Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 2,5 mil. € (11. 6. 2019)
Poslední aktualizace:
Samir Memisevic – současný klub: Qingdao West Coast. Pozice: Obránce, Národnost: Bosna a Hercegovina, Věk: 33, Výška: 186 cm, Tržní hodnota: 1 mil. €. Samir Memisevic v sezoně 2026: 22 zápasů, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Samir Memisevic, byl Qingdao West Coast - Dalian Yingbo; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 11. října 2026.
Qingdao West Coast: zápasy: 25, góly: 3, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Qingdao West Coast za sezonu 2026 odehrál hráč Samir Memisevic 2205 minut a v základní sestavě nastoupil do 24 zápasů.
Qingdao West Coast: zápasy: 26, góly: 3, asistence: 0
Al-Nasr Dubai: zápasy: 62, góly: 4, asistence: 4
Beijing Guoan: zápasy: 28, góly: 4, asistence: 4
Hebei FC(2010-2023): zápasy: 37, góly: 1, asistence: 5
Groningen: zápasy: 66, góly: 7, asistence: 1
Související stránky: Qingdao West Coast, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Qingdao West Coast | 32 let | 1 mil. € | |
| Free Player | 32 let | 1,2 mil. € | |
| Al Nasr | 31 let | 1,5 mil. € | |
| Al Nasr | 31 let | 1,8 mil. € | |
| Al Nasr | 30 let | 2 mil. € | |
| Al Nasr | 30 let | 2 mil. € | |
| Al Nasr | 30 let | 2 mil. € | |
| Al Nasr | 29 let | 2 mil. € | |
| Hebei FC(2010-2023) | 29 let | 2 mil. € | |
| Hebei FC(2010-2023) | 28 let | 1,7 mil. € | |
| Hebei FC(2010-2023) | 28 let | 1,5 mil. € | |
| Hebei FC(2010-2023) | 27 let | 1,6 mil. € | |
| Hebei FC(2010-2023) | 26 let | 1,6 mil. € | |
| Groningen | 26 let | 2 mil. € | |
| Groningen | 25 let | 2,5 mil. € | |
| Groningen | 25 let | 1,8 mil. € | |
| Groningen | 24 let | 1,8 mil. € | |
| Groningen | 24 let | 1,5 mil. € | |
| Groningen | 23 let | 1 mil. € | |
| Groningen | 23 let | 850 tis. € | |
| Radnik Bijeljina | 22 let | 500 tis. € | |
| Radnik Bijeljina | 22 let | 200 tis. € | |
| Radnik Bijeljina | 21 let | 125 tis. € | |
| Radnik Bijeljina | 21 let | 50 tis. € |
Samir Memisevic – věk: 33 let. Datum narození: 13. srpna 1993.
Post: Obránce.
Samir Memisevic hraje za klub Qingdao West Coast.
Samir Memisevic měří 186 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Bosna a Hercegovina.
Tržní hodnota: 1 mil. €.
Samir Memisevic v sezoně 2026: 22 zápasů, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Samir Memisevic v sezoně 2026: 22 zápasů, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 980. Průměrné hodnocení: 6,9.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chinese Super League | Qingdao West Coast | 21 | 1 890 | 2 | 0 | 7,0 |
| Chinese FA Cup | Qingdao West Coast | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| 2025-2026 | Chinese Super League | Qingdao West Coast | 4 | 315 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Pro League (SAE) | Al-Nasr Dubai | 21 | 1 501 | 1 | 0 | 6,7 |
| United Arab Emirates ADIB Cup | Al-Nasr Dubai | 2 | 171 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2023-2024 | Pro League (SAE) | Al-Nasr Dubai | 23 | 1 988 | 2 |
| 1 |
| 6,8 |
| United Arab Emirates ADIB Cup | Al-Nasr Dubai | 3 | 270 | 0 | 2 | 6,8 |
| 2022-2023 | Pro League (SAE) | Al-Nasr Dubai | 13 | 1 099 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super League | Beijing Guoan | 9 | 765 | 1 | 1 | 7,0 |
| 2022 | Chinese Super League | Beijing Guoan | 18 | 1 614 | 3 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | Chinese Super League | Beijing Guoan | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super League | Hebei FC(2010-2023) | 4 | 315 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2021 | Chinese Super League | Hebei FC(2010-2023) | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020-2021 | Chinese Super League | Hebei FC(2010-2023) | 12 | 1 046 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2020 | Chinese Super League | Hebei FC(2010-2023) | 10 | 818 | 1 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Eredivisie | Groningen | 11 | 637 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Groningen | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Mistrovství Evropy UEFA | LichtenštejnskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2018-2019 | Eredivisie | Groningen | 35 | 3 150 | 5 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Eredivisie | Groningen | 18 | 1 596 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|