Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 350 tis. € (21. 8. 2023)
Poslední aktualizace:
Ryan Spaulding – současný klub: Sacramento Republic. Pozice: Obránce, Národnost: Spojené státy, Věk: 28, Výška: 173 cm, Tržní hodnota: 250 tis. €. Ryan Spaulding v sezoně 2026: 18 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Ryan Spaulding, byl Sacramento Republic - Colorado Springs; na hřišti strávil 75 minut. Datum zápasu: 11. října 2026.
Sacramento Republic: zápasy: 19, góly: 0, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu Sacramento Republic za sezonu 2026 odehrál hráč Ryan Spaulding 1153 minut a v základní sestavě nastoupil do 13 zápasů.
Sacramento Republic: zápasy: 51, góly: 1, asistence: 1
Tampa Bay Rowdies: zápasy: 14, góly: 2, asistence: 4
New England Revolution: zápasy: 36, góly: 0, asistence: 0
New England Revolution B: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 0
Související stránky: Sacramento Republic, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Sacramento Republic | 27 let | 250 tis. € | |
| Sacramento Republic | 27 let | 250 tis. € | |
| Sacramento Republic | 26 let | 300 tis. € | |
| New England Revolution | 26 let | 300 tis. € | |
| New England Revolution | 25 let | 350 tis. € | |
| New England Revolution | 25 let | 350 tis. € | |
| New England Revolution | 24 let | 350 tis. € | |
| Tampa Bay Rowdies | 24 let | 150 tis. € | |
| New England Revolution | 24 let | 150 tis. € | |
| New England Revolution | 23 let | 150 tis. € | |
| New England Revolution B | 23 let | 150 tis. € | |
| New England Revolution B | 22 let | 125 tis. € | |
| North Carolina | 21 let | 25 tis. € |
Post: Obránce.
Ryan Spaulding hraje za klub Sacramento Republic.
Ryan Spaulding měří 173 cm.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Spojené státy.
Tržní hodnota: 250 tis. €.
Ryan Spaulding v sezoně 2026: 18 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Ryan Spaulding v sezoně 2026: 18 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 828. Průměrné hodnocení: 6,4.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL Championship | Sacramento Republic | 14 | 759 | 0 | 0 | 6,4 |
| USL Cup | Sacramento Republic | 4 | 69 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | USL Championship | Sacramento Republic | 15 | 803 | 0 | 1 | 6,7 |
| United States Open Cup | Sacramento Republic | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,8 | |
| USL Cup | Sacramento Republic | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | USL Championship | Sacramento Republic | 2 | 80 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024-2025 |
| USL Championship |
| Sacramento Republic |
| 8 |
| 376 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| USL Cup | Sacramento Republic | 3 | 155 | 1 | 0 | – |
| United States Open Cup | Sacramento Republic | 2 | 132 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | USL Championship | Tampa Bay Rowdies | 4 | 359 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | New England Revolution | 1 | 15 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | New England Revolution | 14 | 715 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pohár mistrů CONCACAF | New England Revolution | 4 | 272 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Leagues Cup | New England Revolution | 2 | 131 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Major League Soccer | New England Revolution | 3 | 221 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | Tampa Bay Rowdies | 8 | 712 | 0 | 4 | 7,0 | |
| United States Open Cup | Tampa Bay Rowdies | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | New England Revolution | 4 | 219 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | Tampa Bay Rowdies | 1 | 90 | 2 | 0 | 7,8 | |
| MLS Next Pro | New England Revolution B | 3 | 152 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Major League Soccer | New England Revolution | 6 | 240 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | New England Revolution | 2 | 118 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | MLS Next Pro | New England Revolution B | 5 | 313 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|