Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 1,3 mil. € (27. 12. 2019)
Poslední aktualizace:
Sei Muroya – současný klub: Tokyo. Pozice: Obránce, Národnost: Japonsko, Věk: 32, Výška: 174 cm, Tržní hodnota: 350 tis. €. Sei Muroya v sezoně 2026-2027: 7 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Sei Muroya, byl Tokyo - Nagoya Grampus; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 19. září 2026.
Tokyo: zápasy: 7, góly: 0, asistence: 1
Podle dostupných záznamů týmu Tokyo za sezonu 2026/27 odehrál hráč Sei Muroya 626 minut a v základní sestavě nastoupil do 7 zápasů.
Související stránky: Tokyo, Výsledky živě
Sei Muroya – věk: 32 let. Datum narození: 5. dubna 1994.
Post: Obránce.
Sei Muroya hraje za klub Tokyo.
Sei Muroya měří 174 cm.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Tokyo | 32 let | 350 tis. € | |
| Tokyo | 31 let | 400 tis. € | |
| Tokyo | 31 let | 500 tis. € | |
| Hannover 96 | 30 let | 700 tis. € | |
| Hannover 96 | 30 let | 700 tis. € | |
| Hannover 96 | 29 let | 700 tis. € | |
| Hannover 96 | 29 let | 800 tis. € | |
| Hannover 96 | 29 let | 1 mil. € | |
| Hannover 96 | 28 let | 1,2 mil. € | |
| Hannover 96 | 28 let | 1 mil. € | |
| Hannover 96 | 27 let | 1 mil. € | |
| Hannover 96 | 27 let | 1,2 mil. € | |
| Hannover 96 | 26 let | 1 mil. € | |
| Tokyo | 26 let | 1 mil. € | |
| Tokyo | 25 let | 1,3 mil. € | |
| Tokyo | 25 let | 1,1 mil. € | |
| Tokyo | 24 let | 1,1 mil. € | |
| Tokyo | 23 let | 550 tis. € | |
| Tokyo | 22 let | 200 tis. € | |
| Tokyo | 21 let | 50 tis. € | |
| Meiji University | 21 let | 50 tis. € |
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Japonsko.
Tržní hodnota: 350 tis. €.
Sei Muroya v sezoně 2026-2027: 7 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích.
Sei Muroya v sezoně 2026-2027: 7 zápasů, 0 gólů a 1 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 626. Průměrné hodnocení: 7,0.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | J1 League | Tokyo | 7 | 626 | 0 | 1 | 7,0 |
| 2026 | J1 League | Tokyo | 19 | 1 684 | 4 | 1 | 6,8 |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Tokyo | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | J1 League | Tokyo | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025 | J1 League | Tokyo | 17 | 1 382 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2024-2025 | 2. Bundesliga | Hannover 96 | 27 | 2 162 | 0 | 0 | 6,4 |
| DFB Pokal |
| Hannover 96 |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga | Hannover 96 | 25 | 1 537 | 2 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Hannover 96 | 2 | 75 | 0 | 0 | 7,0 | |
| DFB Pokal | Hannover 96 | 1 | 52 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Hannover 96 | 31 | 2 436 | 3 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Hannover 96 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | World Championship qualification (AFC) | JaponskoReprezentace | 3 | 148 | 0 | 2 | 7,3 |
|---|
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Hannover 96 | 26 | 1 812 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Hannover 96 | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | Hannover 96 | 33 | 2 670 | 0 | 4 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Hannover 96 | 2 | 158 | 0 | 0 | 6,3 | |
| J1 League | Tokyo | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | JaponskoReprezentace | 3 | 236 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020 | J1 League | Tokyo | 2 | 99 | 1 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Tokyo | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2019-2020 | J1 League | Tokyo | 16 | 1 401 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Tokyo | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | JaponskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019 | J1 League | Tokyo | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mistrovství Asie AFC | JaponskoReprezentace | 2 | 107 | 0 | 1 | – |
| 2018-2019 | J1 League | Tokyo | 28 | 2 427 | 0 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J.League Yamazaki Biscuit Levain Cup | Tokyo | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| Mezinárodní přátelská utkání | JaponskoReprezentace | 3 | 149 | 0 | 0 | – |
| 2018 | J1 League | Tokyo | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | JaponskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2017-2018 | J1 League | Tokyo | 25 | 2 194 | 1 | 3 | 6,4 |
|---|
| 2017 | J1 League | Tokyo | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|
| 2016-2017 | J1 League | Tokyo | 20 | 1 710 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|