Reklama
Richard Celis – současný klub: Zamora Barinas. Pozice: Útočník, Národnost: Venezuela, Věk: 30, Výška: 174 cm, Tržní hodnota: 150 tis. €. 2026: zápasy: 8, góly: 1, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Monagas - Zamora Barinas (17. září 2026).
Poslední aktualizace:
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 450 tis. € (18. 12. 2019)
Zamora Barinas: zápasy: 15, góly: 3, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Zamora Barinas za sezonu 2026 odehrál hráč Richard Celis 422 minut a v základní sestavě nastoupil do 13 zápasů.
Zamora Barinas: zápasy: 8, góly: 1, asistence: 0
Técnico Universitario: zápasy: 5, góly: 0, asistence: 0
East Bengal: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 0
Academia Puerto Cabello: zápasy: 28, góly: 4, asistence: 3
Caracas: zápasy: 58, góly: 5, asistence: 2
Millonarios: zápasy: 23, góly: 1, asistence: 1
Související stránky: Zamora Barinas, Výsledky živě
Richard Celis – věk: 30 let. Datum narození: 23. dubna 1996.
Post: Útočník.
Richard Celis hraje za klub Zamora Barinas.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Zamora Barinas | 30 let | 150 tis. € | |
| Tecnico Universitario | 29 let | 100 tis. € | |
| Tecnico Universitario | 29 let | 150 tis. € | |
| East Bengal | 29 let | 300 tis. € | |
| Academia Puerto Cabello | 28 let | 300 tis. € | |
| Academia Puerto Cabello | 28 let | 300 tis. € | |
| Academia Puerto Cabello | 27 let | 300 tis. € | |
| Caracas | 27 let | 300 tis. € | |
| Caracas | 26 let | 300 tis. € | |
| Millonarios | 26 let | 250 tis. € | |
| Millonarios | 26 let | 300 tis. € | |
| Caracas | 25 let | 400 tis. € | |
| Caracas | 25 let | 350 tis. € | |
| Caracas | 24 let | 300 tis. € | |
| Caracas | 23 let | 350 tis. € | |
| Caracas | 23 let | 450 tis. € | |
| Caracas | 23 let | 450 tis. € | |
| Caracas | 23 let | 400 tis. € | |
| Caracas | 23 let | 350 tis. € | |
| Caracas | 23 let | 300 tis. € | |
| Senica | 22 let | 75 tis. € | |
| Senica | 22 let | 75 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Venezuela.
Tržní hodnota: 150 tis. €.
Richard Celis v sezoně 2026: 8 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Richard Celis v sezoně 2026: 8 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 422. Průměrné hodnocení: 6,7.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Venezuelská Primera División | Zamora Barinas | 8 | 422 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2025 | LigaPro Serie A (Ekvádor) | Técnico Universitario | 5 | 157 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024-2025 | Indian Super League | East Bengal | 6 | 414 | 0 | 0 | 6,4 |
| AFC Challenge League | East Bengal | 2 | 149 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024 | Venezuelská Primera División | Academia Puerto Cabello | 21 | 1 393 | 2 | 2 | 6,6 |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Academia Puerto Cabello | 2 | 120 | 0 |
| 1 |
| 6,6 |
| 2023-2024 | Venezuelská Primera División | Academia Puerto Cabello | 4 | 267 | 2 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Academia Puerto Cabello | 1 | 51 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Venezuelská Primera División | Caracas | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Venezuelská Primera División | Caracas | 23 | 1 162 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Caracas | 1 | 33 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Venezuelská Primera División | Caracas | 3 | 159 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Categoría Primera A | Millonarios | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022 | Categoría Primera A | Millonarios | 16 | 461 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Millonarios | 2 | 73 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kvalifikace MS (CONMEBOL) | VenezuelaReprezentace | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Copa Colombia | Millonarios | 2 | 63 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Categoría Primera A | Millonarios | 2 | 162 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Venezuelská Primera División | Caracas | 9 | 752 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Caracas | 2 | 179 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa América CONMEBOL | VenezuelaReprezentace | 2 | 21 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Venezuelská Primera División | Caracas | 3 | 254 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana CONMEBOL | Caracas | 2 | 173 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Caracas | 1 | 81 | 0 | 1 | 6,2 |
| 2020 | Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Caracas | 5 | 397 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2019 | Copa Sudamericana CONMEBOL | Caracas | 4 | 301 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | Caracas | 4 | 199 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | 1. slovenská liga | ViOn Zlate Moravce-Vrable | 7 | 166 | 0 | 0 | – |
|---|