Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Nejvyšší: 850 tis. € (19. 11. 2023)
Poslední aktualizace:
Renato Solís – současný klub: Sporting Cristal. Pozice: Brankář, Národnost: Peru, Věk: 28, Výška: 188 cm, Tržní hodnota: 300 tis. €. Renato Solís v sezoně 2025: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Renato Solís, byl Atletico Grau - Sporting Cristal; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 19. listopadu 2025.
Sporting Cristal: zápasy: 112, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Sporting Cristal, Výsledky živě
Renato Solís – věk: 28 let. Datum narození: 28. ledna 1998.
Post: Brankář.
Renato Solís hraje za klub Sporting Cristal.
Renato Solís měří 188 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Peru.
Tržní hodnota: 300 tis. €.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Sporting Cristal | 28 let | 300 tis. € | |
| Sporting Cristal | 28 let | 350 tis. € | |
| Sporting Cristal | 28 let | 400 tis. € | |
| Sporting Cristal | 27 let | 450 tis. € | |
| Sporting Cristal | 27 let | 500 tis. € | |
| Sporting Cristal | 27 let | 600 tis. € | |
| Sporting Cristal | 26 let | 700 tis. € | |
| Sporting Cristal | 26 let | 750 tis. € | |
| Sporting Cristal | 26 let | 850 tis. € | |
| Sporting Cristal | 25 let | 850 tis. € | |
| Sporting Cristal | 25 let | 800 tis. € | |
| Sporting Cristal | 25 let | 550 tis. € | |
| Sporting Cristal | 25 let | 550 tis. € | |
| Sporting Cristal | 24 let | 425 tis. € | |
| Sporting Cristal | 24 let | 425 tis. € | |
| Sporting Cristal | 23 let | 450 tis. € | |
| Sporting Cristal | 23 let | 425 tis. € | |
| Sporting Cristal | 22 let | 400 tis. € | |
| Sporting Cristal | 22 let | 350 tis. € | |
| Sporting Cristal | 22 let | 400 tis. € | |
| Sporting Cristal | 21 let | 150 tis. € |
Renato Solís v sezoně 2025: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Renato Solís v sezoně 2025: 2 zápasy, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 180. Průměrné hodnocení: 6,3.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2023-2024 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 12 | 1 080 | 0 | 0 | 6,7 |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Sporting Cristal | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2023 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 20 | 1 800 | 0 | 0 | 6,9 |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Sporting Cristal | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Copa Sudamericana CONMEBOL |
| Sporting Cristal |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2022-2023 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Sporting Cristal | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2022 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2021-2022 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 6 | 540 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 26 | 2 295 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Sporting Cristal | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,7 |
| 2019-2020 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 2 | 180 | 0 | 0 | 8,3 |
|---|
| 2019 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | Liga 1 Peru | Sporting Cristal | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|