Reklama
Serge Gnabry – současný klub: Bayern Munich. Pozice: Útočník, Národnost: Německo, Věk: 31, Výška: 173 cm, Tržní hodnota: 18 mil. €. 2026-2027: zápasy: 10, góly: 1, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: Bayern Munich - Borussia Dortmund (31. října 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Nejvyšší: 90 mil. € (10. 3. 2020)
Bayern München: zápasy: 5, góly: 1, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Bayern München za sezonu 2026/27 odehrál hráč Serge Gnabry 159 minut a v základní sestavě nastoupil do 2 zápasů.
Bayern München: zápasy: 350, góly: 109, asistence: 67
Hoffenheim: zápasy: 22, góly: 10, asistence: 5
Werder Bremen: zápasy: 27, góly: 11, asistence: 1
West Bromwich Albion: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Arsenal: zápasy: 10, góly: 1, asistence: 0
Související stránky: Bayern Munich, Výsledky živě
Serge Gnabry – věk: 31 let. Datum narození: 14. července 1995.
Post: Útočník.
Serge Gnabry hraje za klub Bayern Munich.
Serge Gnabry měří 173 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Bayern Munich | 30 let | 18 mil. € | |
| Bayern Munich | 30 let | 20 mil. € | |
| Bayern Munich | 29 let | 22 mil. € | |
| Bayern Munich | 29 let | 25 mil. € | |
| Bayern Munich | 29 let | 35 mil. € | |
| Bayern Munich | 28 let | 40 mil. € | |
| Bayern Munich | 28 let | 45 mil. € | |
| Bayern Munich | 27 let | 55 mil. € | |
| Bayern Munich | 27 let | 55 mil. € | |
| Bayern Munich | 27 let | 65 mil. € | |
| Bayern Munich | 26 let | 65 mil. € | |
| Bayern Munich | 26 let | 70 mil. € | |
| Bayern Munich | 25 let | 70 mil. € | |
| Bayern Munich | 25 let | 70 mil. € | |
| Bayern Munich | 25 let | 90 mil. € | |
| Bayern Munich | 24 let | 72 mil. € | |
| Bayern Munich | 24 let | 90 mil. € | |
| Bayern Munich | 24 let | 80 mil. € | |
| Bayern Munich | 23 let | 60 mil. € | |
| Bayern Munich | 23 let | 45 mil. € | |
| Bayern Munich | 23 let | 40 mil. € | |
| Bayern Munich | 23 let | 30 mil. € | |
| Hoffenheim | 22 let | 20 mil. € | |
| Hoffenheim | 22 let | 18 mil. € | |
| Hoffenheim | 22 let | 15 mil. € | |
| Werder Bremen | 21 let | 15 mil. € | |
| Werder Bremen | 21 let | 10 mil. € | |
| Werder Bremen | 21 let | 5 mil. € | |
| Arsenal | 21 let | 2,5 mil. € | |
| Arsenal | 20 let | 3 mil. € | |
| Arsenal | 19 let | 3,5 mil. € | |
| Arsenal | 19 let | 4 mil. € | |
| Arsenal | 19 let | 4 mil. € | |
| Arsenal | 18 let | 4 mil. € | |
| Arsenal | 18 let | 2 mil. € | |
| Arsenal | 18 let | 500 tis. € |
Národnost: Německo.
Tržní hodnota: 18 mil. €.
