Reklama
Stefan Posch – současný klub: Mainz. Pozice: Obránce, Národnost: Rakousko, Věk: 29, Výška: 188 cm, Tržní hodnota: 6 mil. €. 2026-2027: zápasy: 11, góly: 0, asistence: 0. Poslední zaznamenaná účast v zápase: 07 Elversberg - Mainz 05 (30. října 2026).
Poslední aktualizace:

Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Zraněn
Žádná data k dispozici
Mainz 05: zápasy: 7, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Mainz 05 za sezonu 2026/27 odehrál hráč Stefan Posch 628 minut a v základní sestavě nastoupil do 7 zápasů.
Mainz 05: zápasy: 28, góly: 2, asistence: 0
Como: zápasy: 15, góly: 1, asistence: 0
Atalanta: zápasy: 8, góly: 0, asistence: 0
Bologna: zápasy: 85, góly: 7, asistence: 4
Hoffenheim: zápasy: 123, góly: 2, asistence: 0
Související stránky: Mainz, Výsledky živě
Stefan Posch – věk: 29 let. Datum narození: 14. května 1997.
Post: Obránce.
Stefan Posch hraje za klub Mainz.
Stefan Posch měří 188 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Rakousko.
Tržní hodnota: 6 mil. €.
Stefan Posch v sezoně 2026-2027: 11 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Stefan Posch v sezoně 2026-2027: 11 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 988.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Bundesliga | Mainz 05 | 7 | 628 | 0 | 0 | 6,2 |
| Německý pohár | Mainz 05 | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Liga národů | RakouskoReprezentace | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2026 | Kvalifikace MS (Evropa) | RakouskoReprezentace | 7 | 412 | 2 | 2 | 7,2 |
| Mistrovství světa | RakouskoReprezentace | 4 | 333 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2025-2026 | Bundesliga | Mainz 05 | 16 | 1 395 | 0 | 0 | 6,6 |
| Konferenční liga |
| Mainz 05 |
| 4 |
| 360 |
| 2 |
| 0 |
| 7,2 |
| Serie A | Como | 14 | 385 | 1 | 0 | 6,7 |
| Coppa Italia | Como | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,1 |
| Mezinárodní přátelská utkání | RakouskoReprezentace | 2 | 125 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2024-2025 | Serie A | Atalanta | 5 | 388 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Atalanta | 2 | 84 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Coppa Italia | Atalanta | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Serie A | Bologna | 14 | 711 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga mistrů | Bologna | 6 | 534 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga národů | RakouskoReprezentace | 6 | 514 | 1 | 1 | 6,9 |
| 2024 | Mistrovství Evropy | RakouskoReprezentace | 6 | 495 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2023-2024 | Serie A | Bologna | 31 | 2 418 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Bologna | 3 | 283 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | RakouskoReprezentace | 6 | 400 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Mistrovství Evropy | RakouskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Kvalifikace ME | RakouskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Serie A | Bologna | 30 | 2 541 | 6 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coppa Italia | Bologna | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Bundesliga | Hoffenheim | 1 | 19 | 0 | 0 | 4,8 | |
| Německý pohár | Hoffenheim | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga národů | RakouskoReprezentace | 3 | 145 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Kvalifikace ME | RakouskoReprezentace | 2 | 138 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022 | Kvalifikace MS (Evropa) | RakouskoReprezentace | 4 | 131 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mezinárodní přátelská utkání | RakouskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Bundesliga | Hoffenheim | 28 | 2 202 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Německý pohár | Hoffenheim | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kvalifikace MS (Evropa) | RakouskoReprezentace | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Hoffenheim | 26 | 2 123 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropská liga | Hoffenheim | 3 | 217 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Německý pohár | Hoffenheim | 1 | 70 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Liga národů | RakouskoReprezentace | 3 | 217 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Mezinárodní přátelská utkání | RakouskoReprezentace | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020 | Mistrovství Evropy | RakouskoReprezentace | 2 | 153 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga | Hoffenheim | 28 | 2 316 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Německý pohár | Hoffenheim | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,5 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Hoffenheim | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Mistrovství Evropy | RakouskoReprezentace | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,4 |
| 2019 | Mistrovství Evropy U21 | RakouskoReprezentace | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2018-2019 | Bundesliga | Hoffenheim | 17 | 1 404 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga mistrů | Hoffenheim | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Německý pohár | Hoffenheim | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Mistrovství Evropy | RakouskoReprezentace | 1 | 44 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2017-2018 | Bundesliga | Hoffenheim | 9 | 756 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|