Reklama
Remo Arnold – současný klub: Winterthur. Pozice: Obránce, Národnost: Švýcarsko, Věk: 29, Výška: 193 cm, Tržní hodnota: 400 tis. €. 2026-2027: zápasy: 12, góly: 0, asistence: 1. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Wil 1900 - Winterthur (1. listopadu 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 500 tis. € (19. 4. 2016)
Winterthur: zápasy: 12, góly: 0, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu Winterthur za sezonu 2026/27 odehrál hráč Remo Arnold 1013 minut a v základní sestavě nastoupil do 12 zápasů.
Související stránky: Winterthur, Výsledky živě
Remo Arnold – věk: 29 let. Datum narození: 17. ledna 1997.
Post: Obránce.
Remo Arnold hraje za klub Winterthur.
Remo Arnold měří 193 cm.
Preferovaná noha: Obě.
Národnost: Švýcarsko.
Tržní hodnota: 400 tis. €.
Remo Arnold v sezoně 2026-2027: 12 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Winterthur | 29 let | 400 tis. € | |
| Winterthur | 28 let | 500 tis. € | |
| Winterthur | 28 let | 500 tis. € | |
| Winterthur | 27 let | 500 tis. € | |
| Winterthur | 27 let | 500 tis. € | |
| Winterthur | 27 let | 400 tis. € | |
| Winterthur | 26 let | 200 tis. € | |
| Winterthur | 26 let | 200 tis. € | |
| Winterthur | 26 let | 300 tis. € | |
| Winterthur | 26 let | 300 tis. € | |
| Winterthur | 25 let | 200 tis. € | |
| Winterthur | 25 let | 200 tis. € | |
| Winterthur | 24 let | 200 tis. € | |
| Winterthur | 24 let | 300 tis. € | |
| Winterthur | 23 let | 300 tis. € | |
| Winterthur | 23 let | 300 tis. € | |
| Winterthur | 23 let | 400 tis. € | |
| Winterthur | 22 let | 500 tis. € | |
| Winterthur | 22 let | 500 tis. € | |
| Winterthur | 22 let | 500 tis. € | |
| Winterthur | 21 let | 500 tis. € | |
| Luzern | 21 let | 500 tis. € | |
| Luzern | 20 let | 500 tis. € | |
| Luzern | 20 let | 500 tis. € | |
| Luzern | 19 let | 500 tis. € | |
| Luzern | 19 let | 500 tis. € | |
| Luzern | 19 let | 500 tis. € | |
| Luzern | 18 let | 100 tis. € |
Remo Arnold v sezoně 2026-2027: 12 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 013. Průměrné hodnocení: 7,2.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Švýcarská Challenge League | Winterthur | 12 | 1 013 | 0 | 1 | 7,2 |
| 2025-2026 | Švýcarská Super League | Winterthur | 30 | 2 289 | 1 | 0 | 6,1 |
| Švýcarský pohár | Winterthur | 2 | 29 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Švýcarská Super League | Winterthur | 35 | 2 875 | 1 | 1 | 6,6 |
| Švýcarský pohár | Winterthur | 2 | 210 | 1 | 0 | – | |
| 2023-2024 | Švýcarská Super League | Winterthur | 30 | 2 409 | 2 | 0 | 6,6 |
| Švýcarský pohár |
| Winterthur |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 7,6 |
| 2022-2023 | Švýcarská Super League | Winterthur | 28 | 1 911 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švýcarský pohár | Winterthur | 2 | 166 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Švýcarská Challenge League | Winterthur | 7 | 358 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švýcarský pohár | Winterthur | 1 | 73 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Švýcarská Challenge League | Winterthur | 6 | 331 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Švýcarský pohár | Winterthur | 3 | 137 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Švýcarská Challenge League | Winterthur | 4 | 278 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga | Luzern | 2 | 112 | 0 | 0 | – | |
| Švýcarská Super League | Luzern | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | Švýcarská Challenge League | Winterthur | 1 | 33 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2016-2017 | Švýcarská Super League | Luzern | 3 | 188 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2015-2016 | Švýcarská Super League | Luzern | 4 | 38 | 0 | 0 | – |
|---|