Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Poslední aktualizace:
Rodolfo José da Silva Bardella – současný klub: Sao Bernardo. Pozice: Útočník, Národnost: Brazílie, Věk: 34, Výška: 175 cm, Tržní hodnota: 600 tis. €. Rodolfo José da Silva Bardella v sezoně 2026: 3 zápasy, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Rodolfo José da Silva Bardella, byl Palmeiras - SP - Capivariano; na hřišti strávil 20 minut. Datum zápasu: 22. února 2026.
Capivariano: zápasy: 3, góly: 2, asistence: 0
Sao Bernardo: zápasy: 10, góly: 1, asistence: 0
Gremio Novorizontino: zápasy: 56, góly: 8, asistence: 2
Cruzeiro - MG: zápasy: 21, góly: 2, asistence: 1
America MG: zápasy: 96, góly: 17, asistence: 5
Cuiaba: zápasy: 18, góly: 3, asistence: 0
Související stránky: Sao Bernardo, Výsledky živě
Rodolfo José da Silva Bardella – věk: 34 let. Datum narození: 21. května 1992.
Rodolfo José da Silva Bardella hraje za klub Sao Bernardo.
Rodolfo José da Silva Bardella měří 175 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Brazílie.
Tržní hodnota: 600 tis. €.
Rodolfo José da Silva Bardella v sezoně 2026: 3 zápasy, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Rodolfo José da Silva Bardella v sezoně 2026: 3 zápasy, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 155. Průměrné hodnocení: 7,2.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Capivariano | 3 | 155 | 2 | 0 | 7,2 |
| 2025-2026 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Sao Bernardo | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Sao Bernardo | 4 | 143 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Sao Bernardo | 4 | 141 | 0 | 0 | 6,4 |
| Brazilská Serie B | Gremio Novorizontino | 3 | 215 | 1 | 0 | 6,8 | |
| 2024 | Brazilská Serie B |
| 25 |
| 1 337 |
| 4 |
| 2 |
| 6,7 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 6 | 178 | 2 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | Brazilská Serie B | Gremio Novorizontino | 10 | 466 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2023 | Brazilská Serie B | Gremio Novorizontino | 8 | 277 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Brazilská Serie B | Gremio Novorizontino | 4 | 103 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie B | Cruzeiro - MG | 4 | 66 | 1 | 1 | 7,1 |
| 2022 | Brazilská Serie B | Cruzeiro - MG | 2 | 37 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 1 | 90 | 1 | 0 | – | |
| Pohár osvoboditelů CONMEBOL | America MG | 2 | 16 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Brazilská Serie B | Cruzeiro - MG | 12 | 365 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Cruzeiro - MG | 2 | 89 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Brazilská Serie A | America MG | 9 | 167 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brazílie) | America MG | 4 | 245 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Brazilská Serie A | America MG | 17 | 822 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brazílie) | America MG | 2 | 160 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Brazilská Serie B | America MG | 19 | 1 413 | 5 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brazílie) | America MG | 11 | 904 | 5 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | America MG | 6 | 406 | 1 | 0 | 6,4 | |
| Brazilská Serie A | America MG | 5 | 345 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2020 | Brazilská Serie B | America MG | 12 | 850 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | America MG | 4 | 250 | 2 | 0 | – |
| 2019-2020 | Campeonato Mineiro Division 1 (Brazílie) | America MG | 5 | 428 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie B | Cuiaba | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019 | Brazilská Serie B | Cuiaba | 14 | 736 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 6 | 498 | 1 | 1 | 6,8 |
| 2018-2019 | Brazilská Serie B | Cuiaba | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 5 | 311 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Brazilská Serie A | Parana PR | 4 | 185 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018 | Brazilská Serie B | Fortaleza | 6 | 239 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilská Serie A | Parana PR | 2 | 9 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | Brazilská Serie A | Parana PR | 3 | 253 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|