Reklama
Ryan Giles – současný klub: Hull City. Pozice: Obránce, Národnost: Anglie, Věk: 26, Výška: 179 cm, Tržní hodnota: 16 mil. €. 2026-2027: zápasy: 9, góly: 0, asistence: 1. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Hull City - Ipswich Town (31. října 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 16 mil. € (6. 10. 2026)
Hull City: zápasy: 9, góly: 0, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu Hull City za sezonu 2026/27 odehrál hráč Ryan Giles 686 minut a v základní sestavě nastoupil do 8 zápasů.
Hull City: zápasy: 82, góly: 0, asistence: 10
Middlesbrough: zápasy: 60, góly: 0, asistence: 12
Luton Town: zápasy: 14, góly: 0, asistence: 0
Blackburn Rovers: zápasy: 11, góly: 0, asistence: 1
Cardiff City: zápasy: 21, góly: 0, asistence: 9
Rotherham United: zápasy: 23, góly: 2, asistence: 0
Související stránky: Hull City, Výsledky živě
Ryan Giles – věk: 26 let. Datum narození: 26. ledna 2000.
Post: Obránce.
Ryan Giles hraje za klub Hull City.
Ryan Giles měří 179 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Hull City | 26 let | 16 mil. € | |
| Hull City | 26 let | 12 mil. € | |
| Hull City | 26 let | 10 mil. € | |
| Hull City | 25 let | 7 mil. € | |
| Middlesbrough | 25 let | 4,5 mil. € | |
| Hull City | 24 let | 4,5 mil. € | |
| Hull City | 24 let | 5 mil. € | |
| Hull City | 24 let | 4,5 mil. € | |
| Luton Town | 23 let | 4,5 mil. € | |
| Luton Town | 23 let | 6 mil. € | |
| Wolves | 23 let | 9 mil. € | |
| Middlesbrough | 23 let | 7 mil. € | |
| Middlesbrough | 22 let | 6 mil. € | |
| Middlesbrough | 22 let | 6 mil. € | |
| Blackburn Rovers | 22 let | 3 mil. € | |
| Cardiff City | 21 let | 2 mil. € | |
| Rotherham United | 21 let | 1,3 mil. € | |
| Coventry City | 20 let | 1,3 mil. € | |
| Coventry City | 20 let | 400 tis. € | |
| Coventry City | 20 let | 200 tis. € |
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Anglie.
Tržní hodnota: 16 mil. €.
Ryan Giles v sezoně 2026-2027: 9 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
Ryan Giles v sezoně 2026-2027: 9 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 686. Průměrné hodnocení: 6,7.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Premier League | Hull City | 9 | 686 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2025-2026 | Championship | Hull City | 35 | 2 735 | 0 | 8 | 6,6 |
| FA Cup | Hull City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Anglický ligový pohár | Hull City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | Championship | Middlesbrough | 12 | 299 | 0 | 0 | 6,3 |
| Championship | Hull City | 16 | 906 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup | Hull City |
| 1 |
| 61 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| Anglický ligový pohár | Hull City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Championship | Hull City | 17 | 1 077 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Hull City | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Premier League | Luton Town | 11 | 501 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Anglický ligový pohár | Luton Town | 2 | 150 | 0 | 0 | 6,9 | |
| FA Cup | Luton Town | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2022-2023 | Championship | Middlesbrough | 47 | 4 026 | 0 | 11 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Middlesbrough | 1 | 81 | 0 | 1 | 5,5 |
| 2021-2022 | Championship | Blackburn Rovers | 11 | 700 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Cardiff City | 21 | 1 764 | 0 | 9 | 6,7 |
| 2020-2021 | Championship | Rotherham United | 23 | 1 164 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Coventry City | 19 | 1 361 | 0 | 1 | 6,6 | |
| FA Cup | Coventry City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 | |
| Anglický ligový pohár | Coventry City | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2019-2020 | League One | Coventry City | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Shrewsbury Town | 19 | 1 403 | 1 | 2 | 6,7 | |
| FA Cup | Shrewsbury Town | 3 | 165 | 0 | 0 | 6,5 | |
| EFL Trophy | Shrewsbury Town | 2 | 184 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Anglický ligový pohár | Shrewsbury Town | 1 | 12 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2018-2019 | FA Cup | Shrewsbury Town | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|