Průměrné hodnocení za měsíc
Klepnutím na graf přepnete hodnoty
Nejvyšší: 4 mil. € (26. 2. 2020)
Poslední aktualizace:
Tom Barkhuizen – současný klub: Barrow. Pozice: Útočník, Národnost: Anglie, Věk: 33, Výška: 175 cm, Tržní hodnota: 150 tis. €. Tom Barkhuizen v sezoně 2025-2026: 35 zápasů, 0 gólů a 3 asistence ve všech soutěžích.
Nejnovější zápas v dostupných záznamech, v němž nastoupil hráč Tom Barkhuizen, byl Fleetwood Town - Barrow; na hřišti strávil 90 minut. Datum zápasu: 21. února 2026.
Barrow: zápasy: 35, góly: 0, asistence: 3
Derby County: zápasy: 113, góly: 14, asistence: 11
Derby County U21: zápasy: 1, góly: 0, asistence: 0
Preston North End: zápasy: 208, góly: 36, asistence: 20
Blackpool: zápasy: 20, góly: 1, asistence: 0
Související stránky: Barrow, Výsledky živě
Tom Barkhuizen – věk: 33 let. Datum narození: 4. července 1993.
Post: Útočník.
Tom Barkhuizen hraje za klub Barrow.
| Datum | Tým | Věk | Hodnota |
|---|---|---|---|
| Barrow | 32 let | 150 tis. € | |
| Barrow | 32 let | 200 tis. € | |
| Derby County | 31 let | 300 tis. € | |
| Derby County | 31 let | 400 tis. € | |
| Derby County | 30 let | 450 tis. € | |
| Derby County | 30 let | 450 tis. € | |
| Derby County | 29 let | 600 tis. € | |
| Derby County | 29 let | 800 tis. € | |
| Preston North End | 28 let | 1,5 mil. € | |
| Preston North End | 28 let | 2 mil. € | |
| Preston North End | 27 let | 2,2 mil. € | |
| Preston North End | 27 let | 2,5 mil. € | |
| Preston North End | 27 let | 2,8 mil. € | |
| Preston North End | 26 let | 3,2 mil. € | |
| Preston North End | 26 let | 4 mil. € | |
| Preston North End | 25 let | 1,5 mil. € | |
| Preston North End | 25 let | 1,5 mil. € | |
| Preston North End | 25 let | 1 mil. € | |
| Preston North End | 24 let | 750 tis. € | |
| Preston North End | 24 let | 500 tis. € | |
| Preston North End | 23 let | 200 tis. € | |
| Morecambe | 23 let | 200 tis. € | |
| Blackpool | 21 let | 200 tis. € | |
| Blackpool | 20 let | 200 tis. € | |
| Blackpool | 19 let | 150 tis. € | |
| Hereford United | 18 let | 50 tis. € |
Tom Barkhuizen měří 175 cm.
Preferovaná noha: Pravá.
Národnost: Anglie.
Tržní hodnota: 150 tis. €.
Tom Barkhuizen v sezoně 2025-2026: 35 zápasů, 0 gólů a 3 asistence ve všech soutěžích.
Tom Barkhuizen v sezoně 2025-2026: 35 zápasů, 0 gólů a 3 asistence ve všech soutěžích. Odehrané minuty: 2 193. Průměrné hodnocení: 6,3.
| Sezóna | Soutěž | Tým | Zápasy | Odehrané minuty | Góly | Asistence | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | League Two | Barrow | 32 | 2 049 | 0 | 3 | 6,3 |
| FA Cup | Barrow | 1 | 80 | 0 | 0 | 5,9 | |
| English Football League Trophy | Barrow | 1 | 41 | 0 | 0 | 7,0 | |
| English Football League Cup | Barrow | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | Championship | Derby County | 19 | 392 | 0 | 0 | 6,4 |
| English Football League Cup | Derby County | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Derby County |
| 1 |
| 52 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| ENL Cup | Derby County U21 | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | League One | Derby County | 37 | 1 844 | 6 | 6 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Derby County | 4 | 322 | 1 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Derby County | 2 | 158 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | League One | Derby County | 41 | 2 256 | 4 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Derby County | 3 | 180 | 1 | 0 | 7,2 | |
| English Football League Trophy | Derby County | 2 | 75 | 0 | 0 | 5,9 | |
| English Football League Cup | Derby County | 2 | 50 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | Championship | Preston North End | 13 | 790 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Preston North End | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Championship | Preston North End | 45 | 2 679 | 4 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Preston North End | 2 | 113 | 2 | 1 | 8,5 | |
| Mezinárodní přátelská utkání klubů | Preston North End | 1 | 61 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2019-2020 | Championship | Preston North End | 44 | 3 101 | 9 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Preston North End | 3 | 198 | 2 | 0 | 7,6 |
| 2018-2019 | Championship | Preston North End | 34 | 2 265 | 6 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Preston North End | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| English Football League Cup | Preston North End | 1 | 85 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2017-2018 | Championship | Preston North End | 46 | 3 446 | 6 | 6 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Preston North End | 17 | 987 | 6 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Blackpool | 6 | 266 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Championship | Blackpool | 14 | 334 | 1 | 0 | 8,2 |
|---|