Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Žádná data k dispozici
Nejvyšší: 500 tis. € (6. 6. 2023)
Poslední aktualizace:
Serge Müller – současný klub: Aarau. Pozice: Obránce, Národnost: Švýcarsko, Věk: 26, Výška: 182 cm, Tržní hodnota: 400 tis. €. Serge Müller v sezoně 2026-2027: 10 zápasů, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Serge Müller, byl Stade Nyonnais - Aarau; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 9. října 2026.
Aarau: zápasy: 10, góly: 2, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Aarau za sezonu 2026/27 odehrál hráč Serge Müller 900 minut a v základní sestavě nastoupil do 10 zápasů.
Aarau: zápasy: 83, góly: 7, asistence: 2
Freiburg II: zápasy: 28, góly: 0, asistence: 0
Schaffhausen: zápasy: 36, góly: 1, asistence: 0
Související stránky: Aarau, Výsledky živě
Serge Müller – věk: 26 let. Datum narození: 18. září 2000.
Post: Obránce.
Serge Müller hraje za klub Aarau.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Aarau | 25 let | 400 tis. € | |
| Aarau | 25 let | 350 tis. € | |
| Aarau | 24 let | 300 tis. € | |
| Aarau | 24 let | 300 tis. € | |
| Freiburg II | 23 let | 350 tis. € | |
| Freiburg II | 23 let | 400 tis. € | |
| Schaffhausen | 22 let | 500 tis. € | |
| Schaffhausen | 22 let | 400 tis. € | |
| Schaffhausen | 21 let | 400 tis. € | |
| Schaffhausen | 21 let | 350 tis. € | |
| Schaffhausen | 20 let | 200 tis. € | |
| Schaffhausen | 20 let | 200 tis. € | |
| Schaffhausen | 19 let | 300 tis. € | |
| Schaffhausen | 19 let | 300 tis. € | |
| Schaffhausen | 19 let | 300 tis. € | |
| Grasshoppers U21 | 18 let | 250 tis. € | |
| Grasshoppers U21 | 17 let | 300 tis. € | |
| Grasshoppers U21 | 17 let | 100 tis. € |
Serge Müller měří 182 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Švýcarsko.
Tržní hodnota: 400 tis. €.
Serge Müller v sezoně 2026-2027: 10 zápasů, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Serge Müller v sezoně 2026-2027: 10 zápasů, 2 góly a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 900. Průměrné hodnocení: 7,0.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Švýcarská Challenge League | Aarau | 10 | 900 | 2 | 0 | 7,0 |
| 2025-2026 | Švýcarská Challenge League | Aarau | 34 | 3 060 | 1 | 2 | 7,0 |
| Švýcarská Super League | Aarau | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Švýcarská Challenge League | Aarau | 34 | 3 060 | 4 | 0 | 6,9 |
| Švýcarská Super League | Aarau | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,4 | |
| 2023-2024 | Švýcarská Challenge League | Aarau | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 3. Liga |
| Freiburg II |
| 28 |
| 2 388 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2022-2023 | Švýcarská Challenge League | Schaffhausen | 3 | 214 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Football Championship | Schaffhausen | 1 | 3 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2021-2022 | Švýcarská Challenge League | Schaffhausen | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European U21 Championship qualification | Schaffhausen | 1 | 17 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | ŠvýcarskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Švýcarská Challenge League | Schaffhausen | 18 | 421 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Švýcarská Challenge League | Schaffhausen | 11 | 745 | 0 | 0 | – |
|---|