Reklama
Riyad Mahrez – současný klub: Al Shamal. Pozice: Útočník, Národnost: Alžírsko, Věk: 35, Výška: 179 cm, Tržní hodnota: 3,5 mil. €. 2026-2027: zápasy: 5, góly: 2, asistence: 2. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Esteghlal Tehran - Al-Shamal Sports Club (3. listopadu 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 60 mil. € (12. 8. 2018)
Al-Shamal Sports Club: zápasy: 3, góly: 2, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Al-Shamal Sports Club za sezonu 2026/27 odehrál hráč Riyad Mahrez 192 minut a v základní sestavě nastoupil do 2 zápasů.
Al-Shamal Sports Club: zápasy: 5, góly: 2, asistence: 2
Al-Ahli: zápasy: 121, góly: 37, asistence: 46
Manchester City: zápasy: 244, góly: 82, asistence: 59
Leicester City: zápasy: 137, góly: 37, asistence: 24
Související stránky: Al Shamal, Výsledky živě
Riyad Mahrez – věk: 35 let. Datum narození: 21. února 1991.
Post: Útočník.
Riyad Mahrez hraje za klub Al Shamal.
Riyad Mahrez měří 179 cm.
Preferovaná noha: Levá.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Free Player | 35 let | 3,5 mil. € | |
| Al Ahli | 35 let | 5 mil. € | |
| Al Ahli | 34 let | 7 mil. € | |
| Al Ahli | 34 let | 8 mil. € | |
| Al Ahli | 33 let | 9 mil. € | |
| Al Ahli | 33 let | 12 mil. € | |
| Al Ahli | 32 let | 16 mil. € | |
| Al Ahli | 32 let | 18 mil. € | |
| Man City | 32 let | 20 mil. € | |
| Man City | 31 let | 30 mil. € | |
| Man City | 31 let | 35 mil. € | |
| Man City | 30 let | 40 mil. € | |
| Man City | 30 let | 42 mil. € | |
| Man City | 30 let | 42 mil. € | |
| Man City | 29 let | 48 mil. € | |
| Man City | 29 let | 48 mil. € | |
| Man City | 28 let | 60 mil. € | |
| Man City | 28 let | 60 mil. € | |
| Man City | 27 let | 60 mil. € | |
| Man City | 27 let | 60 mil. € | |
| Leicester | 27 let | 50 mil. € | |
| Leicester | 27 let | 50 mil. € | |
| Leicester | 26 let | 30 mil. € | |
| Leicester | 26 let | 30 mil. € | |
| Leicester | 25 let | 30 mil. € | |
| Leicester | 25 let | 30 mil. € | |
| Leicester | 24 let | 20 mil. € | |
| Leicester | 24 let | 11 mil. € | |
| Leicester | 24 let | 7 mil. € | |
| Leicester | 23 let | 3 mil. € | |
| Leicester | 23 let | 2 mil. € | |
| Leicester | 22 let | 1,3 mil. € | |
| Havre | 22 let | 750 tis. € | |
| Havre | 21 let | 500 tis. € | |
| Havre | 21 let | 300 tis. € | |
| Havre | 20 let | 200 tis. € | |
| Havre | 20 let | 200 tis. € | |
| Havre | 20 let | 100 tis. € |
Tržní hodnota: 3,5 mil. €.
Riyad Mahrez v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 2 góly a 2 asistence ve všech soutěžích.