Serge Gnabry v sezoně 2026-2027: 10 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Serge Gnabry v sezoně 2026-2027: 10 zápasů, 1 gól a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 342.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Bayern München | 5 | 159 | 1 | 0 | 6,7 |
| Německý pohár | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Liga mistrů | Bayern München | 1 | 68 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Liga národů | NěmeckoReprezentace | 3 | 70 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2026 | Kvalifikace MS (Evropa) | NěmeckoReprezentace | 6 | 437 | 3 | 1 | 7,5 |
| 2025-2026 | Bundesliga | Bayern München | 21 | 1 228 | 8 | 6 | 7,4 |
| Liga mistrů |
| Bayern München |
| 11 |
| 561 |
| 2 |
| 5 |
| 7,2 |
| Německý pohár | Bayern München | 4 | 171 | 0 | 0 | 6,7 |
| Německý superpohár | Bayern München | 1 | 80 | 0 | 1 | 7,7 |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 1 | 7,0 |
| Mezinárodní přátelská utkání | NěmeckoReprezentace | 2 | 135 | 1 | 1 | 7,3 |
| 2025 | Mistrovství světa klubů | Bayern München | 2 | 117 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2024-2025 | Bundesliga | Bayern München | 27 | 1 235 | 7 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Bayern München | 12 | 548 | 0 | 2 | 6,7 | |
| Mistrovství světa klubů | Bayern München | 3 | 147 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Německý pohár | Bayern München | 3 | 184 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Bayern München | 3 | 135 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Liga národů | NěmeckoReprezentace | 6 | 306 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023-2024 | Bundesliga | Bayern München | 10 | 433 | 3 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Bayern München | 7 | 200 | 2 | 0 | 6,7 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Bayern München | 3 | 149 | 2 | 1 | 8,0 | |
| Německý pohár | Bayern München | 2 | 41 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Německý superpohár | Bayern München | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | NěmeckoReprezentace | 3 | 206 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Mezinárodní přátelská utkání | NěmeckoReprezentace | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2022-2023 | Bundesliga | Bayern München | 34 | 1 939 | 14 | 5 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Bayern München | 8 | 338 | 2 | 3 | 7,1 | |
| Německý pohár | Bayern München | 4 | 217 | 0 | 2 | 6,9 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Bayern München | 3 | 153 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga národů | NěmeckoReprezentace | 4 | 173 | 0 | 2 | 6,7 | |
| Mistrovství světa | NěmeckoReprezentace | 3 | 264 | 1 | 1 | 7,2 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | NěmeckoReprezentace | 2 | 135 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2022 | Kvalifikace MS (Evropa) | NěmeckoReprezentace | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Bundesliga | Bayern München | 34 | 2 190 | 14 | 5 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Bayern München | 8 | 391 | 3 | 0 | 7,5 | |
| Německý superpohár | Bayern München | 2 | 151 | 1 | 2 | 7,9 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Bayern München | 2 | 116 | 1 | 1 | 7,3 | |
| Německý pohár | Bayern München | 2 | 96 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Kvalifikace MS (Evropa) | NěmeckoReprezentace | 4 | 280 | 4 | 0 | 7,9 | |
| Liga národů | NěmeckoReprezentace | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Bayern München | 27 | 1 650 | 10 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Bayern München | 10 | 659 | 3 | 2 | 6,8 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Bayern München | 2 | 75 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mistrovství světa klubů (starý formát) | Bayern München | 2 | 126 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Německý pohár | Bayern München | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,3 | |
| Německý superpohár | Bayern München | 1 | 36 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Evropský superpohár | Bayern München | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga národů | NěmeckoReprezentace | 4 | 359 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Kvalifikace MS (Evropa) | NěmeckoReprezentace | 3 | 265 | 1 | 2 | 7,0 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | NěmeckoReprezentace | 2 | 124 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Mistrovství Evropy | NěmeckoReprezentace | 1 | 22 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | Mistrovství Evropy | NěmeckoReprezentace | 4 | 313 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga | Bayern München | 31 | 2 202 | 12 | 10 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Bayern München | 6 | 467 | 6 | 1 | 7,9 | |
| Německý pohár | Bayern München | 5 | 377 | 2 | 1 | 7,4 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Bayern München | 1 | 61 | 1 | 0 | 7,9 | |
| Mistrovství Evropy | NěmeckoReprezentace | 2 | 170 | 4 | 0 | 8,6 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | NěmeckoReprezentace | 1 | 72 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikace ME | NěmeckoReprezentace | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2019 | International Champions Cup | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 1 | 7,6 |
|---|
| 2018-2019 | Bundesliga | Bayern München | 30 | 1 774 | 10 | 5 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Bayern München | 7 | 447 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Německý pohár | Bayern München | 5 | 325 | 3 | 0 | 7,0 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Bayern München | 2 | 105 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Audi Cup | Bayern München | 1 | 20 | 0 | 0 | – | |
| International Champions Cup | Bayern München | 1 | 44 | 0 | 0 | – | |
| Mistrovství Evropy | NěmeckoReprezentace | 2 | 159 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Liga národů | NěmeckoReprezentace | 2 | 155 | 0 | 1 | 7,7 | |
| Kvalifikace ME | NěmeckoReprezentace | 1 | 90 | 2 | 0 | 9,3 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | NěmeckoReprezentace | 1 | 73 | 1 | 1 | 9,0 |
| 2017-2018 | International Champions Cup | Bayern München | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Hoffenheim | 22 | 1 519 | 10 | 5 | 7,3 |
| 2016-2017 | Bundesliga | Werder Bremen | 27 | 1 970 | 11 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Premier League | West Bromwich Albion | 1 | 12 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2013-2014 | Premier League | Arsenal | 9 | 464 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2012-2013 | Premier League | Arsenal | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|