 19 let | 100 tis. € | |
| Lecce Youth | 18 let | 25 tis. € |
Răzvan Sava v sezoně 2026-2027: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Răzvan Sava v sezoně 2026-2027: 6 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 540. Průměrné hodnocení: 6,4.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Rumunská SuperLiga | Universitatea Craiova | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2026 | Rumunský superpohár | Universitatea Craiova | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Serie A | Udinese | 7 | 619 | 0 | 0 | 6,2 |
| Coppa Italia | Udinese | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Mistrovství Evropy U21 | RumunskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024-2025 | Serie A | Udinese | 12 | 1 080 | 0 | 0 | 6,7 |
| Coppa Italia |
| Udinese |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| Rumunská SuperLiga | CFR 1907 Cluj | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
| Konferenční liga | CFR 1907 Cluj | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | Rumunská SuperLiga | CFR 1907 Cluj | 39 | 3 510 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga | CFR 1907 Cluj | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace na Mistrovství Evropy U21 | RumunskoReprezentace | 10 | 900 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2022-2023 | Rumunská SuperLiga | CFR 1907 Cluj | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konferenční liga | CFR 1907 Cluj | 1 | 90 | 0 | 0 | – |