Riyad Mahrez v sezoně 2026-2027: 5 zápasů, 2 góly a 2 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 371. Průměrné hodnocení: 6,8.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Katarská Stars League | Al-Shamal Sports Club | 3 | 192 | 2 | 0 | 6,6 |
| Elitní Liga mistrů AFC | Al-Shamal Sports Club | 2 | 179 | 0 | 2 | 7,3 | |
| 2026 | Kvalifikace MS (CAF) | AlžírskoReprezentace | 7 | 482 | 1 | 4 | 7,6 |
| Mistrovství světa | AlžírskoReprezentace | 4 | 263 | 2 | 1 | 7,4 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | AlžírskoReprezentace | 2 | 91 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Saudi Pro League | Al-Ahli | 27 | 2 311 | 4 | 8 |
| 7,3 |
| Elitní Liga mistrů AFC | Al-Ahli | 11 | 918 | 4 | 2 | 7,3 |
| Pohár krále Saúdské Arábie | Al-Ahli | 3 | 318 | 0 | 1 | 6,9 |
| Saúdský superpohár | Al-Ahli | 2 | 168 | 0 | 3 | 7,9 |
| Africký pohár národů CAF | AlžírskoReprezentace | 3 | 208 | 2 | 0 | 7,5 |
| Mezinárodní přátelská utkání | AlžírskoReprezentace | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2025 | Africký pohár národů CAF | AlžírskoReprezentace | 5 | 308 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2024-2025 | Saudi Pro League | Al-Ahli | 31 | 2 716 | 8 | 10 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elitní Liga mistrů AFC | Al-Ahli | 13 | 1 149 | 9 | 8 | 8,2 | |
| Saúdský superpohár | Al-Ahli | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 | |
| Africký pohár národů CAF | AlžírskoReprezentace | 1 | 73 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2023-2024 | Saudi Pro League | Al-Ahli | 32 | 2 811 | 11 | 13 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár krále Saúdské Arábie | Al-Ahli | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,6 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | AlžírskoReprezentace | 2 | 167 | 1 | 1 | 6,3 | |
| Kvalifikace MS (CAF) | AlžírskoReprezentace | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Africký pohár národů CAF | AlžírskoReprezentace | 7 | 420 | 1 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | AlžírskoReprezentace | 2 | 163 | 0 | 2 | 6,8 |
| 2022-2023 | Premier League | Manchester City | 30 | 1 923 | 5 | 10 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Manchester City | 9 | 506 | 3 | 2 | 7,1 | |
| FA Cup | Manchester City | 5 | 399 | 5 | 1 | 8,0 | |
| Anglický ligový pohár | Manchester City | 2 | 180 | 2 | 0 | 8,0 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Manchester City | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | AlžírskoReprezentace | 2 | 114 | 1 | 1 | 6,1 |
| 2022 | Mezinárodní přátelská utkání klubů | Manchester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Community Shield | Manchester City | 1 | 58 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | AlžírskoReprezentace | 3 | 247 | 2 | 0 | 6,6 | |
| Kvalifikace MS (CAF) | AlžírskoReprezentace | 2 | 196 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Premier League | Manchester City | 28 | 1 491 | 11 | 5 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Manchester City | 12 | 987 | 7 | 2 | 7,3 | |
| FA Cup | Manchester City | 4 | 201 | 4 | 1 | 7,7 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Manchester City | 3 | 201 | 1 | 2 | 7,8 | |
| Anglický ligový pohár | Manchester City | 2 | 161 | 2 | 1 | 8,2 | |
| Kvalifikace MS (CAF) | AlžírskoReprezentace | 2 | 122 | 0 | 0 | – | |
| Africký pohár národů CAF | AlžírskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021 | Community Shield | Manchester City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Africký pohár národů CAF | AlžírskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Premier League | Manchester City | 27 | 1 954 | 9 | 6 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Manchester City | 12 | 812 | 4 | 2 | 7,1 | |
| Anglický ligový pohár | Manchester City | 5 | 439 | 1 | 0 | 7,5 | |
| FA Cup | Manchester City | 4 | 240 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Manchester City | 2 | 114 | 2 | 1 | 8,8 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | AlžírskoReprezentace | 4 | 338 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2019-2020 | Premier League | Manchester City | 33 | 1 940 | 11 | 9 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Manchester City | 7 | 572 | 1 | 4 | 7,4 | |
| FA Cup | Manchester City | 5 | 286 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Anglický ligový pohár | Manchester City | 5 | 351 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | AlžírskoReprezentace | 1 | 85 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Africký pohár národů CAF | AlžírskoReprezentace | 5 | 376 | 3 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2018-2019 | Premier League | Manchester City | 27 | 1 336 | 7 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Manchester City | 6 | 388 | 1 | 4 | 7,3 | |
| FA Cup | Manchester City | 5 | 389 | 2 | 1 | 7,4 | |
| Anglický ligový pohár | Manchester City | 5 | 368 | 2 | 3 | 7,8 | |
| Community Shield | Manchester City | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Africký pohár národů CAF | AlžírskoReprezentace | 2 | 176 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | International Champions Cup | Manchester City | 1 | 28 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Leicester City | 36 | 2 960 | 12 | 10 | 7,1 |
| 2016-2017 | Premier League | Leicester City | 36 | 2 835 | 6 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | Premier League | Leicester City | 37 | 3 052 | 17 | 11 | 7,4 |
|---|
| 2014-2015 | Premier League | Leicester City | 18 | 1 003 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2013-2014 | Championship | Leicester City | 10 | 414 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrovství světa | AlžírskoReprezentace | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,3 |