
Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 350 tis. € (28. 7. 2022)
Poslední aktualizace:
Steve Seddon – současný klub: Wimbledon. Pozice: Obránce, Národnost: Anglie, Věk: 28, Tržní hodnota: 350 tis. €. Steve Seddon v sezoně 2026-2027: 14 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Steve Seddon, byl Sheffield Wednesday - Wimbledon; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 17. října 2026.
Wimbledon: zápasy: 10, góly: 0, asistence: 0
Podle dostupných záznamů týmu Wimbledon za sezonu 2026/27 odehrál hráč Steve Seddon 900 minut a v základní sestavě nastoupil do 10 zápasů.
Wimbledon: zápasy: 97, góly: 5, asistence: 11
Motherwell: zápasy: 17, góly: 0, asistence: 1
Burton Albion: zápasy: 42, góly: 3, asistence: 3
Cambridge United: zápasy: 10, góly: 0, asistence: 0
Oxford United: zápasy: 58, góly: 4, asistence: 6
Birmingham City: zápasy: 12, góly: 0, asistence: 3
Související stránky: Wimbledon, Výsledky živě
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Wimbledon | 28 let | 350 tis. € | |
| Wimbledon | 27 let | 300 tis. € | |
| Motherwell | 27 let | 250 tis. € | |
| Motherwell | 26 let | 250 tis. € | |
| Oxford United | 26 let | 250 tis. € | |
| Burton | 26 let | 250 tis. € | |
| Oxford United | 25 let | 250 tis. € | |
| Cambridge United | 25 let | 250 tis. € | |
| Oxford United | 24 let | 350 tis. € | |
| Birmingham City | 23 let | 300 tis. € | |
| Birmingham City | 23 let | 150 tis. € | |
| Birmingham City | 21 let | 150 tis. € |
Steve Seddon – věk: 28 let. Datum narození: 25. prosince 1997.
Post: Obránce.
Steve Seddon hraje za klub Wimbledon.
Preferovaná noha: Levá.
Národnost: Anglie.
Tržní hodnota: 350 tis. €.
Steve Seddon v sezoně 2026-2027: 14 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích.
Steve Seddon v sezoně 2026-2027: 14 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 1 260. Průměrné hodnocení: 6,4.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Wimbledon | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,4 |
| EFL Trophy | Wimbledon | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Anglický ligový pohár | Wimbledon | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | League One | Wimbledon | 46 | 4 107 | 1 | 8 | 6,4 |
| EFL Trophy | Wimbledon | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Anglický ligový pohár | Wimbledon | 2 | 47 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Cup | Wimbledon |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| 2024-2025 | Scottish Premiership | Motherwell | 14 | 909 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skotský ligový pohár | Motherwell | 3 | 136 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2023-2024 | League One | Burton Albion | 36 | 2 673 | 3 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Burton Albion | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,8 | |
| FA Cup | Burton Albion | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Anglický ligový pohár | Burton Albion | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2022-2023 | League One | Cambridge United | 10 | 335 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Oxford United | 13 | 752 | 1 | 0 | 6,4 | |
| EFL Trophy | Oxford United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Anglický ligový pohár | Oxford United | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA Cup | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | League One | Oxford United | 36 | 3 121 | 2 | 6 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Oxford United | 2 | 139 | 1 | 0 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Anglický ligový pohár | Oxford United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2020-2021 | Championship | Birmingham City | 7 | 459 | 0 | 1 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Wimbledon | 16 | 1 352 | 1 | 3 | 6,3 | |
| FA Cup | Wimbledon | 2 | 105 | 0 | 0 | 5,8 | |
| EFL Trophy | Wimbledon | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | League One | Portsmouth | 12 | 996 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Portsmouth | 3 | 261 | 0 | 1 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Portsmouth | 2 | 117 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Championship | Birmingham City | 4 | 225 | 0 | 2 | – | |
| Anglický ligový pohár | Birmingham City | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2018-2019 | League One | Wimbledon | 11 | 990 | 3 | 0 | 6,7 |
|---|